DOĞAKA Personel Alım İlanı

Serkan

Site Müdavimi
Katılım
30 Eki 2012
Mesajlar
477
Beğeniler
212
Şehir
Bursa
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
ÇEKO
#1
DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI (DOĞAKA) PERSONEL ALIM İLANI


T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), TR63 Düzey 2 Bölgesi’nde (Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye İlleri) kurulan bölgesel bir kalkınma ajansı olup; ajansın merkezi Hatay ilindedir. Kalkınma Bakanlığı Koordinasyonunda yürütülen Sosyal Destek Programı (SODES)’ nın Kalkınma Ajanslarınca bölgesel bir yaklaşımla uygulanması amacıyla DOĞAKA “pilot” Kalkınma Ajansı olarak seçilmiştir. Bu kapsamda istihdam, sosyal içerme, kültür, sanat ve spor alanlarında, göç, yoksulluk ve işsizlik gibi sorunların ortaya çıkardığı sosyal ihtiyaçlara karşılık vermeyi hedefleyen insan odaklı bir program olan SODES’ in 2013 yılı uygulama süreçlerinde görev almak üzere Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye İllerinde çalışmak üzere, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, üç ilden birinde görev yapabilecek, seyahat engeli bulunmayan 6 (Altı) SODES Proje Sorumlusu, ve Hatay’da görev yapacak 1 (bir) Mali İşler Sorumlusu alımı yapılacaktır. İstihdam edilecek personellerle belirli süreli (1 Yıllık) iş sözleşmesi yapılacak olup, ilgili programın uygulamasının bir yılı aşması halinde sözleşmeler yenilenebilecektir.



Adaylar sınava giriş ve başvuru şartlarını ajansın web sitesi olan DOĞAKA - Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı - DOĞAKA - Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı ile T.C. Kalkınma Bakanlığı (+90 312-294 50 00), T.C. Hatay Valiliği, Kahramanmaraş Valiliği, ve Osmaniye Valiliği Resmi Web Sitesi | T.C. Osmaniye Valiliği internet adreslerinden ulaşabilirler.



BAŞVURU TARİHLERİ : 28 Mart 2013 Perşembe - 05 Nisan 2013 Cuma

SÖZLÜ SINAVA KATILACAKLARIN İLANI : 09 Nisan 2013

SÖZLÜ SINAV TARİHİ :11 Nisan 2013 Perşembe - 12 Nisan 2013 Cuma

BAŞVURU YERİ: T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. Tabakhane Sok. No:20 Antakya/HATAY
 
Üst