Devlet Su İşleri Atananlar 2017

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Tebligat gelmediyse Ankara Dsi atama numarasını arayın ordan bilgiyi alın. Tebligat geldikten sonra da atandığınız ili arayın ve gelirken getireceğiniz belgeleri sorun . Giyim kuşam konusunda da önce takımla ya da resmi olarak gidin duruma göre bakarsınız şahsen ben öyle yaptım :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Ben hepsiyle tanistim aslinda ilk kazandigimi ogrendigimde :komik: isletme kontrol diye bi departman varmis oraya verceklermis bizi iki iibf almisti antalya

Giyim kusam olarak personeller inanilmaz rahatti mudurler haric nerdeyse herkesin ustunde kot vardi spor ayakkbi vardi kimse bir sey demiyormus ancak cevremdeki dsiden olmayan mermurlar sen kot giyme memuriyette onemli boyle seyler dediler ama bilemiyorum :rolleyes:
Hocam bulunduğunuz ortama bakın ona göre giyinin :) bizim burda kot kazak giyen var :)

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Diğer
Tebligat gelmesini beklememiz gerekiyormu bide tebligat geldikten sonraki 15 gün icindemi basliyacaz

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Tebligat gelmesini beklememiz gerekiyormu bide tebligat geldikten sonraki 15 gün icindemi basliyacaz
Ankara dsi atama numarasını arayın ordan soruşturmanız bitti tebligatınız yola çıktı denirse atandığınız ili arayıp başlayabilirsiniz . tebligat elinize geçtikten sonra 15 gün hakkınız var .

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Birde maaş almak için 15 inden önce başlayın yoksa gelecek aya kalırsınız .

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
arkadaşlar dsi çalışanı olarak merak ettiğiniz soruları cevaplayabilirim klavyem elverdikçe.
Merhaba ilki maas tam.olarak ne kadar memurlarda kiyafet yardimi aliyormu ikincisi lojman büro memurlarina çıkıyormu ucuncusu kiyafet zorunlulugu varmi simdiden tesekkurler

reinhardt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaslar tebligat gelmeyenler mutlaka arasın.ben bugun ögleden sonra 3 gibi aradım bugun baslamanz gerekiyordu size ulasamadık falan dediler apar topar sakal tırası oldum gittim.

Mr.black

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaslar tebligat gelmeyenler mutlaka arasın.ben bugun ögleden sonra 3 gibi aradım bugun baslamanz gerekiyordu size ulasamadık falan dediler apar topar sakal tırası oldum gittim.
Bu nasıl saçmalık hocam ya, keşke arasaydım bugün. Yarın a kaldı umarım bi sorun çıkmaz. Tebligatsız , bildirimsiz , haber etmeksizin olur mu bu işler. Uyarı için teşekkürler

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Bu nasıl saçmalık hocam ya, keşke arasaydım bugün. Yarın a kaldı umarım bi sorun çıkmaz. Tebligatsız , bildirimsiz , haber etmeksizin olur mu bu işler. Uyarı için teşekkürler
Insan az merak eder arar bu ne rahatlık :ssrtcbya:

Arkadaşlar maaş evrakları en gec 10u gibi duzenleniyor o yüzden maaşı subat 15inde alırsınız. Ama gittiğiniz yerde personel sube muduru ile görüşün rica edin size özel munferit(ayri bir evrak ile) maaş yapabilirler.

Tebligata takilmayin arayin gideceginiz bolge müdürlüğünu sorun eger gelin derse gidip başlayın tebligat calisacaginiz yere sizden once uğraşır. Kurum sizden genel mudurluge biraktiginiz diploma sicil kaydi vb. Gibi evraklarin aynisini ister

reinhardt

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
İktisat
Siz yaşadığınız il'e mi atandınız ve size nasıl deneyip de ulaşamamışlar?
Ayrıca şu anda Türkiye'nin bir ucunda özel sektörde çalışıyor olup da ülkenin diğer ucuna atananlar insanlar olabilir, bu insanlar neye göre istifa edip evini ailesini, toplayıp da tebligat, telefon, haber vs. almadan harekete geçecekler? Çok ilginç gerçekten.
evet ben yaşadığım ile atandım.baska sehirlere atananlar için 15 gün süre var

gedrof

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Atatürk Ünv.
Bölüm
Diğer
sa kuruma gıttıgımızde egıtım varmı yoksa otur suraya su projeyı yap der gıbı bı hava ıcındelermı 2.sorumda calısma ortamı yas ortalaması nasıl genc agırlıklımı yoksa emeklılerlemı calısıyonuz dali

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Bugün Ankara’yı aradım. Dedi atandığın Yeri ara ordan sor. Van ı aradım gerizekalılar cevap vermiyor.