DUA KAPISI...

Alesta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Gönlümüzden geçen duaları ve niyetleri paylaşacağımız güzel bir başlık olsun:D RABBİM buraya yazılan tüm duaları kabul etsin inşallah:D gelsin dualar... kim ne istiyormuş bilelim:D:kahve::kahve::kahve:

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
@ali20 Duaların Kabul olma yolunda bak bir kapı açıldı ;) :)

Alesta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
ilk dua benden gelsin. :) Rabbim sen bizim rızkımızı helalinden yememizi buyurursun. helal lokma yemek için emek verdik Allah'ım bizi kimseye boyun eğmeden ve torpil çukuruna düşmeden iş bulanlardan eyle. atanıp işe başlayacak olanlara hayırlı iş arkadaşları ve halden anlayan amirler nasip et. atanamayan arkadaşların tez zamanda atanmasını nasip eyle. lokmamıza haram karışmasına mani ol RABBİM. AAAMMMMMİİİİNNNNN ...

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İktisat
Allah'ım sen tüm atanamayan İİBFli kardeslerimizin en yakın zamanda derdıne derman ol.Allah'ım @Mehmet Aksu kardesımızın ve @betimlemeツ kardesımızın (ve daha ısmını unuttugum nıce İİBFli kardesımızın) en yakın zamanda hak ettıklerı kadrolara kavusmasını sagla.Sen yücelerin yücesisin ve sana açılan avuçları ve gönülleri geri cevirmessin.Şu mübarek gecede yüzümüzü kara cıkarma yarabbim...AMİN...

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Ya Rabbim, cezadan affına sığınırım, gazabından rızana sığınırım, senden sana sığınırım. Zatın yücedir, seni övmek için kelime bulamıyorum. Sen kendini övdüğün gibisin. (Peygamberimizin Kandil Duası) ÂMİN… Hayırlı Kandiller.

ismail9696

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İşletme
Rabbim hepimizin gunahlarimizi affeder, bu zamanda hak hukuk umirsamayanlara ragmen herkesin emeginin karsiligini almasini nasip eder, hastalara sifa, derdi olanlara deva, bircu olanlara edalar nasip eder her zaman yar ve yardimcimiz olur insallah.
Butun islam aleminin kadir gecesi mubarek olsun insallah.

kukuleta

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
İçin mi daralıyor? O biliyor… “Ya Fettah!” de… Huzursuz mu oluyorsun? O görüyor… “Ya Selam!” de… Gönlün mü kırık? O’na dayan… … “Ya Cebbar!” de… Günahların mı var? O’na yönel… “Ya Tevvab, Ya Gaffar, Ya Afüvv!” de… Kimse seni anlamıyor değil mi? O seni bekliyor… “Ya Semi, Ya Mücib!” de… Ve seni biricik yaratan Rabbine… “Ya Vedûd seni seviyorum!” de.

Alesta

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
EsEsliiiz: 151875' Alıntı:
Allah'ım sen tüm atanamayan İİBFli kardeslerimizin en yakın zamanda derdıne derman ol.Allah'ım @Mehmet Aksu kardesımızın ve @betimlemeツ kardesımızın (ve daha ısmını unuttugum nıce İİBFli kardesımızın) en yakın zamanda hak ettıklerı kadrolara kavusmasını sagla.Sen yücelerin yücesisin ve sana açılan avuçları ve gönülleri geri cevirmessin.Şu mübarek gecede yüzümüzü kara cıkarma yarabbim...AMİN...
Hocam betimleme atandi :)

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Hocam Allah razı.olsun dualarinda yer buldum ama atandim çok şükür:) ben adımı çıkarıp @dpuzede yazabilir miyim? gıcık kişi atansin da stresinden kurtulak :D

herkesi gonderecegiz bi şekilde inşallah