CHP 'NİN 20 BİN KADRO TEKLİFİ YOKMUŞ !

KESKİN

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
GEÇENLERDE CHP NİN 20 BİN KADRO TEKLİFİ İÇİN MECLİSİ ARADIM TELEFONU BAĞLADILAR.... MİLLETVEKİLİ YOKTUR DEDİLER.... DANIŞMANI İLE EPEY KONUŞTUM ... KONUYU ANLATTIM....DANIŞMAN BİZ KANUN TEKLİFİ VERMEDİK DEDİ... SADECE SORU ÖNERGESİ VERDİK DEDİ.... YANİ BUDA EFSANE ÇIKTI !

el-memur

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
meclisin sitesindende kanun teklifine ulasabilirsiniz..

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
GEÇENLERDE CHP NİN 20 BİN KADRO TEKLİFİ İÇİN MECLİSİ ARADIM TELEFONU BAĞLADILAR.... MİLLETVEKİLİ YOKTUR DEDİLER.... DANIŞMANI İLE EPEY KONUŞTUM ... KONUYU ANLATTIM....DANIŞMAN BİZ KANUN TEKLİFİ VERMEDİK DEDİ... SADECE SORU ÖNERGESİ VERDİK DEDİ.... YANİ BUDA EFSANE ÇIKTI !

Çok cahilsin keşke ölsen deseydin. Meclisin resmi internet sitesi yalan mı söyleyecek.

https://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/tasari_teklif_sd.onerge_bilgileri?kanunlar_sira_no=187214

Son düzenleme:

KESKİN

Site Müdavimi
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Ankara Ünv.
Bölüm
Siyaset Bilimi
inşallah doğrudur ama icraat ne zaman arkadaşlar

aygu_ci

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
İcraat olmayacak maalesef. Meclis kısa bir süre açılacak sonra seçim dolayısıyla kapanacak. Kanun teklifi kadük olacak :(

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Partileri arayıp baskı yapalım kanun teklifinin görüşülmesi için bu meclis istese o yasayı çıkarır bir gece de bunun için de şöyle olacak böyle olacak demek yerine biraz etkinlik yapalım arkadaşlar çok az vaktimiz kaldı

el-memur

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Malum net algı yaraatmaya Çalışıyor kanun oylayıp yürürlüğe gırebılır

Veron

İcra Memuru İzmir
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
TBMM sitesinde mevcut teklif ve işlemde yazıyor. Okumuş adamlarız böyle yanlış bilgiyle insanlara gelmek ne kadar etik dışı biraz düşünsek keşke.Ne kadar kanunlaşır orasını bilemem tabi, sonuçta meclisi açalım kapatalım teklifi yaptı Ak parti fakat CHP kabul etmedi bunu. Yani meclis açılıp oylamaya girmesi muhtemel...

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
TBMM sitesinde mevcut teklif ve işlemde yazıyor. Okumuş adamlarız böyle yanlış bilgiyle insanlara gelmek ne kadar etik dışı biraz düşünsek keşke.Ne kadar kanunlaşır orasını bilemem tabi, sonuçta meclisi açalım kapatalım teklifi yaptı Ak parti fakat CHP kabul etmedi bunu. Yani meclis açılıp oylamaya girmesi muhtemel...

Meclisi açalım kapatalım akp teklif yaptı chp kabul etmedi derken ben anlayamadım da arkadaşım haberlere bakamadım kaç gündür ne demek istedin?

Veron

İcra Memuru İzmir
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
İşletme
Meclisi açalım kapatalım akp teklif yaptı chp kabul etmedi derken ben anlayamadım da arkadaşım haberlere bakamadım kaç gündür ne demek istedin?
Başbakan meclisi 1 Ekim de açıp geri kapatalım seçim var dedi. CHP meclisi kapatmayı kabul etmedi...

Ozge S

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
benim anlamadığım kadük olma durumu geçerli olması söz konusu olması. Bir yasama dönemi boyunca sonuçlanmış olanlar kadük olur. 25. döneme girmiş bulunuyoruz. Yani askıda olması sonucu değiştirmez. Yeniden seçim olacak ve tekrar çalışmaya başlayacak meclis dönemi mi kapatacaklar? Bence şu an verilen teklifler görüşmeye başlanacak tabi Meclis Başkanının uygun görmesi şartıyla. o isterse görüşme sağlanacağı için diyecek pek de bir şey yok :(

Cagabo

Kamu Yönetimi - 82,7
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
benim anlamadığım kadük olma durumu geçerli olması söz konusu olması. Bir yasama dönemi boyunca sonuçlanmış olanlar kadük olur. 25. döneme girmiş bulunuyoruz. Yani askıda olması sonucu değiştirmez. Yeniden seçim olacak ve tekrar çalışmaya başlayacak meclis dönemi mi kapatacaklar? Bence şu an verilen teklifler görüşmeye başlanacak tabi Meclis Başkanının uygun görmesi şartıyla. o isterse görüşme sağlanacağı için diyecek pek de bir şey yok :(
seçim çalışmaları başladığı zaman mecliste kanun teklifleri değerlendirilebiliyor muki?

1 Ekimde acilacak olan meclis secim nedeniyle tekrardardan tatil edilmesi teklif edilecek mis tatile girerse 20 bin lik teklif havada kalacak