DHMİ 2017/1 Atananlar

Seyf damar

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
Postaneye pul sordum ama sayıyla değil para miktarına göre pul veriyorlarmış. Herhalde gönderilen mesafeyle alakalı bir şey. Standart bir pul yok yani. Memurlar.net'te biri gerek yok demiş. Vazgeçtim ben de.

Kapalı zarf da 2 çeşit var a4 boyutunda büyük sarı zarf ve mektup zarfı. Garanti olsun diye ikisinden de aldım
Hocam ptt memuruym ben aradm sordm bos birakn dediler

G. Muayene M.

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Dhmi Aim memuru kadrolarının tamamı D seviye (60) yds mi istiyor?
Yoksa yds siz Aim memuru kadrosu açılıyor mu? Bilen varmı arkadaşlar. Sağolun şimdiden.

Limtless

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İşletme
Dhmi Aim memuru kadrolarının tamamı D seviye (60) yds mi istiyor?
Yoksa yds siz Aim memuru kadrosu açılıyor mu? Bilen varmı arkadaşlar. Sağolun şimdiden.
Aim memurluğuna yds olmadan alım yapılmaz. Zaten 7-8 sene sonra 50 merkezi, 25 te kurum içinden alındı. Bi 7-8 sene sonra tekrar alıma çıkar. O da alırsa..

G. Muayene M.

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İşletme
Aim memurluğuna yds olmadan alım yapılmaz. Zaten 7-8 sene sonra 50 merkezi, 25 te kurum içinden alındı. Bi 7-8 sene sonra tekrar alıma çıkar. O da alırsa..
Sağol bilgi için hocam. Yds ye hazırlanim diye düşünüyordum ama 7-8 senede bir alım yaptığını bilmiyordum. Iyi günler

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar şırnak veya yüksekova dhmi de çalışan varmıdır? nasıldır oralar kaç yıl sonra tayin imkanı varmış? bilgi verebilecek arkadaş varmı?

GamzeK

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Arkadaşlar şırnak veya yüksekova dhmi de çalışan varmıdır? nasıldır oralar kaç yıl sonra tayin imkanı varmış? bilgi verebilecek arkadaş varmı?
Atanmadan önce evliysen 2 sene sonra eş durumuntayini. Atandıktan sonra evlenirsen 1 sene sonra ve bunların dışındaki durumlarda 3 sene sonra memleketiniZe tayin isteyebilirsiniz. Tabi dayınız varsa işler çok farklı yürr. Gideceğiniz ilde boşluk olması da ger kli.