CHP kanun teklifi: Kasım'da 20 bin atama

onur klm

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi

anılcan

GTB Memuru
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
iibflileri ilgilendiriyor. bu kanun çıkma ihtimali bile heycanlandırıyor. direkt kapımın dibine atanırım süper olur 20 bin müthiş bi sayı (verilenlere göre yoksa 400bin aday var 20 bin nedir)

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Somut bir gelişme... bu sefer aritmetik farklı... işe yarayabilir... bu konuda hepimiz bir şeyler yapalım.. kamuoyunu ve milletvekillerini bilgilendirip bilinçlendirmemiz lazım..

onur klm

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hdp desteklese mhp, mhp desteklese hdp desteklemez. Akp desteklese chp kanun teklifini geri çeker :D böyle de karmaşık bi şey :D
evet dostum benim de ilk aklıma gelen buydu lakin bu durumun siyasi bir yanı olmadığı için iki partinin yan yana gelmekte bir beis göreceğini zannetmiyorum. bence seçim öncesi iki parti de yanaşır bu işe.

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
evet dostum benim de ilk aklıma gelen buydu lakin bu durumun siyasi bir yanı olmadığı için iki partinin yan yana gelmekte bir beis göreceğini zannetmiyorum. bence seçim öncesi iki parti de yanaşır bu işe.
image.jpg Hadi inşallah :)

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Hdp desteklese mhp, mhp desteklese hdp desteklemez. Akp desteklese chp kanun teklifini geri çeker :D böyle de karmaşık bi şey :D
İşlerine gelirseee.... :) Problem çıkaranın ifadesini alırız sandıkta. :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Gençler bence hdp ve MHP vekilleriyle twitter dan irtibata geçelim. Bu sefer gol olsun bari.

Aslıhany

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Hayal olmasın gerçek olsun..daha fazlasını Hakettigimiz bir kadro ki biz bunu dahi negatiflikle karsiliyoruz çünkübize hep negatifi yuklediler.olmayacak bir sey degil.biranonce takibe alinmali

Demhat

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Bu kadar reetwet az bence Screenshot_2015-08-25-21-08-39.png

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
="Demhat, post: 159951, member: 5192"]Bu kadar reetwet az bence Ekli dosyayı görüntüle 3059
Dikkat edersen önlisans dior[/QUOTE]

Hayır olursa lisans da artacak ama lisans mezunları önlisans tan daha örgütsüz. iibf lileri hiç söylemiyorum bile. onların tag leri kullanılıyor sosyal medya da. biz pasif kalırsak 20 bin in 18 bin i önlisans a gideecek Allah korusun.