DİLEK ÇEŞMESİ

Dilemma

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Gazi Ünv.
Bölüm
Ekonometri
Ben oynamam ama mutluluk paylaşmakta üstüme yok. Takı takmayı sevmem ama otobüsle aldirirsa yol parasını takıya veririz.
Kayserili mesai arkadaşım olunca ben
Ne oldu sana diyecektim hemen uzaklaş o kayseriliden :snzdglsn:

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

mnt

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
Maliye
gümrük de bana nasip olsun nolur. varsa buranın bir hikmeti kaçırmayı göze alamadım her türlü ritüeli yaparım :) şu mesajı gülerek alıntılamak nasip olsun.

Ekli dosyalar

wandering

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Son 5 gundur o kadar mutsuzum ki teyzemin kizini bana istediler ve agiz ve dis teknikeri olarak memur ve sirf hem teyzem hemde kendisi bir baska taraf olan polis kisiyi tercih ettiler sirf ben memur degilim diye su sinav arafesinde bana yapilana bakin uzuntden ne yaptigimi bilemedim surekli ayni konu konusulup duruyo evde ve ailem cok uzuldu bende hayirlisi boyle degilmis diyorum bir taraftanda o kadar sinirli ve hirsliyim ben Rabbime inaniyorum ve insallah bana guzel bir is nasip eder onun adaleti herseyden buyuk..Allahim isteyen herkese emek veren herkese banada nasip et (AMİN)

denis5834

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Son 5 gundur o kadar mutsuzum ki teyzemin kizini bana istediler ve agiz ve dis teknikeri olarak memur ve sirf hem teyzem hemde kendisi bir baska taraf olan polis kisiyi tercih ettiler sirf ben memur degilim diye su sinav arafesinde bana yapilana bakin uzuntden ne yaptigimi bilemedim surekli ayni konu konusulup duruyo evde ve ailem cok uzuldu bende hayirlisi boyle degilmis diyorum bir taraftanda o kadar sinirli ve hirsliyim ben Rabbime inaniyorum ve insallah bana guzel bir is nasip eder onun adaleti herseyden buyuk..Allahim isteyen herkese emek veren herkese banada nasip et (AMİN)
Hocam boş verin Allah aşkına. Akraba evliliği sonuçta. Hayırlısı olmuş bence. Siz mücadelenizi asla bırakmayın, bu dünyada en önemli şey sağlık, gerisi boş...

wandering

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Diğer
Hocam boş verin Allah aşkına. Akraba evliliği sonuçta. Hayırlısı olmuş bence. Siz mücadelenizi asla bırakmayın, bu dünyada en önemli şey sağlık, gerisi boş...
Haklisiniz hocam insan uzuluyor yinede sinav arafesi ne onerirsiniz su bi kac gun icin atlatmaya evden uzaklasayim mi

denis5834

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Haklisiniz hocam insan uzuluyor yinede sinav arafesi ne onerirsiniz su bi kac gun icin atlatmaya evden uzaklasayim mi
Sizi ne mutlu ediyorsa onu yapın. Mesela müzik, sinema, spor... Kendinize ve ailenize asla küsmeyin. Bu durum daha da hırslandırmalı sizi ama kimseye zarar vermeden. Sakin olun ve sınavınıza odaklanın. Güzel canınızı üzmeyin. Şanslı olduğunuzu asla unutmayın. Sağlığınız yerindeyse gerisi sadece birer hiç...