CHP Seçim Bildirgesi Hazırlıyor ve Öneri istiyor

asnoktar

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Az önce twitter'da gördüm. Ben KPSS mülakatlarının kalkmasını ve eskiden olduğu gibi emekli olanların yerine % 50 memur alımını seçim vaatlerine konmasını teklif ettim. Belki mail atmak isteyen arkadaşlar olur.

Seçim bildirgemiz ve vaatlerimiz konusunda uzun süredir çalışıyoruz... Baskın seçim dolayısıyla çalışmalarımızı hızlandırdık... Bildirgemizin katılımcı olmasını istiyoruz... Görüş, öneri ve tekliflerinizi aerdogduchp@gmail.com adresine gönderirseniz çok memnun oluruz...

Bildirge ittifakını kurduk :) Her görüşten harika öneriler geliyor... Herbir öneriyi dikkatle inceliyoruz... Önerilerinizi göndermeye devam edin... Bu bildirgeyi ittifak içinde hazırlayalım... Birlikte kazanalım... Önerilerinizi aerdogduchp@gmail.com göndermenizi rica ediyorum...

https://twitter.com/aykuterdogdu

onur emre ak

Site Müdavimi
Bölüm
Kamu Yönetimi
Az önce twitter'da gördüm. Ben KPSS mülakatlarının kalkmasını ve eskiden olduğu gibi emekli olanların yerine % 50 memur alımını seçim vaatlerine konmasını teklif ettim. Belki mail atmak isteyen arkadaşlar olur.

Seçim bildirgemiz ve vaatlerimiz konusunda uzun süredir çalışıyoruz... Baskın seçim dolayısıyla çalışmalarımızı hızlandırdık... Bildirgemizin katılımcı olmasını istiyoruz... Görüş, öneri ve tekliflerinizi aerdogduchp@gmail.com adresine gönderirseniz çok memnun oluruz...

Bildirge ittifakını kurduk :) Her görüşten harika öneriler geliyor... Herbir öneriyi dikkatle inceliyoruz... Önerilerinizi göndermeye devam edin... Bu bildirgeyi ittifak içinde hazırlayalım... Birlikte kazanalım... Önerilerinizi aerdogduchp@gmail.com göndermenizi rica ediyorum...

https://twitter.com/aykuterdogdu

onur emre ak

Site Müdavimi
Bölüm
Kamu Yönetimi
kamuya personel alımındaki yaş şartının kaldırılmasını talep ediyoruz. örneğin içişleri bakanlığı ve adalet bakanlığı alımlarındaki 35 yaşın kalkmasını arzu ediyoruz. ve de mülakatlı alımlara değinilmelidir.

chaborz

VİP Üye
Bölüm
Kamu Yönetimi
tabiki 4b`lilere kadro :)

Eğitim
Lisans
Üni
Kafkas Ünv.
Bölüm
İktisat
içlerindeki o kadar insan toplumun sorunlarını bilmiyor da bildirgelerini talep toplama yoluyla mı hazırlıyorlar
konu baştan kilit olmuş bence
şuraya bir #devam bırakıyım da gidiyim
(başlıkta beni engelleyebilirsiniz benim için sorun değil )

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
bilgirgeleri yayınlanmış arkadaşlar iibflileri atayacağız yazıyor .. Sizce bu vermiş oldukları sözü tutarlar mı ?