Dağlıcadan kötü haberler geliyor

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Dağlıca bölgesinden 8 - 9 -14-16 gibi farklı sayılarda şehit haberleri geliyor bir yarbayda şehit düşmüş sanırım.

Başbakanın acil kodu ile Ankara'ya gitmesi malesef bu gece çok üzücü haberler alacağımızı gösteriyor.

ALLAH Vatanımıza milletimize zeval vermesin.

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Amin. şimdi duydum bende Allahım korusun güvenlik güçlerimizi, memleketimizi, insanımızı. gerekenler yapılır İNŞALLAH.

Nanick

VİP Üye
Bölüm
İşletme
Cumhurbaşkanı şu an atv de konuşuyor

A

ali20

Misafir
nasıl bitsin hocam sehrin göbeğinde teröristler karakola saldırıyor polisimiz ikisinide gebertiyor.oradaki halk polisimize tepki gösterip saldırmaya kalkıyor.kahpe içerden olunca kapı kilit tutmaz.önce sivil görünümlü teröristleri onlara oy verenleri gebertmek lazım.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
tabur komutanıda şehit olmuş

A

ali20

Misafir
sen bu forumda haz etmediğim embesilin tekisin koyunluk senin fıtratında var uzatma bence cevap verme git yasin oku bu memlekete verebileceğin tek şey bu
11951664_1140496379298644_8838643635200097172_o.jpg al sana son cevabım.hadi sende sil yazdıgın yorumu bak hürrüyet sildi ! millet üzüntü içinde sen hala rant peşindesin.

kayzer

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Ekli dosyayı görüntüle 3122 al sana son cevabım.hadi sende sil yazdıgın yorumu bak hürrüyet sildi ! millet üzüntü içinde sen hala rant peşindesin.
canım benim gözlerini aç ülke gündemini takip et göz yumulan kaç ton c4 girdi kaç bin silah dağıtıldı cözüm sürecinde lütfen siyaset değil akıl düşünce bilim mantık biraz lütfen hadi kapatalım konuyu canım benim

A

ali20

Misafir
canım benim gözlerini aç ülke gündemini takip et göz yumulan kaç ton c4 girdi kaç bin silah dağıtıldı devlet bilgisinde lütfen siyaset değil akıl düşünce bilim mantık biraz lütfen hadi kapatalım konuyu canım benim
buda mı hürrüyet ya dasaman gazetesi :) siyaset yapmıyorum ben burda dogrunun pesindeyim.cevap yazma senle ugrasamam.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
O konuşma tam şurda

Fazla siyasi polemik yapmaya gerek yok şehitlerimiz var gerçekten insanın nutku tutuluyor.

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Geçenlerde gümrük Bakanlığı personeli kaçırıldı haber yoktu ne oldu bilen var mı