Çoban kadar kıymetimiz yok

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hüloğ!

Kardinal

Çare Drogbaydı
Mücadele Grubu
Çobanları küçümser olmuş biraz başlık
gayet zor ve emek gerektiren bir iş olduğu kanısındayım destekliyorum bu olayı.

Başlık Aysun Kayacı'nın çoban muhabbetine dönmüş. Başlığı değiştirir misiniz?
başlıkta kime gönderme yapıldığını ve ne amaçla yazıldığını biliyorsunuz. devletin milyonlarca üniversiteli işsizi varken işi olanlarda asgari ücrete talim ederken çobana kadro veriyorsa ve adamın biri çıkıpta bu başlığı atıyorsa çobanları küçümsediğinden değildir. aysun kayacı olayına gelince kayacının açıp görüntülerini tekrar izleyin kız orada vergi vermeyen, kaçak gecekondu diken, vatandaşlık vazifelerini yerine getirmeyen, hırsız, arsız kişilerin vermiş oldukları oylara atıfda bulundu. iyi bişeyler söyledi de bizim insanımız anlamak istediği yerden anlar. herkesin bir yarası var nede olsa bazen kaşımak doğru sonuçlar vermiyor.

4001 kadrolarımızı vasıfsızlaştırıyor 4001 kadar kıymetimiz yok deyince kimse rahatsız olmuyor. mühendisleri, öğretmenleri bir sürü fakülte mezununu küçümsemiş olmuyoruz.
Çoban kadar kıymetimiz yok deyince mi rahatsız oldunuz. siz başlığa değil içine bakın ne anlatıyor. ana fikri ne. ne fark var ikisi arasında.

başlığı değiştirmeyi bilmiyorum rahatsızlık veriyorsa admin değiştirebilir.

işin siyasi kısmına girmeyecektim ama önce hayvancılığı bitiren devlet şimdi hayvancılık kalmayınca çoban alıyor. ne güdecek bunlar. millete dönüşü ne bunun verdikleri zararı kurtarabilecekler mi?

desouza

Üyeliği İptal Edildi
Bilinçli bir hareket diyebiliriz, düşük eğitim profilinden kolayca oy devşirme politikası kokuyor