Devlet Su İşleri Atananlar 2017

gedrof

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Diğer
sozlesmelıler tam maas alıyormukı sımdı baslasanız 2gunluk alırsınız oda yetısırse

gedrof

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Diğer
herkesin tebligatı elıne ulastımı merkeze ulasamıom atandıgım ıldekılerde bıze yazı gelmedı dıyor sızde durumlar nasıl

reinhardt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaslar bu maas olayi nedir ya sozlesmeyi imzaladim ordaki calisan israrla 2000 alacaksinz diyor kafami karistirdi

Tomris

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Arkadaslar bu maas olayi nedir ya sozlesmeyi imzaladim ordaki calisan israrla 2000 alacaksinz diyor kafami karistirdi
Bizde de netlesmedi tam ama 2700 civari denildi bana personel muduru tarafindan, zaten memurlar.nette hesaplatinca da o civarda çikiyor

reinhardt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
Bizde de netlesmedi tam ama 2700 civari denildi bana personel muduru tarafindan, zaten memurlar.nette hesaplatinca da o civarda çikiyor
Memurlar da 2.786 cikiyor ordaki sozlesme ucretiyle imzaladigimz sozlesme ucreti ayni.ama sozlesmede 800 kusur liralik ek tazminat yazmiyor sanirim.ic isleri bakanliginin yaptigi alimda da aynisi olmustu ama aldiklari maas sozlesme ucretinden fazlaydi.insallah bir sorun cikmaz

Tomris

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Memurlar da 2.786 cikiyor ordaki sozlesme ucretiyle imzaladigimz sozlesme ucreti ayni.ama sozlesmede 800 kusur liralik ek tazminat yazmiyor sanirim.ic isleri bakanliginin yaptigi alimda da aynisi olmustu ama aldiklari maas sozlesme ucretinden fazlaydi.insallah bir sorun cikmaz
Evet ek tazminat yazmiyordu kyk ve icislerinde de yazmiyordu ama aldilar, bence her turlu 2500un uzerinde olur. Zaten bana alcaksiniz denildi ayrica memurlar netteki hesabi mudure gosterdim hemen hemen dogrudur o dedi

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar atandığınız bölgeyi arayın. Dosyanız gitmiş olabilir. Benim tebligat gelmedi ama aradığımda yarın gel başla dediler.

gedrof

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Diğer
Arkadaşlar atandığınız bölgeyi arayın. Dosyanız gitmiş olabilir. Benim tebligat gelmedi ama aradığımda yarın gel başla dediler.
hocam ben subeye atandım yarın bı bolgeyı arayacam pekı herkes bolgesındemı baslıyor goreve yoksa subeleremı gıdecez sozlesme falan ımzalamak ıcın

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
hocam ben subeye atandım yarın bı bolgeyı arayacam pekı herkes bolgesındemı baslıyor goreve yoksa subeleremı gıdecez sozlesme falan ımzalamak ıcın
Onu bilmiyorum hocam, ben 4. Bölge merkeze atandım. Yarın gidecem oraya. Tecrübelerimi aktarırım