dhmi 2017/1 kadroları

Tbtbtt

Minimalist..
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Ilk alimda dhmi iibf den alirsa 91 de kalir en az
sonraki alimda alirsa iibf den yer secimi olmazsa 88 den gidilir

faty

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Siyaset Bilimi
Kpss de hiçbir zaman kesin yoktur arkadaşlar, ki kadrolara bağlı insanlar kendi şehrindeki teiaş, TCDD yi dhmi ye tercih edebilir, Dhmi 100 memur alıyorum işletme, iktisat, kamu, ulus, maliye derse 88 olur ilk atama yok 1/1/1/1 kadro açarsa 91 92 altını unutun ilk atamalarda durum böyledir genel olarak yıllardır atama takip ediyorsanız hafif kanı sahibi olursunuz zaten

S.R

VİP Üye
Kadrolu Üye
Kpss de hiçbir zaman kesin yoktur arkadaşlar, ki kadrolara bağlı insanlar kendi şehrindeki teiaş, TCDD yi dhmi ye tercih edebilir, Dhmi 100 memur alıyorum işletme, iktisat, kamu, ulus, maliye derse 88 olur ilk atama yok 1/1/1/1 kadro açarsa 91 92 altını unutun ilk atamalarda durum böyledir genel olarak yıllardır atama takip ediyorsanız hafif kanı sahibi olursunuz zaten
üstat noktayı koydu :)

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hoca Mrb ben Kamu Yönetimi Mezunuyum. 2018 de lisans düzeyinde 88.05 puan aldım. DHM gelir mi bu puan ile?Ayrıca iibf sıralamam 975
kamu yönetimine açmıyor son yıllarda dhmi inat etti adamlar ben geçen yıl mail atmiştim cevap olarak kısaca biz canımızın istediğini alırız gibi bişey gelmişti :D

Eğitim
Lisans
Üni
İnönü Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
kamu yönetimine açmıyor son yıllarda dhmi inat etti adamlar ben geçen yıl mail atmiştim cevap olarak kısaca biz canımızın istediğini alırız gibi bişey gelmişti :D
Demek orda da torpil oynuyor hoca peki Et Süt Kurumu gelir mi bu puanla? Ya da merkezi atamadan gidebileceğimiz başka bir kurum var mı?

Elifreyyan

Bu da bi imtihandı de geç..
Mücadele Grubu
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Demek orda da torpil oynuyor hoca peki Et Süt Kurumu gelir mi bu puanla? Ya da merkezi atamadan gidebileceğimiz başka bir kurum var mı?
yok hocam torpil olayı değilde keyfimize göre bölümlere veririz diyorlar yani :D gelir hocam acılırsa nıye gelmesın et süt harici teiaş tcdd diğer kit kurumlarını da deneyin tabi hangisi açarsa artık