Dizi film paylaşım

gaspadinahmet

Üye
Mücadele Grubu
Adam gibi yabancı dizi arıyorum arkadaşlar... Tavsiye...

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
lie to me
iki bölüm izlemiştim ama çok güzeldi annem kumandayı verse izlemeye devam edecektim ama artık elime kumandayı vermiyorlar git bilgisayarınla oyna diyorlar :D

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
valla konuyu bayagı olmus açalı ahmet ama sana eski bi dizi önerecem super bi komedi her bolum 20-25 dk diye hatırlıym adı my name is earl

yamur

Üye
Mücadele Grubu
valla ben çok yabancı dizi izledim izliyorum da :) tür olarak nasıl bişey istersin ona göre fikir söyleyeyim. my name is earl süperdir bu arada katılıyorum darkness

Serkan

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
The Walking Dead Güzeldir. :)

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
the walking dead, the following, game of thrones. komedi türünde eskilerden coupling. animasyon death note, code geass.

gaspadinahmet

Üye
Mücadele Grubu
The Walking Dead spartacus gibi şiddet ve +18 içeriğin fazla olduğu diziler hariç. (Game of th. istisna tabi). Sürüklerken seni dizini kolunu yara içinde bırakan bir başlayışım da 7 bölüm falan izleyebileceğim mutlaka izle diyeceğiniz bişiler arıyorum. Ben de çok dizi baktım ama klasikler lost, presion break, 4 sezona kadar how i met your mother, big bang teory, breking bad ile game of thrones harici bu tanıma uydurabileceğim manyaaaaaaaak abi kesinlikle mutlaka bak diyebileceğiniz diziler arıyorum :)

yamur

Üye
Mücadele Grubu
house md izlemediysen tavsiye ederim 8 sezoncuk :) baya oyalar seni. spartacus ve game of thrones sevdiysen rome u önerebilirim. shameless da güzel dizidir bence.

how i met your mother izlediyseniz başlayın bence =) şuan 8. sezon bitmek üzere :D hala daha anneyi göremedik ama güzel yinede =)