Doğu Marmara (Kocaeli) Hakkında

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar Doğu Marmara gümrük muhafazayı kazandım,Kurada il olarak Kocaeli gözükse de sanırım Zonguldak,Bartın,Karabük illerini de kapsıyo....bu saydığım illere kurada atama yapıldı mı ? Sonuna kadar izlemediğim için soruyorum..eğer atama yapılmadıysa bizi bu illerden birine mi gönderecekler ?

Kafkaslıgerigeldi

aslında ben yokum
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Liste yayınlandı, listeye baksanıza

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadasım 7/24 internetin dibinde değiliz...Baktık listeye zonguldak'a atama olmus,Bartın ve Sakarya'ya olmamıs...adam gibi soru sorduk adam gibi cevap ver,vermiceksen de sus

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Arkadasım 7/24 internetin dibinde değiliz...Baktık listeye zonguldak'a atama olmus,Bartın ve Sakarya'ya olmamıs...adam gibi soru sorduk adam gibi cevap ver,vermiceksen de sus
Hocam belki haklısın ama böyle cemkirince bütün haklılığını yitirdiğinin farkindasindir umarım

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaş kötü bi şey dememiş ki bu öfke niye ?

Kafkaslıgerigeldi

aslında ben yokum
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
adam gibi cevap vermekten kastınız ne?
ben ne dedim ki size ters geldi?
Bence siz bir şekerinizi ölçtürün belli ki kan şekeriniz düşmüş böyle sinirlisiniz

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadasım konu benim haklı olup olmamam değil ben insan gibi bi soru sordum...buna binaen cevabınız varsa verirsiniz yoksa vermezsiniz,insanı aptal yerine koyarak "git listeye bak" denmez...ayrıca soruda gülünecek hiçbir şey yok...

Kafkaslıgerigeldi

aslında ben yokum
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
yahu ben nerde gülmüşüm?
baksanıza derken listenin yayınlandığından belki haberiniz yoktur diye fikir vermek için yorum yaptım

Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Gülen arkadaş yorumunu sildi nedense...siz fikir verme amaçlı yazmıs olabilirsiniz ama bazı kişiler espri olarak veya dalga geçme olarak anlamış ki baya bi hoşlarına gitmiş...

Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
Gülen arkadaş yorumunu sildi nedense...siz fikir verme amaçlı yazmıs olabilirsiniz ama bazı kişiler espri olarak veya dalga geçme olarak anlamış ki baya bi hoşlarına gitmiş...
Yahu iyi misiniz siz ben arkadaşın her şeye yetişmesine bilgi vermesine gülümsedim hoşuma gittiği için sonrada ortam gerilmesin diye kaldırdım.Rica ediyorum polemiğe girmeyelim mevzu çok basit zira iyi forumlar..

Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
Maliye
eee ne olcak şimdi ben kocaelinde oturuyorum ve doğu marmaraya atandım tebliğ tarihinden hemen sonramı göreve başlıcaz

dgn0061

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
arkadaşlar ben de kocaeli gumruk muhafazayı kazandım trabzon da oturuyorum evrak istiyorlar mı bilgisi olan var mı? teşekkürler

dgn0061

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
arkadaşlar ben de kocaeli gumruk muhafazayı kazandım trabzon da oturuyorum evrak istiyorlar mı bilgisi olan var mı? teşekkürler