Ders çalışmaya bir türlü başlayamamak...

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Alandan hazırlanmaya çalısıyorum , hafta içi pek fırsat bulamıyorum hafta sonları aslında calışmak için mükemmel bir fırsat ama ondada bir türlü başlayamıyorum,
bugün erken kalktım , kahvaltımı hazırladım , ne zamandır etrafı toplamıyordum biraz toplayayım dedım o baya bir zaman kaybettirdi, kahvemi yapar içerken biraz şarkı dinler başlarım dedim, kahvemi yaptım ama şarkı faslı uzun sürdü, sonra bir çalışma sablonu hazırlamaya basladım tabi o biraz yordu, işler güçlerden sevdiğim kısımları izlerim hem kendime gelirim dedim sağolsun youtube da yan sekmedeki yönlendirmeler o da güzeldi bu da güzeldi derken günümü yedi :(
saat kaç oldu ben hala başlayacağım.....

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
yaş kaç hocam?

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
böyle olursa baslayamazsın tabi, ders çalısma isteği geldiği an oturacaksın ve dersini çalısacaksın

iibfzede

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
başgan ben 28 oldum ne dikkat toplayabiliyorum ne bir şeyi ne de bir kişiyi kendimi vererek dinleyebiliyorum özellikli yaş ilerledikçe odaklanmak zor bir hedef koymak lazım lafta fasafiso yazdıklarım da seni gaza getirecek sebep lazım ne biliyim bir kız vardır evlenmen lazımdır sonra evde aile baskısı vardır eşşek kadar adam oldun iş bul bakışları seni gaza getiriecek bir şey lazım özetle veya kariyer hedefi vmy olacam şu kadar maaş alıcam, alıcam bir bmw 1000rr vurucam kırbacı tarzı şeyler hedefler ... sıkıcı muhabbet belki yazdıklarım ama aklıma gelen bunlar:)

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
Alandan hazırlanmaya çalısıyorum , hafta içi pek fırsat bulamıyorum hafta sonları aslında calışmak için mükemmel bir fırsat ama ondada bir türlü başlayamıyorum,
bugün erken kalktım , kahvaltımı hazırladım , ne zamandır etrafı toplamıyordum biraz toplayayım dedım o baya bir zaman kaybettirdi, kahvemi yapar içerken biraz şarkı dinler başlarım dedim, kahvemi yaptım ama şarkı faslı uzun sürdü, sonra bir çalışma sablonu hazırlamaya basladım tabi o biraz yordu, işler güçlerden sevdiğim kısımları izlerim hem kendime gelirim dedim sağolsun youtube da yan sekmedeki yönlendirmeler o da güzeldi bu da güzeldi derken günümü yedi :(
saat kaç oldu ben hala başlayacağım.....
bu arada etrafı niye sen topladın? Annen ablan yardımcı olmuyor mu?

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
QUOTE="Kafkaslı, post: 84354, member: 10"]bu arada etrafı niye sen topladın? Annen ablan yardımcı olmuyor mu?[/QUOTE]
ailemden başka bir ilde ikamet ediyorum , tek başıma yaşıyorum, o yuzden herseyı kendim yapmak zorundayım

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
istegin kadar dağıtmakta özgürsün , o niye orda diyen yok :) tabi toplama kısmıda sende ama yapacak birşey yok

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
böyle olursa baslayamazsın tabi, ders çalısma isteği geldiği an oturacaksın ve dersini çalısacaksın
hocam önceleri feci bir istek vardı , düzenimi bile sıfırdan kurdum kaynak araştırma kısmında inanılmaz yardımın oldu bana , ne olduysa 3 haftadır odaklanamıyorum, bütün hersey ters gıdio

Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hatta o kadar ters gidiyor ki , bedevilik kısmı forumu bile vurdu yarım saattir giremiyorum :)