DEVLET HAVA MEYDANLARI TABAN PUAN TAHMİNLERİ

hasan demir

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
dhmi haziranda alım iibf den alım yaparsa 20-30 kişilik bir alımda sizce kaç puana kadar düşer ?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
88-89 arası

hasan demir

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
o zaman bana gelme ihtimali var.ben sırf dhmi için sınava girmiştim inş. alım yapar.

hasan demir

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Bizde kendi bransimizda atanmak için sınava girmistik lakin 4001 ac idi
idari kadroların 4001 e verilmesi haksızlık.şimdide sivil havacılık mezunları çıktı.onlarda dhmi deki bütün kadroları kendilerinin zannediyorlar.onların yapacağı iş ayrı idari işler ayrı.ben umutla iibf den alım yapmasını bekliyorum.bu yüzden gümrüğede başvurmayacağım.ailevi sebeplerden dolayı rotasyona giremem.

Demhat

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
İnşallah alırlar kardeşim bende o niyetle girmiştim sınava ama maalesef alsa bile 86 ya kadar düşmez diye tahmin ediyorum.Gümrük içinde çoğu yuksek puanlı arkadaşlar kararsız bakalım ne olacak

hasan demir

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
İnşallah alırlar kardeşim bende o niyetle girmiştim sınava ama maalesef alsa bile 86 ya kadar düşmez diye tahmin ediyorum.Gümrük içinde çoğu yuksek puanlı arkadaşlar kararsız bakalım ne olacak
89.48 puan var bekliyorum.son atamaya kadarda bekleyecem bu gidişle.A grubuna hazırlanmadığım için çok pişmanım keşke ona hazırlansaydım.Gerçi bu sene A grubundanda alım çok fazla yok.resmen her taraf kurudu şansıma...

Demhat

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
89.48 puan var bekliyorum.son atamaya kadarda bekleyecem bu gidişle.A grubuna hazırlanmadığım için çok pişmanım keşke ona hazırlansaydım.Gerçi bu sene A grubundanda alım çok fazla yok.resmen her taraf kurudu şansıma...
Masallah :) Aynen kardeşim hani diyorlar ya gökten ayşe yağsa bize hüsnü düşer diye :D bakalım sonumuz ne olacak

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
gümrüğe başvurdunuz mu?

hasan demir

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
Hocam dhmi için il kriterin var mı?
hocam iç anadolu olursa iyi olur.ağrı hakkari gibi yerleri yazmam.gümrüktede kimsenin hakkını yemek istemiyorum.çünkü rotasyon olduğu için uzun süre orada çalışmam.son atamaya kadar dhmi beklicem muhtemelen.

hasan demir

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
merak ettiğim bir konuda m23 sıralaması 198 benim.açıktan alımlarda önümden giden olurmu?

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Olur muhakkak hocam merkez bankası alınları vs oldu giden olmuştur

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
dhmi iibf alırsa oradan gidenlerde alttakilerin işine yarar. İyi olur yani.

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Olursa ben de düşünüyorum ama inşAllah a grubu vs olur da başka bir arkadaş kazanır .inş iibfye döner bu arada