Devlet Su İşleri Atananlar 2017

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
s.a kurumu arayan varmı gıderken herhangı bır belge ısteyeceklermı mal bıdırım formu vs memleketımızden almamız gereken herhangı bır belge teknolojı gelıstı herseyı ınternetten alabılıyoruz yınede devlet ısı bellı olmaz bılen varmı tskler.
A.s hocam atandığınız yeri arayın öğrenin ben sormadan gelmiştim maalesef :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Sagolun hocam, yarin baslatirlar mi direkt yoksa carsamba mi baslarim acaba :srnsml:
hocam yarın tanıştırırlar sizi ordaki personellerle birde banka hesabı açtırmaya yollarlar :) gideceğiniz yer belliyse oraya yönlendirirler yoksa personel dairesindekilerle biraz vakit geçirirsiniz belki bölge müdürüne tanıştırmaya götürürler .

Tomris

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
hocam yarın tanıştırırlar sizi ordaki personellerle birde banka hesabı açtırmaya yollarlar :) gideceğiniz yer belliyse oraya yönlendirirler yoksa personel dairesindekilerle biraz vakit geçirirsiniz belki bölge müdürüne tanıştırmaya götürürler .
Ben hepsiyle tanistim aslinda ilk kazandigimi ogrendigimde :komik: isletme kontrol diye bi departman varmis oraya verceklermis bizi iki iibf almisti antalya

Giyim kusam olarak personeller inanilmaz rahatti mudurler haric nerdeyse herkesin ustunde kot vardi spor ayakkbi vardi kimse bir sey demiyormus ancak cevremdeki dsiden olmayan mermurlar sen kot giyme memuriyette onemli boyle seyler dediler ama bilemiyorum :rolleyes:

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Ben hepsiyle tanistim aslinda ilk kazandigimi ogrendigimde :komik: isletme kontrol diye bi departman varmis oraya verceklermis bizi iki iibf almisti antalya

Giyim kusam olarak personeller inanilmaz rahatti mudurler haric nerdeyse herkesin ustunde kot vardi spor ayakkbi vardi kimse bir sey demiyormus ancak cevremdeki dsiden olmayan mermurlar sen kot giyme memuriyette onemli boyle seyler dediler ama bilemiyorum :rolleyes:
Hocam bizim bura giyim konusunda rahat takımı kumaş pantolonu giyenler genelde üst düzey yöneticiler :)