Devlet Demiryollari'na memur olarak atananlar tasrada(tum ilce diye geciyor) nerelerde çalışıyorlar acaba?

Cansu...

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
Devlet Demiryollari'na memur olarak atananlar tasrada(tum ilce diye geciyor) nerelerde çalışırlar acaba bilgisi olan?

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
tcdd'nin illerde belli yerlerde fabrikaları, atölyeleri vs. vardır. atandığınız şehrin müdürlüğü sizi onlardan herhangi birine verebilir. nerede hangi ilçede neler var öğrenmek isterseniz alım yapan yerleri arayın bilgi verebilirler belki.

Cansu...

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
tcdd'nin illerde belli yerlerde fabrikaları, atölyeleri vs. vardır. atandığınız şehrin müdürlüğü sizi onlardan herhangi birine verebilir. nerede hangi ilçede neler var öğrenmek isterseniz alım yapan yerleri arayın bilgi verebilirler belki.

Cansu...

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
Alim Zonguldak iline oluyor. Devlet demiryollarina ait bi müdürlüge falan rastlayamadim Zonguldakta sadece garlar cikiyor arastrmalarimda.

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Alim Zonguldak iline oluyor. Devlet demiryollarina ait bi müdürlüge falan rastlayamadim Zonguldakta sadece garlar cikiyor arastrmalarimda.
zonguldak'a bakan bir bölge müdürlüğü muhakkak vardır. onu bulmanız lazım.

Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
merhaba arkadaşlar 84 puanla ankara merkeze lojistik memuru olarak atanma ihtimalim var mı sizce ya da aranızda ankaraya başvuran var mı ve puanınız kaç