Devlet Su İşleri Atananlar 2017

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Şuan Van da çalışan kimse varsa zahmet olmazsa benim için sorabilir mi tebligatı

dali

Aktif Üye
Merhaba ilki maas tam.olarak ne kadar memurlarda kiyafet yardimi aliyormu ikincisi lojman büro memurlarina çıkıyormu ucuncusu kiyafet zorunlulugu varmi simdiden tesekkurler
Lojman çıkıyor hocam ama basvurular aralik ayinda alınıyor.kiyafet konusu dsi de cok rahat tabi çalıştığınız il ve birim cok onemli

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Lojman çıkıyor hocam ama basvurular aralik ayinda alınıyor.kiyafet konusu dsi de cok rahat tabi çalıştığınız il ve birim cok onemli
Cok tesekkur ederim hocam valla lojmanda çikar inşallah araliga kadar idare ederiz bi sekilde o zaman ciksada keske ☺☺kiyafette rahattir insallah☺☺

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Bu arada maas ne kadardi☺☺☺hocam bazi yerlerde farklı farklı solediler biraz orda kafamiz karisti tabi atanmak önemliydi ama şimdi insan dusunmeden de edemiyor maasi ☺☺☺

dali

Aktif Üye
Cok tesekkur ederim hocam valla lojmanda çikar inşallah araliga kadar idare ederiz bi sekilde o zaman ciksada keske ☺☺kiyafette rahattir insallah☺☺
hocam açıkcası aralık'ta başvuru yapacaksınız ocakta liste belli olacak ki bekar ve yeni başladığınız için en önlerde olmayacaksınız haliyle size lojman çıksa çıksa 2019 eylül o da inşAllah :) ama rahat açıkcası ben şuan lojmandayım maddi yönden çok rahatlatıyor

dali

Aktif Üye
Bu arada maas ne kadardi☺☺☺hocam bazi yerlerde farklı farklı solediler biraz orda kafamiz karisti tabi atanmak önemliydi ama şimdi insan dusunmeden de edemiyor maasi ☺☺☺
hocam dsi ilk defa sözleşmeli memur aldı daha önce sözleşmeli mühendis almıştı.Sözleşmeli mühendisin normal mühendisten 5-10 lira eksiği var ama memurlarda nasıl olur bilmem çünkü sizin kadronuzda farklı büro personeli olarak geleceksiniz.

dali

Aktif Üye
son günler belki iş işten geçti ama şahsi fikrimi söylemek istiyorum eğer puanınız 85 altı ise birşey diyemem ama 85 üstü ise hem sözleşmeli hem büro personeli hem de dsi.. bence çok kötü bir tercih niçin? işsizlikten bunlar sorgulanmaz bilirim ama siz sözleşmeli gireceksiniz dsi de yükselme ihtimaliniz neredeyse 0 kadrolu olsanız bile ancak mühendislik veya teknikerlik okumanız gerekecek. Tayin konusunda eğer eşiniz asker polis değilse 8-9 sene o da en az beklerisiniz
işe başladığınızda taşeron kadrodan gelenlerin sizden fazla maaş aldıklarını ve imza yetkisi olmadıkları için hiç bir işe yaramadıklarını görünce işinizden soğuyacaksınız ve size daha ilk gün gelip milyonlarca liralık evrakları imzalamanızı isteyecekler çünkü kurumlarda neredeyse memur yok çoğu taşeron.
İyi tarafları sadece haftada 1 sakal traşı olmanız yeterli kot-gömlek kot-kazak gelebilirsiniz o konuda hiç baskı yok ben sadece ilk hafta kravat takmıştım sonrası yok.İkinci olarak iş yoğunluğu çalıştığınız birime göre de değişebilir ancak belli aylar harici yoğun değil.A grubuna hazırlanmak için güzel bir kurum.Ama unutmayın dsi yarıtımcı kuruluş mühendis burda asıl işi yapar siz onların ''bununla mı uğraşıcam'' dediği işleri yaparsınız bu da can sıkıcı bir durum.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Tayin konusunda çok sıkıntılı bir kurum . Eşi asker polis olana bile arıza çıkarıyorlar. Kıyafet konusunda rahat bir kurum kasmıyorlar.

Tomris

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arladaslar maas isini netlestirdiniz mi bana 2300 sozlesme imzalattilar 1850 falan yapiyor nette o kadar dusuk degildir degil mi

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
hocam benim bildiğim kurum ilk defa sözleşmeli büro personeli alıyor açıkcası benim bildiğim kadrolu memurdan 150 lira civarı eksik alacakları.
evet hocam ilk defa alacaklar . hani bize 2800 ise onlarında 100 -150 lira eksiktir diye düşünerek yazdım .