DOSTLAR bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi= TBMM

Konu, 'İİBF Mücadele Forumu' kısmında sonsuzumut tarafından paylaşıldı.

1. sonsuzumut

sonsuzumut Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    DOSTLAR....
    TBMM gidip milletvekilleri ile gorusme hakkinda bilgisi olan varmi. Hangi gunler ziyaretci kabul ederler gorusmek serbest diye biliyorum görusmemek gibi bir sıkıntı cıkarmi?
    Eee bide Erzurumdan gelecegim otogardan Meclise nasil gidebilirim..
    Yettiiii artikkkk vallaa gidip gereken neyseee soylicemm bu boyle gitmez....

2. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    randevun olması lazım. Önce telefondan hangi vekille görüşmek istersen numarasını bulup randevu isteyeceksin numarasını bulamazsan internetten de randevu talebinde bulunulabiliyor. Çünkü meclisten girince orda senin kimliğini istiyorlar ve kiminle görüşeceğini soruyorlar. O kişinin görüşülecekler listesine bakıp senin adını görmesi lazım yani vekil sen randevu aldığın zaman senin adını orda sisteme giriyor. Meclise gidince sorar mısınız müsait mi falan deseniz aramıyorlar. Malesef meclis bu yönden sıkıntılı

Yelken bunu beğendi.
  3. sonsuzumut

sonsuzumut Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Bir tanidik soylemisti mecliste vekillerle gorusmek serbest diyeee??
    Benim dusuncem gorusebildigim kadariylaa yani bi iki ile kisitli degil hepsi ile gorusmek ee bu senin dediklerine gore imkansizzz :(

4. betimlemeツ

betimlemeツ şimdi o değil de! Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    988
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    şu yumruk olayından sonra daha da sıkılaşacak demişti tvler:) ama randevulu sistem diye bende biliyorum:) daha iyi onların keyfini mi beklicez hem randevusuz çok karışık olur.

5. sonsuzumut

sonsuzumut Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Yaa randevu sistemi tabi ki daha mantikli ama benim gibi erzurumdan gelen vee dahasii bir milletvekili degil gorusebildigince gorusme yapmak isteyen icin dezavantaj oldu uffff

6. Tgb06

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    meclise giriş serbest derken gezmekten bahsediliyor o gün gezmek isteyene rehber veriliyor meclisi geziyorsun.

7. sonsuzumut

sonsuzumut Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Yaa o zaman arkadas bana sıkmısss dedi gidip vekillerle gorustum falan...
    EE tek sans randevu almak baska yolu yok diyosunuz ee birden fazla vekil icin randevu verilirmi bundan haberiniz varmi ?

8. Tgb06

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    Aynı gün birden fazla randevu almak da zor sonuçta onların müsait zamanına kalmış.

9. sonsuzumut

sonsuzumut Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Oysa ben hepsi ile gorusup tek basimada olsaa İİBF ye yapilan haksizliklari anlatmak isterdim....
    Hani ANKARA da yasasamm her gun birine git '' sozum size ANKARALİLAR'' amasiiii ERZURUMDAN GELECEGİM kisitli imkanlarla boyle ucuz otel pansiyon bulsam belki kalis surem uzayabilirdee uffff yardim edin be dostlarrr akil fikir verin....

10. peter keating

peter keating VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    318
    Bölüm:
    İşletme
    Erzurum vekilleri gelmiyorlar mı memleketlerine? Çoğu vekilin memleketinde ofisi vardır veya il başkanlığından ulaşabilirsin. Ankara'ya paldır küldür gidersen gittiğinle kalırsın. Ankara'da mücadele eden arkadaşlar var onlara yardımcı olabilirsin.

Yelken ve Tgb06 bunu beğendi.
  11. Tgb06

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    sistem o şekilde ilerlemiyor malesef hocam. Birçok kişiye ve yere randevu talebinde bulunuldu zaten

Yelken bunu beğendi.
  12. sonsuzumut

sonsuzumut Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Geliyorlar kardesim ama gel gor ki geldiklerinde biz garibanlara sira gelmiyor.......

13. Yelken

Yelken Admin Yetkili Kişi Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    488
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Afyon Kocatepe Ünv.
    Bölüm:
    İktisat
    sözün Ankaraya ise alınalım dediğiniz gibi öyle uzaktan olmaz bu iş hatta şehrinizde onlara ulaşmak çok daha kolay git peşinde gez bütün gün kapısında bekle eninde sonunda sizi fark eder zaman ayırır 5 dk da olsa ama Ankarada bu şans hiç yok onlara ulaşmak için o kadar çok yer aşmak lazım ki bizim gibilerin şansı olmuyor keza olsa da biz bir şey yapamayız diyip başkasına gönderıyorlar!!! bosuna ankaraya gelcem dıye kendınızı yormayın.
    meclıse gırmekte oyle kolay degıl aynen @Tgb06 nın dedıgı gıbı oluyor once randevu lazım sistemde adınız yoksa ancak 2 kez guvenlıkten gecersınız ustunuz arandığıyla kalır sonra cıkar gıdersınız!

14. mehtap19

mehtap19 VİP Üye

Ödül Puanları:
    43
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Karadeniz Teknik Ünv.
    Bölüm:
    Maliye
    benim arkadaşım geçen sene güvenlikleri atlatıp, yalvaryakar akrabasıyım diyerek vekile ulaşmıştı ağlamış dayanamamışlar , normalde çok zormuş randevu gerekli, zaten sonrasındada bi işe yaramıyo baştan savıldığınla kalıyosun..

Sayfayı Paylaş