Dertlenme-Dertleşme Köşesi

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
ahh ahh ile başlayan vah vah ile biten kavgamızı, derdimizi, tasamizi anlatmak istediğimiz; yeri geldiğinde ağlayıp yeri geldiğinde gulecegimiz köşe bu köşe!!! gel vatandaş gel!
bağırmak çığlık atmak serbest!

not: itiraf köşesini rahat bırakın:D

serin

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
hayırlı olsun :)
köşeyi ilk ben sabote edeyim :) dertlenmicem :)

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
umarım herşey yolunda gider:)
üzerine alınma serin birşey eklemek istiyorum sana karşı değil yani:)

öncelikle hepimizin ugrastigi sorunlar mevcut ve bazen.psikolojik durumumuz maalesef başkasını anlayamacak kadar negatif bakıyor herşeye o yüzden buranın biraz olsa rahatlamak için derdi ağlamak değilde gülmek rahatlamak için kullanacağımız bir yer.olmasını isterim. eğer dertleri yaristiracak olursak burası karışır. karsimizdaki kişiye umut ve gülümseme bulastirmak istiyoruz unutmayalim. yoksa bir yere ulaşamayız ve hoş durumlar olmaz. seviyeli tartışmalar tabi olmalı zira olmazsa çekirdek ailemiz de dertlenir :D:p

vodvil

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Aksaray Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
tatilim bitti:(

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Hiç tatilim olmadı.o_O

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Allah herkese torpilsiz, hakkıyla en güzel işleri nasip etsin.

kasemandoni

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
ahh ahh dostlar... Naci isminde bi muhabbet kuşum var ki düşman başına. yalnızdı, bunalıma girmişti. napalım nedelim derken bi b*k yedik ve buna dişi bi kuş getirdik. kısa sürede Naci efendinin eski halinden eser kalmamış, (çok afedersiniz) "dünya s**ime eyfell g**üme" hayat felsefesini benimsemişti. şu anda Naci ve ailesinin toplam nüfusu 23+6 dır (6 yumurta). onlar mı benim evimde yaşıyor ben mi onların evinde yaşıyorum anlamadım.
inanır mısınız şu anda diğer odadan gözyaşları içinde yazıyorum. çünkü biliyorum diğer odada istenmiyorum. gözümün içine yan yan bakmalar mı dersiniz, kafamın üstünde uçup enseme şaplatmalar mı dersiniz, kafama sıçmalar mı dersiniz... daha neler neler. biliyorum işte beni istemiyorlar (hele de o karısı olacak Döndü şırfıntısı).
yakında o it beni huzur evine postalarsa hiiiiç şaşmam, beni ya beni, beni biricik sahibini!

publec

İyi Bilinen Üye
lisede sıranın üstüne sarkı yazmıstım hoca bu ne oglum dediginde sıradaki sarkı demistim sonra hoca kulagımı cekmısti disipline falan gitmistim ne güzel günlerdi

vesaire86

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
ooo ben buranın müdavimi olucak adamımda neyse..

S.R

VİP Üye
çok yoruldum. finaller bir yandan, tez öteki yandan bu yoğunlukta kpss alan çalışmak ve banka mülakatlarına hazırlanmak tam karşımdan dövüyorlar resmen beni:booo::booo:

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
ahh ahh dostlar... Naci isminde bi muhabbet kuşum var ki düşman başına. yalnızdı, bunalıma girmişti. napalım nedelim derken bi b*k yedik ve buna dişi bi kuş getirdik. kısa sürede Naci efendinin eski halinden eser kalmamış, (çok afedersiniz) "dünya s**ime eyfell g**üme" hayat felsefesini benimsemişti. şu anda Naci ve ailesinin toplam nüfusu 23+6 dır (6 yumurta). onlar mı benim evimde yaşıyor ben mi onların evinde yaşıyorum anlamadım.
inanır mısınız şu anda diğer odadan gözyaşları içinde yazıyorum. çünkü biliyorum diğer odada istenmiyorum. gözümün içine yan yan bakmalar mı dersiniz, kafamın üstünde uçup enseme şaplatmalar mı dersiniz, kafama sıçmalar mı dersiniz... daha neler neler. biliyorum işte beni istemiyorlar (hele de o karısı olacak Döndü şırfıntısı).
yakında o it beni huzur evine postalarsa hiiiiç şaşmam, beni ya beni, beni biricik sahibini!
Aslında çok iyi onlar üretsin sen sat bizim bir müdür vardı akvaryumda balık üretip internette satıyordu
Biraz dizginleri ele alma zamanı dimi yav

kasemandoni

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Aslında çok iyi onlar üretsin sen sat bizim bir müdür vardı akvaryumda balık üretip internette satıyordu
Biraz dizginleri ele alma zamanı dimi yav
petshopa satmayı düşündüm ama oradaki kuşların içleracısı halini görünce vazgeçtim. bakabilecek olanlara bedavadan seve seve veriyorum. bakmayacak, bakamayacak olanlar istiyo vermiyorum. iki gün besleyip bıkıyorlar daha sonra salıyolar hayvanı dışarı. kendince iyilik yapmış, özgürlüğünü vermiş sayıyo sivrizekalı. çok masumlar ya valla insan çok üzülüyo. demek istediğim ticaretini yapamam :(

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
petshopa satmayı düşündüm ama oradaki kuşların içleracısı halini görünce vazgeçtim. bakabilecek olanlara bedavadan seve seve veriyorum. bakmayacak, bakamayacak olanlar istiyo vermiyorum. iki gün besleyip bıkıyorlar daha sonra salıyolar hayvanı dışarı. kendince iyilik yapmış, özgürlüğünü vermiş sayıyo sivrizekalı. çok masumlar ya valla insan çok üzülüyo. demek istediğim ticaretini yapamam :(
e o zaman her ayın 1 inde kirayı hazırla benden söylemesi [emoji1]

elasu

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
iş bulamıyorum umutsuz vaka oldum artık :(