Dokuz Eylül / İİBF

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
Dokuz Eylülden kimseler yok mu :) Ben 2006 girişli 2014 mezunu benim gibi olan az olsa da iibfli olupta okulu uzatmayan yoktur sanırım :))

nefarkeder

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
2006 girişli ve 2011 mezunuyum ve okulu uzatmadım.Ama bi faydası da olmadı hani,hala kpss belası ile uğraşıoruz.Doğrusu bu sene kurtuldum gibi ama kısmet bakalım:)

mokeyumi

Yeni Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben 2015 girisliyim. Mezun olunca neler bekliyo bizi kısaca bahseder mısınız

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
Kardesim iibfnin durumu malum, dokuz eylulde okuman ozelde calisman icin bir avantaj ayni sekilde devlet kadrolarinda uzmanlik muftettislik gibi bolumlerde mulakatlarda artisini gorursun. Devlet kadrolarini dusunuyorsan ozellikle A kadrolarini simdiden sıkı calisman gerekiyor

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
Ben 2015 girisliyim. Mezun olunca neler bekliyo bizi kısaca bahseder mısınız
Ben de ege mezunuyum yuzde 70 ing idi egitim ama the government tan ote gidemedik. 9Eylulden arkadaslar vardi ve daha iyi yetismislerdi. Is hayatina girince hersey mukemmelnolacak dedik ama is hayati hic oyle degil. Bir cok uni var ve mezun. Kulvarda bir cok kisi var. Kpss dayanagi vardi ben degerlendirmedim.mezun olunca simdi de cok zor. Kpss ile uninin hic bir onemi yok. Staj yapabilirsin daha sonra referans olup oralarda kalabilirsin. Dil sart ama gercekten bileceksin. Kolay gelsin.

Eğitim
Lisans
Üni
Dokuz Eylül Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben hep özel sektör düşünüyodum, sizce kpss daha mı mantıklı hangisini tavsiye edersiniz