daha once 657 den 399 a gecen var mi...

istifa sureci hakkinda bilgi verir misiniz...

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
657 den 399 a nasıl geçiş
sınav ile tekrar yerleştirme ile ise istifa eder diğer kuruma başvurunu yaparsın

Eğitim
Lisans
Üni
Kocaeli Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
İstifa dilekçeni verirsin kuruma beklemeye başlarsın. Ne zaman genel merkez tamam işin bitti gidebilirsin dedi o zaman kurumdan ayrılırsın.

diloşşş

nasip çok güzel bir ihtimaldir...
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar bu konuda bilgisi olan var mı?

ODBO

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Aynen arkadaşlar bilgisi olan varmı malum ohal var şuan bende araştıracam

diloşşş

nasip çok güzel bir ihtimaldir...
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Eğitim
Lisans
Üni
K.Maraş Sütçü İmam Ünv.
Bölüm
İşletme
399un sartlarini bilen varmi

cekocu38

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Arkadaşlar atandığım kurum, onlar çağırınca istifa etmem gerektiğini söyledi. Fakat büyük ihtimalle onlar çağırdığında askerlik yapıyor olacağım. Böyle bir durum yaşayan var mı? Askerdeyken istifa edebiliyor muyuz? Ya da askere gitmeden önce istifa etsem bir sıkıntı çıkar mı?

ODBO

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar atandığım kurum, onlar çağırınca istifa etmem gerektiğini söyledi. Fakat büyük ihtimalle onlar çağırdığında askerlik yapıyor olacağım. Böyle bir durum yaşayan var mı? Askerdeyken istifa edebiliyor muyuz? Ya da askere gitmeden önce istifa etsem bir sıkıntı çıkar mı?
Bende aynı durumdayım askerden dönünce istifa edicemm şubatta askeriz temmuzda bitçek o ara atama onayı çıkçak ama ben askerdeyim diye dilekçe yazacam gelince başlıcam evrakları verirken kuruma sorarız yine nereyi kazandınız

cekocu38

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Bende aynı durumdayım askerden dönünce istifa edicemm şubatta askeriz temmuzda bitçek o ara atama onayı çıkçak ama ben askerdeyim diye dilekçe yazacam gelince başlıcam evrakları verirken kuruma sorarız yine nereyi kazandınız
TCDD hocam ben de. Öyle oluyor mu ki askerden dönüşte istifa etsek TCDD çağırdığında hala eski kurumumuzda çalışıyor görünmek sıkıntı olmaz mı?

cekocu38

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Şuan ki kurumum sgk

ODBO

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
TCDD hocam ben de. Öyle oluyor mu ki askerden dönüşte istifa etsek TCDD çağırdığında hala eski kurumumuzda çalışıyor görünmek sıkıntı olmaz mı?
Askere giderken zaten ilişiğimizi kesip gitçez askerdeyken istifa edemeyiz ama dilekçeyle ve arayıp durumu belirtmemiz gerekçek güvenlik soruşturmsı en az 3 ay sürecek çünkü

forbidden zone

iç güveysinden hallice
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
istifa edip geçebilirsiniz süreyi iyi değerlendirin. erken istifa etmeyin .

askere giden personel zaten ilişiği kesip giidiyor.

cekocu38

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Askere giderken zaten ilişiğimizi kesip gitçez askerdeyken istifa edemeyiz ama dilekçeyle ve arayıp durumu belirtmemiz gerekçek güvenlik soruşturmsı en az 3 ay sürecek çünkü
Hocam siz yine bu konu hakkında bir şeyler öğrenirseniz buraya da yazarsanız çok sevinirim. Ben de araştırıyorum