ESKİ İLAN ÇORUM SYDV-2 BÜRO GÖREVLİSİ

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
2(İKİ) BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 10.12.2014
İl ÇORUM İlçe ÇORUM MERKEZ Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama - BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI KULLANABİLİYOR OLMAK.( WORD, EXCEL, VB. OFİS PROGRAMLARI)
- BÜRO GÖREVLİSİNDE, 4 YILLIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ HER BİR UNVANIN İŞ TANIMINDA BELİRTİLEN BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMAK ( İHTİYAÇ DURUMUNA GÖRE MÜTEVELLİ HEYETİ TARAFINDAN EĞİTİM FAKÜLTELERİNİN YALNIZCA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BÖLÜMÜ, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ, SOSYOLOJİ, PSİKOLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK, HALKLA İLİŞKİLER, İLETİŞİM VE SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMLERİ MEZUNLARI TERCİH EDİLECEKTİR.)
- Sürücü belgesi şartı aranmaktadır: ERKEK ADAYLAR İÇİN EN AZ (B) SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK VE AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLİYOR OLMAK.
- 1-18 YAŞINI BİTİRMİŞ VE 30 YAŞINI DOLDURMAMIŞ OLMAK. 2-ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ VEYA ASKERLİKTEN MUAF OLMAK. 3-BİLGİSAYAR PROGRAMLARI KULLANABİLMEK 4-SOSYAL İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP OLMAK 5-EN AZ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK (ERKEK PERSONEL İÇİN) 6-SINAVI KAZANAN ADAYLARDAN SÖZLEŞME AŞAMASINDA, GÖREVİ DEVAMLI YAPMASINA ENGEL OLABİLECEK VÜCUT VEYA AKIL HASTALIĞI VEYA VÜCUT SAKATLIĞI İLE ÖZÜRLÜ BULUNMADIĞINA VE HER TÜRLÜ İKLİM KOŞULUNDA HER TÜRLÜ TAŞITLA SEYAHAT ETMEYE ENGEL OLMADIĞINA DAİR TAM TEŞEKKÜLLÜ BİR HASTANEDEN ALINACAK SAĞLIK KURULU RAPORU. 7-VAKFIMIZDA EN AZ 5 YIL ÇALIŞMAYI TAAHHÜT ETMEK, 5 YIL ZARFINDA İŞİ BIRAKMASI DURUMUNDA 40.000 TL VAKFIMIZA TAZMİNAT ÖDEYECEĞİNE DAİR NOTERDEN TASDİKLİ TAAHHÜTNAME İMZALANACAKTIR. 8- ADAYLAR SADECE BİR POZİSYON İÇİN BAŞVURABİLECEKTİR AYNI ANDA HEM BÜRO GÖREVLİSİ HEM DE SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ İÇİN YAPILAN BAŞVURULARIN TESPİTİ DURUMUNDA HER İKİ BAŞVURU DA İPTAL EDİLECEKTİR.

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hadi gözün aydın kafkaslı:hhhhhh:

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

sudem a

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Yüzüncü Yıl Ünv.
Bölüm
İktisat
Alinacak personelin kac katini mulakata cagiriyorlar??

enaz90

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
soruyu bu ilan için sormadım genel olarak sordum
5 diye biliyorum.

bende su sydv ler hic zam almiyomu 2012 de sınava girdik o zamanda bakiyodk girişteki bürüt ücret göstergesi ayniydi kaç yıl gecti bi değişiklik yok güncelemiyolar mi acaba??
bide maşi bilen varmi ?

Gökhan60

VİP Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Çorum il sınırı içinde ikamet ediyor olma şartını göremedim ben, 5 yıl da vakıfta kalırım, o zaman ben kadroya talibim @Kafkaslı :)

Gökhan60

VİP Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
@Kafkaslı keşke herkes senin gibi bonkör olsa :))

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
@Kafkaslı keşke herkes senin gibi bonkör olsa :))
olmadıklarını biliyorum, her gördüğü ilanı gizleyenler de oluyor ama ben kyk'ya yerleşemezsem bu işi istiyorum.Siz de gidin kendi memleketinize başvurun yahu ben başka yerlere ikametgah sorunu yüzünden başvuramıyorum kırk yılda bir ilimde alım oluyor o ilan da kıymete bindi

Gökhan60

VİP Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Abant İzzet Baysal Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
@Kafkaslı buradaki sydv alımında dönenleri bilsen hak verirdin sende bana. Allah'ından bulsun adiler, ben o yüzden sydv'lerden nefret ediyorum alsınlar kadrolarını başlarına çalsınlar başvurmayacağım ben zaten :) ama burada kadro açılmasını bekliyorum sırf jüriye söyleyeceklerim içimde kalmasın diye, yoksa kadro madro umrumda değil

Kafkaslı

VİP Üye
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
bu kadar popüler olacağını bilsem açmazdım :(
ilan takip forumunda bir sürü ilan var herkes gözünü buna dikti