EDİTÖRLERİ UYARIYORUZ YOKSA SİTEYİ TERKEDİYORUZ !

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında rammstein85 tarafından paylaşıldı.

1. rammstein85

rammstein85 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    368
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Aksaray Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    KONTOLSÜZ GÜÇ GÜÇ DEĞİLDİR.ATATÜRK BİLE İTTİHAT VE TERAKKİDEN SİYASET YAĞTIĞI İÇİN AYRILMIŞTIR.ÇÜNKÜ ONLARIN İŞİ ASKERLİK İDİ.

MALUM.NETTEN FARKINIZ VAR DİYE GELDİK AMA 2012 DE NE YAPILDIYSA HATALARA AYNEN DEVAM EDİYORSUNUZ.YÖNETİM BU FORUMU DİKKATE ALMADAN FACEDE FAALİYETE GEÇİYOR.

ADMİNLER BU KONUYU TARTIŞALIM.MUHALEFETE GİDİLMEMELİ.

YOKSA BU SİTEYİ TERKEDİN ARKADAŞLAR.KENDİNİZE ASGARİ ÜCRETLE İŞ ARAYIN ZİRA 85 ALTI ATANAMAZ BU ZİHNİYETLE:mad:

2. İİBF

İİBF Admin Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Sorun nedir tam olarak hocam ?

3. rammstein85

Ödül Puanları:
    368
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Aksaray Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    bu forumda bi tek ben böyle düşünmüyorum.şimdi birçok kişi yazacak buraya yanlış yolda olduğumuzu.rammstein dinleyen biri olarak hükümeti savunuyorsam idealit olmadığım ortadadır.

4. rammstein85

Ödül Puanları:
    368
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Aksaray Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    face grubu iyi işler de yapıyor ancak muhalefet konusunda hassas olunmalı.80le atanmak benimde hakkım.yüksek puanlıların elinde oyuncak oluyoruz sonra :(

5. İİBF

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Emin olun her gelen özel mesaja karşılık vermeye çalışıyorum...

Facebook Editörleride Forum içinden belirleniyor... Hangi konuda yanlışlıkvar tam bilmiyorum ama...

Konuyu bildirirseniz en azından sizleri bilgilendiririm...

Organizasyon yönünde kopukluklar olduğu aşikar... Bizim önerimiz Ankara Grubu etrafında örgütlenmekti... Ancak bu konuda bir adım atılmadı...

6. rammstein85

Ödül Puanları:
    368
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Aksaray Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    face grubunu kimler yönetiyorsa bi zahmet online olsun burda konuşalım şu konuyu.bu forumun eski üyeleride bizi onaylıyor.

7. İİBF

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Forumda olan cmdn jedinak.jed sherdar var...

En mantıklısı şu olur...

Forumda iibfliler.net Facebook Yönetimi oluşturulur... Bizde o kişilere görev veriririz... Keşke tek forum Facebook kısmı olsa onu çözmek kolay...

8. saralzade

saralzade Aktif Üye

Ödül Puanları:
    18
    burada önemli olan etkili adımlar atmaktır. 2012-2014 dönemini yakından takip etmiş biri olarak gözlemlerim şudur; o dönemde de mücadele eden arkadaşlar Faik tunay, oktay vural, alim ışık,muharrem ince,özgür kaya gibi isimlerden yardım istemişti.ve halk tv,bengutürk gibi muhalif kanallarda çok boy göstermişlerdi. bakınız hiçbir 4001 savunucusunu bu kanal ve kişilerden medet umarken göremezsiniz. onlar sessizdir ama hamleleri etkilidir. bu yöntemleriyle memlekette kendilerine vergi müfettişliği kapısını açtılar. maliyenin b grubu kadrolarını kendilerine çevirdiler. bizim mücadele grubundaki arkadaşlar muharrem inceyle görüşür görüşmez yiğit bulut hemen bir tweet atmıştı..kıymetli iibfliler böyle marjinal tiplerle bir araya gelirseniz haklı davanızda haksız düşersiniz diye..aslında bunlar manidar ifadelerdi.4001 savunucuları haklarını ararken bizi aç gözlü bütün memur kadrolarında gözü olan ve başka kimseyi düşünmeyen egoist zatlar olarak nitelendirdiler. bizim 70 puanla atandığımızı onların ise 90 üstü puanlarla atanamadığı yalanını türettiler..kısacası mağduru iyi oynadılar..biz ise sınıfta kaldık. 2014-2016 açısından tek olumlu gelişme "BANU EL" ve A haberin bizimle ilgilenmesi..bunun örneklerini çoğaltmalıyız..aynı kişiler üzerinden kesinlikle mücadele yürütmeyelim..kurumların memura aç olduğu şu genel seçim arefesini iyi değerlendirelim. Aksi takdirde aynı gemide boğulacağız ve bu sefer bizi kurtaran bir filika dahi olmayacak

9. cenk coban

cenk coban VİP Üye

Ödül Puanları:
    318
    kusura bakmayın ama sıkıntının temelini ben anlayamadım hala?

10. san marinolu forvet

san marinolu forvet VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    68
    din kisvesi altındaki şeytanlardan,yalancılardan,hırsızlardan,kitapsızlardan,şeref yoksunlarından,hain arapları oy için ülkeye sokanlardan,türkmen kardeşlerimizi ülkeye almayanlardan,herkesi ötekileştiren,kutuplaştıranlardan,istiklal marşını,10 kasımı,cumhuriyet bayramını yasaklayanlardan ben hiçbir yardım dilenmek istemiyorum.ben de biliyorum yalvarırsak kadro vereceklerini.ama ben bu pis kapitalist sistemin kölesi olup kimseye yalvarmak istemiyorum.kim ne yapıyorsa yapsın ona da bir şey demiyorum.

11. Kafkaslı

Kafkaslı Üyeliği İptal Edildi

Ödül Puanları:
    938
    terkedip de nereye gideceksin?
    malumnete mi? çok istiyorsan git oraya açtığın her başlık kapansın, 4001ler İİBFnin her yaptığını takip etsin İİBFnin önüne taş koysun :mad:
    Herkesin her istediğini yazıp paylaşması mı zorunuza gitti? Demekki suç bizdeymiş başlıkları kapatmayıp, üyelere ceza vermediğimiz için :mad:

12. saralzade

saralzade Aktif Üye

Ödül Puanları:
    18
    sevgili kardeş, öncelikle bu üslup hoş değil..burası iibfliler platformu ise bu platformda üye olan herkesin buğday tanesi değerinde görüşünü bile dikkate almak durumundayız..sadece insanlar kadronun kaynağının iktidar kurmaylarında olduğunu söylemeye çalışıyorlar...yani sözün özü sürekli aynı metodları kullanmak bize bir yarar getirmez..bizce muhalefetten yardım istenmesi kendi kendini imha etmektir.burada uygulanan yöntemlerin 350000 iibflinin kaderini etkilediğini unutmayalım.haa siz diyorsunuz ki biz dik duracağız..iktidarı baz almayacağız..o zaman o sitiliniz olur..burada sorun memurlar.nete gidip gitmeme değil..ben bu foruma girmesem ne kaybım olacak..düşüncelerime sygı duyulmayan yerde olmam mantıksızdır.sözlerimi tamamlamadan önce sizleri saygıyla selamlıyorum...kardeşliğimiz daim olsun

Tgb06 bunu beğendi.
  13. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    Biz forum olarak iktidara ulaşmak istemiyormuşuz gibi bir algı yaratmaya çalışıyor arkadaş.
    Daha önce de söyledim yine eniden defalarca söyleyeceğim; Suat kılıça ulaşmaya randevu almaya çalıştık hakaret etti "antipatiksiniz" dedi ama o söze rağmen ona ulaşmak için çabalamaya devam edildi, maliye bakanına ulaşılmaya çalışıldı ama gram tepki vermedi görmezden geldi ancak maliye bakan yardımcısına ulaşılıp görüşülebildi. Yiğit bulut denilip duruyor; yiğit bulut bize yanlış kişilerle derdinizi anlatmaşa çalışıyorsunuz dedikten sonra sürekli onunla iletişim kurulmaya çalışıldı ve zafer çağlayan halen bakanken programında sorularımızı ileteceğine söz verdi ama bizim sorunlarımız iletilmeye başlanınca konu değiştirildi umurlarında bile olmadık.
    Her hafta tüm gazetelerin köşe yazarlarına mail attık gündeme getirilmesi için, tüm kabineye twitter etkinlikleri düzenlenip randevu istenmeye çalışıldı ama birisi çıkıp sanki hiçbir şey yapılmamış izlenimi yaratıyor.
    Ha üsluba gelince de başlığı açanın tehditkar üslubundan daha ılımlı olduğumu düşünüyorum çünkü İİBF'nin birliğini düşünen birisi olsaydı biraraya gelemeyen İİBF'nin dağılması için çabalamazdı.

14. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    Haa bir de unutmadan bir şey daha ekleyim. İlk zamanlarda BAŞBAKANA SARI ZARFLARLA MEKTUP KAMPANYASI yapılmıştı bu başlığı açan arkadaş acaba ona katılmış mıydı çok merak ediyorum. Gönderen 10 kişi bile olamamıştı o zaman bizler iktidara sesimizi duyurmaya çalışırken nerdeymiş acaba?
    Bir de Abantta 657'nin yeniden düzenlenmesi için çalıştay düzenlenmişti çalıştaya katılan tüm bürokratlara, üniversite hocalarına, çalışma bakanına tek tek fakslarla maillerle sorunlarımızı iletmiştik o zaman nerdeydi?

15. Muhti

Muhti VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    448
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Çanakkale 18 Mart Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    Öncelikle 2012-2014 dönemi bitti! Bunu artık kabullenelim. Doğrusuyla yanlışıyla verilen kadrolarla fiyaskoyla sonuçlandı.Bu kadar basit
    Arkadaşım o zaman nerdeydin falan gibi sözler çok yanlış. Biz şimdi önümüze bakalım. Şunu yapmıştık bunu yapmıştık falan diyerek geçmişle bu dönemi kıyaslayıp durmayalım.
    Bir de kimse kimseye babasının malı gibi beğenmiyorsan git diyemez.
    Anlıyorum herkes hassas. Zor bir dönemden geçiyoruz. Kadroların da azlatılacağı aşikar. Fakat herkes elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor.
    2014-2016 döneminde kadro mücadelemiz için muhattabımız İKTİDAR olmalı. Bu açık ve net. Öyle Muharrem İncelerle olmaz mücadele. Aha ben Yalova'dayım ve her gün görüyorum adamı. Fakat bir yararı olamazzzzz muhalefetin. Olamaz iştee!!!

İibf! Geleceğin çalındı ama artık yeter!...

16. Kafkaslı

Ödül Puanları:
    938
    ne burası ne de başka bir site babamızın malı değil ama birlik olmak için çabalamayıp terkediyoruz diye tehdit ederken sinirden öyle cevap verdim. Geçmişle kıyaslama yapmıyorum sadece o dönem de iktidara ulaşmak için çok çabalandığını söylemeye çalışıyorum.
    İktidarlar da muhalefetler de gelir geçer siyaset umrumda değil ben ekmeğimin derdine düşerim siyasetle de işim olmaz, İİBF'nin faydası için atılacak her adımda da çabalarım ama sanki herşeyin suçlusu bizlermişiz gibi davranılmasın. Buradaki editörlerin etkinliklerde kim ne yapıyor ne yapacak şeklinde hiçbir fonksiyonu yok. Şimdiye kadar kimseye ceza bile vermedim sadece 1 günlüğüne birbirlerine küfür eden iki kişiye ceza verdim.
    Arkadaş sitenin sisteminden memnun değilse ben editör olmak istiyorum desin kimse hayır demez, yapıcı olup geçmişte yapılan hataların tekrarlanmasını engellemek yerine bir anda parlamanın anlamı ne?

Muhti bunu beğendi.
  17. Muhti

Muhti VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    448
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Çanakkale 18 Mart Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    Keşke herkes senin gibi tartışabilse, derdini anlatsa...

İibf! Geleceğin çalındı ama artık yeter!...

Kafkaslı bunu beğendi.
  18. İİBF

Ödül Puanları:
    418
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    ÇEKO
    Tekrar Ediyorum... Eğer Forumda Mücadele Grubu Üyeleri iş bölümü yaparsa 2014-2016 Mücadele Grubu adı altında Forum-Facebook-Twitter dahil bütün yönetimi bu gruba bırakabiliriz... Yeterki örgütlenme sağlam olsun... Ancak İİBF fazlaca bölünmüş durumda...

Haliyle her grup etkinlik yapıyor bizlerde iibfliler.net olarak bu etkinlikleri duyurmak zorundayız... İİBF mücadelesi yapan herkesi koşulsuz destekliyoruz.

isletmeci1985 bunu beğendi.
  19. incir reçelim

incir reçelim Forbidden Zone Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    738
    Eğitim:
    Yüksek Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    İktisat
    Tahrik edici mesajlarla bir yere varamazsınız...kendi içinidez anlaşamazken birlikte hareketi nasıl sağlayacaksınız.

Kafkaslı ve isletmeci1985 bunu beğendi.
  20. Tgb06

Tgb06 Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    238
    Bölüm:
    İktisat
    aslında konu doğru ama tartışma yanlış :confused: biz burdan defalarca bengütürk.ün desteğinin hiç bir işe yaramayacağını söylüyoruz çünkü orda siyaset yapılıyor. iibf ye kadro istenirken bir yandan iktidar çok karalanıyor ve biz arada oyuncak oluyoruz. face.de yayınlananlar çok önemli dikkat edilmeli.

Sayfayı Paylaş