DOSTLAR bilgisi olan varsa yardimci olabilirmi= TBMM

DOSTLAR....
TBMM gidip milletvekilleri ile gorusme hakkinda bilgisi olan varmi. Hangi gunler ziyaretci kabul ederler gorusmek serbest diye biliyorum görusmemek gibi bir sıkıntı cıkarmi?
Eee bide Erzurumdan gelecegim otogardan Meclise nasil gidebilirim..
Yettiiii artikkkk vallaa gidip gereken neyseee soylicemm bu boyle gitmez....

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
randevun olması lazım. Önce telefondan hangi vekille görüşmek istersen numarasını bulup randevu isteyeceksin numarasını bulamazsan internetten de randevu talebinde bulunulabiliyor. Çünkü meclisten girince orda senin kimliğini istiyorlar ve kiminle görüşeceğini soruyorlar. O kişinin görüşülecekler listesine bakıp senin adını görmesi lazım yani vekil sen randevu aldığın zaman senin adını orda sisteme giriyor. Meclise gidince sorar mısınız müsait mi falan deseniz aramıyorlar. Malesef meclis bu yönden sıkıntılı

Bir tanidik soylemisti mecliste vekillerle gorusmek serbest diyeee??
Benim dusuncem gorusebildigim kadariylaa yani bi iki ile kisitli degil hepsi ile gorusmek ee bu senin dediklerine gore imkansizzz :(

şu yumruk olayından sonra daha da sıkılaşacak demişti tvler:) ama randevulu sistem diye bende biliyorum:) daha iyi onların keyfini mi beklicez hem randevusuz çok karışık olur.
Yaa randevu sistemi tabi ki daha mantikli ama benim gibi erzurumdan gelen vee dahasii bir milletvekili degil gorusebildigince gorusme yapmak isteyen icin dezavantaj oldu uffff

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
meclise giriş serbest derken gezmekten bahsediliyor o gün gezmek isteyene rehber veriliyor meclisi geziyorsun.

meclise giriş serbest derken gezmekten bahsediliyor o gün gezmek isteyene rehber veriliyor meclisi geziyorsun.
Yaa o zaman arkadas bana sıkmısss dedi gidip vekillerle gorustum falan...
EE tek sans randevu almak baska yolu yok diyosunuz ee birden fazla vekil icin randevu verilirmi bundan haberiniz varmi ?

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Yaa o zaman arkadas bana sıkmısss dedi gidip vekillerle gorustum falan...
EE tek sans randevu almak baska yolu yok diyosunuz ee birden fazla vekil icin randevu verilirmi bundan haberiniz varmi ?
Aynı gün birden fazla randevu almak da zor sonuçta onların müsait zamanına kalmış.

Aynı gün birden fazla randevu almak da zor sonuçta onların müsait zamanına kalmış.
Oysa ben hepsi ile gorusup tek basimada olsaa İİBF ye yapilan haksizliklari anlatmak isterdim....
Hani ANKARA da yasasamm her gun birine git '' sozum size ANKARALİLAR'' amasiiii ERZURUMDAN GELECEGİM kisitli imkanlarla boyle ucuz otel pansiyon bulsam belki kalis surem uzayabilirdee uffff yardim edin be dostlarrr akil fikir verin....

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İşletme
Erzurum vekilleri gelmiyorlar mı memleketlerine? Çoğu vekilin memleketinde ofisi vardır veya il başkanlığından ulaşabilirsin. Ankara'ya paldır küldür gidersen gittiğinle kalırsın. Ankara'da mücadele eden arkadaşlar var onlara yardımcı olabilirsin.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
sistem o şekilde ilerlemiyor malesef hocam. Birçok kişiye ve yere randevu talebinde bulunuldu zaten

Erzurum vekilleri gelmiyorlar mı memleketlerine? Çoğu vekilin memleketinde ofisi vardır veya il başkanlığından ulaşabilirsin. Ankara'ya paldır küldür gidersen gittiğinle kalırsın. Ankara'da mücadele eden arkadaşlar var onlara yardımcı olabilirsin.
Geliyorlar kardesim ama gel gor ki geldiklerinde biz garibanlara sira gelmiyor.......

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Oysa ben hepsi ile gorusup tek basimada olsaa İİBF ye yapilan haksizliklari anlatmak isterdim....
Hani ANKARA da yasasamm her gun birine git '' sozum size ANKARALİLAR'' amasiiii ERZURUMDAN GELECEGİM kisitli imkanlarla boyle ucuz otel pansiyon bulsam belki kalis surem uzayabilirdee uffff yardim edin be dostlarrr akil fikir verin....
Geliyorlar kardesim ama gel gor ki geldiklerinde biz garibanlara sira gelmiyor.......
sözün Ankaraya ise alınalım dediğiniz gibi öyle uzaktan olmaz bu iş hatta şehrinizde onlara ulaşmak çok daha kolay git peşinde gez bütün gün kapısında bekle eninde sonunda sizi fark eder zaman ayırır 5 dk da olsa ama Ankarada bu şans hiç yok onlara ulaşmak için o kadar çok yer aşmak lazım ki bizim gibilerin şansı olmuyor keza olsa da biz bir şey yapamayız diyip başkasına gönderıyorlar!!! bosuna ankaraya gelcem dıye kendınızı yormayın.
meclıse gırmekte oyle kolay degıl aynen @Tgb06 nın dedıgı gıbı oluyor once randevu lazım sistemde adınız yoksa ancak 2 kez guvenlıkten gecersınız ustunuz arandığıyla kalır sonra cıkar gıdersınız!

mehtap19

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
benim arkadaşım geçen sene güvenlikleri atlatıp, yalvaryakar akrabasıyım diyerek vekile ulaşmıştı ağlamış dayanamamışlar , normalde çok zormuş randevu gerekli, zaten sonrasındada bi işe yaramıyo baştan savıldığınla kalıyosun..