Dershane Deneyimleriniz Neler?

vesaire86

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
Dershaneye giden arkadaşlar hangi ilde hangi dershane hangi dersler iyi etüt varmı ...vb bilgileri paylaşalım. Yeni kayıt yapacak arkadaşlara yol gösterici olsun.

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
örgünden lisans mezunu bir iibflinin b grubundan dershaneye gitmesini ben pek anlamıyorum.mantığı yok gibime geliyor.evde de halledilebilir.

vesaire86

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
Bende geçen sene gitmedim ama o türkiye genelleri, yarışma ambiyansını yakalayamıyorum evde.. Yarışma heyecanı olmuyor yani. Yoksa ihtiyaçtan değil..

vesaire86

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
A grubu için bence çok önemli, en azından yön gösterici oluyorlar. Çok fazla bilgi olunca şunlar önemli demeleri konuyu azaltıyor. Ben A Grubunda Murat'ı öneririm. 2 Arkadaşım gitti 2 side vergi müfettişi oldu..

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
a grubuna gidecekler büyük illerde değillerse hatta ankarada değillerse gitmesinler kursa falan.vakti zamanında a grubuna çalışırken bi kursa gideyim demiştim.Hoca diye getirdikleri adamlar yüksek lisans öğrencisi yada myo hocası..adam daha p ile q nın yerlerini bilmiyor.

evde çalışan sadece kendini geçer bunu her zaman derim.kütüphanelere gidin .emin olun faydasını görürsünüz. insanı disipline eden yönleri var..yanınıza yoldaşta bulursanız daha güzel olur.

enaz90

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
@vesaire86 Katiliyorum arkadasm.yarisma ortami oluyo buda insani olumlu etkiliyor.izmir murat gayet memnunum