ESKİ İLAN ÇORUM SYDV- 2 SYİG

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
2(İKİ) SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI Son Başvuru : 10.12.2014
İl ÇORUM İlçe ÇORUM MERKEZ Alınacak Sayı 2
Çalışma Şekli BELİRSİZ SÜRELİ Ünvan SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ
Açıklama - BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI KULLANABİLİYOR OLMAK.( WORD, EXCEL, VB. OFİS PROGRAMLARI)
- SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİNDE, 4 YILLIK YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARININ HER BİR UNVANIN İŞ TANIMINDA BELİRTİLEN BÖLÜMLERİNDEN MEZUN OLMAK ( İHTİYAÇ DURUMUNA GÖRE MÜTEVELLİ HEYETİ TARAFINDAN EĞİTİM FAKÜLTELERİNİN YALNIZCA REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK BÖLÜMÜ, İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ, SOSYOLOJİ, PSİKOLOJİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK VE REHBERLİK, HALKLA İLİŞKİLER, İLETİŞİM VE SOSYAL HİZMETLER BÖLÜMLERİ MEZUNLARI TERCİH EDİLECEKTİR.)
- Sürücü belgesi şartı aranmaktadır: ERKEK ADAYLAR İÇİN EN AZ (B) SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK VE AKTİF OLARAK ARAÇ KULLANABİLİYOR OLMAK.
- 1-18 YAŞINI BİTİRMİŞ VE 30 YAŞINI DOLDURMAMIŞ OLMAK. 2-ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİK GÖREVİNİ YAPMIŞ VEYA ASKERLİKTEN MUAF OLMAK. 3-BİLGİSAYAR PROGRAMLARI KULLANABİLMEK 4-SOSYAL İLETİŞİM BECERİSİNE SAHİP OLMAK 5-EN AZ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ OLMAK (ERKEK PERSONEL İÇİN) 6-SINAVI KAZANAN ADAYLARDAN SÖZLEŞME AŞAMASINDA, GÖREVİ DEVAMLI YAPMASINA ENGEL OLABİLECEK VÜCUT VEYA AKIL HASTALIĞI VEYA VÜCUT SAKATLIĞI İLE ÖZÜRLÜ BULUNMADIĞINA VE HER TÜRLÜ İKLİM KOŞULUNDA HER TÜRLÜ TAŞITLA SEYAHAT ETMEYE ENGEL OLMADIĞINA DAİR TAM TEŞEKKÜLLÜ BİR HASTANEDEN ALINACAK SAĞLIK KURULU RAPORU. 7-VAKFIMIZDA EN AZ 5 YIL ÇALIŞMAYI TAAHHÜT ETMEK, 5 YIL ZARFINDA İŞİ BIRAKMASI DURUMUNDA 40.000 TL VAKFIMIZA TAZMİNAT ÖDEYECEĞİNE DAİR NOTERDEN TASDİKLİ TAAHHÜTNAME İMZALANACAKTIR. 8- ADAYLAR SADECE BİR POZİSYON İÇİN BAŞVURABİLECEKTİR AYNI ANDA HEM BÜRO GÖREVLİSİ HEM DE SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ İÇİN YAPILAN BAŞVURULARIN TESPİTİ DURUMUNDA HER İKİ BAŞVURU DA İPTAL EDİLECEKTİR.

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
Bu ilandaki 1 kişilik alım da arkadaşımın ona da rakip olmak için başvurmayın ikimiz de işimizi gücümüzü bulalım artık
@seda çelik bu başlık senin diğer başlığı da ben kiraladım :D

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Bu ilandaki 1 kişilik alım da arkadaşımın ona da rakip olmak için başvurmayın ikimiz de işimizi gücümüzü bulalım artık
@seda çelik bu başlık senin diğer başlığı da ben kiraladım :D
benden sana ve arkadaşına tavsiye büro için kızları syig için erkekleri seçiyorlar genelde :)

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
benden sana ve arkadaşına tavsiye büro için kızları syig için erkekleri seçiyorlar genelde :)
hane ziyaretlerine gidecek bayan da arıyorlar ama inceleme görevlisi için ;)
İnceleme görevlisi için araç kullanan tercih ediliyor onun için genellikle erkek tercih ediliyordu ama arkadaşım araç da kullandığı için bir erkeğe göre hem bayan oluşu hem de araç kullanmasıyla daha avantajlı

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
hane ziyaretlerine gidecek bayan da arıyorlar ama inceleme görevlisi için ;)
İnceleme görevlisi için araç kullanan tercih ediliyor onun için genellikle erkek tercih ediliyordu ama arkadaşım araç da kullandığı için bir erkeğe göre hem bayan oluşu hem de araç kullanmasıyla daha avantajlı
ben büro görevlisi için 4 çiçek 1 böcek olarak mülakata girdim.kadroyu çiçeğin birine kaptırdım :koptum:

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
dün kurumu aradım kaç başvuru var dedim 500-600 kişi dedi :eek:

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
kyk fırsatını kaçırdıktan sonra ilan kaçırma lüksüm yok ama ikamet şartı olmadığı için 500-600 kişi başvurduysa 85 den aşağı düşmeyecek o zaman.ikamet şartsız 85le kapatmıştı en son bi ilan.bu gidişle sende kalamayacaksın mülakata :agla:

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
kyk fırsatını kaçırdıktan sonra ilan kaçırma lüksüm yok ama ikamet şartı olmadığı için 500-600 kişi başvurduysa 85 den aşağı düşmeyecek o zaman.ikamet şartsız 85le kapatmıştı en son bi ilan.bu gidişle sende kalamayacaksın mülakata :agla:
taban puanı düşük tutuyorlar ya 70'i geçen herkes başvuruyor. Hem şuanda ikamet şartı istemeyen birçok yer var bence onlara başvurun Çorum'u bize bırakın :D

Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
taban puanı düşük tutuyorlar ya 70'i geçen herkes başvuruyor. Hem şuanda ikamet şartı istemeyen birçok yer var bence onlara başvurun Çorum'u bize bırakın :D
kykyı da bana bırakmadılar.bu hayatta umutsuz yaşamak kadar kötü bir şey yok.puanım senden düşük ve syig e başvurdum ben sana bi zararım yok yani.ancak evrakları bizzat teslim etmek gerekiyormuş çorum burdan 13 saat.gelip gelmeme konusunda kararsızım zira mülakata kalmaya puan yetmeyebilir :kötü:

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
kykyı da bana bırakmadılar.bu hayatta umutsuz yaşamak kadar kötü bir şey yok.puanım senden düşük ve syig e başvurdum ben sana bi zararım yok yani.ancak evrakları bizzat teslim etmek gerekiyormuş çorum burdan 13 saat.gelip gelmeme konusunda kararsızım zira mülakata kalmaya puan yetmeyebilir :kötü:
söylenecek çok şey var ama soylememek en iyisi.