Ek Kadrolar öğretmenlere!!!

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hocam şimdi haberi inceledim anladığım kadarıyla oluşan sonucu özetliyorum.

Halihazırda olan Memur + Öğretmen atama sayısı 40 bin iken 37 bin 600 kişi ek alım ilave edildi. 2015 yılı içinde atanacak memur sayısı ve öğretmen sayısı 77.600 olmuş oldu.

Öğretmenlere bu yıl için 47 bin alım yapılacağına dair madde kabul edilmiş durumda ama ne kadar alacağı tam belli değil 35 bin de olabilir 40 bin de ama en fazla 47 bin de alabilir.

Şimdi 77.600 kadro 15 bin Şubat alımında gitti. 62.600 kadro var.

Söylentiler 35 bin alım yapılacağı yönünde Ağustos'da öyle var sayarsak geriye 27.600 kadro kalır.

4 bini Akademik personel olacağı kesin geriye 23.600 adet kadro kalıyor.

Şu an için Haziran ve Kasım ayları için merkezi alımda alınacak Lise,Önlisans ve Lisans adaylarından alınacak toplam memur sayısı bu.

Sağlık Bakanlığının yüksek sayıdaki alımları da bunun içinde olacaktır.

Sonuç merkezi alım için hiç de iyi vaziyette değil. Yanlışım varsa düzeltin hocam.

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Maliye Ptt Goç İdaresi vs derken Sgk,Gumruk,İçişleri,Tapu vs de bu gidişle 4001 e açılır. Uyuma ey İİBF!!! Seçimden önce muhakkak bir gösteri şart hem de büyük bir protesto. Gözdağı vermeliyiz. Nasıl ki başkaları yapıyor biz de yapmalıyız. Biz daha fazlayız. Ver elini 2016 demekle hiçbir şey olmaz. Kadro verilmezse 100 tam puan bile işe yaramaz. Acilen eyleme geçmeliyiz. Artık başka yolu yok.

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Hocam şimdi haberi inceledim anladığım kadarıyla oluşan sonucu özetliyorum.

Halihazırda olan Memur + Öğretmen atama sayısı 40 bin iken 37 bin 600 kişi ek alım ilave edildi. 2015 yılı içinde atanacak memur sayısı ve öğretmen sayısı 77.600 olmuş oldu.

Öğretmenlere bu yıl için 47 bin alım yapılacağına dair madde kabul edilmiş durumda ama ne kadar alacağı tam belli değil 35 bin de olabilir 40 bin de ama en fazla 47 bin de alabilir.

Şimdi 77.600 kadro 15 bin Şubat alımında gitti. 62.600 kadro var.

Söylentiler 35 bin alım yapılacağı yönünde Ağustos'da öyle var sayarsak geriye 27.600 kadro kalır.

4 bini Akademik personel olacağı kesin geriye 23.600 adet kadro kalıyor.

Şu an için Haziran ve Kasım ayları için merkezi alımda alınacak Lise,Önlisans ve Lisans adaylarından alınacak toplam memur sayısı bu.

Sağlık Bakanlığının yüksek sayıdaki alımları da bunun içinde olacaktır.

Sonuç merkezi alım için hiç de iyi vaziyette değil. Yanlışım varsa düzeltin hocam.
Kesinlikle hocam. Aynen dediğin gibi.

Jelibon

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Su ana kadar Gumruge basvuru 20bin...Demekki iibfliler olmemis,yasiyor.Keske bu 20bin cesaretli olsaydi da mücadele olsaydi.2016ya hazırlıklar baslasin...

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Kesinlikle hocam. Aynen dediğin gibi.

Hocam asıl olay şu öğretmenlere 47 bin alım verirseler 23.600 den 12 bin kadro daha çıkartacağız ve geriye sadece 11.600 kadro kalacak. Düşünebiliyor musunuz ? Kasım 2 Yakında bizi bekliyor

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Kasım 1 deki kadro 199. Bu gidişle bu kasım daha soğuk geçecek.

aygu_ci

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Hocam asıl olay şu öğretmenlere 47 bin alım verirseler 23.600 den 12 bin kadro daha çıkartacağız ve geriye sadece 11.600 kadro kalacak. Düşünebiliyor musunuz ? Kasım 2 Yakında bizi bekliyor
kardeş öğretmen 35bin bu sene orası kesin! Bize kalan 22bin, bunun içinde ise sağlıkçılar daa var, imamlar da! Sonuç olarak m.şimşeğin lafına geliyoruz, bazı kurumlar hiç memur almayacak!

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
günlerdir kadro seçmeyin puanınız ve kafanıza yatan hangi gümrük kadrosu varsa başvurun diyorum. bir kısmı yine bu uyarılara kulak kabartmayacak ve üzülecek.

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İktisat
Herkes muhakkak şansını deneyecek incir reçeli. Zaten deniyor 70 ve yukarısı. 20000 başvuruya dayanmış. Daha 4 gün var bu gidişle daha da artar.

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ne zaman ki biraz umutlansak darbe üstüne darbe yiyoruz, artık umutlanacak hal bırakmadılar insanda. Allah'tan kararsız olduğumdan gümrüğe daha başvurmamıştım, puanım bakımından riskli olmasına rağmen raportörlüğü seçmeyi düşünüyordum, bu saatten sonra muhafazaya başvurmaktan başka seçenek kalmadı

Ekmaaananye

İnsan hayret ediyor
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
Ben inanmak istemiyorum böyle bi senaryoya ya azcık vicdanı olan bunu reva görmez bize önce öldür sonra can suyu ver taktiği baydı artık bakalım nolacak meclis tatile girene kadar olumlu haberler gelmesi lazım.

Canım sıkıldı gece gece offff :acpsnr:

Madame Bovary

Tüketici Hekem Heyeti Raportörü
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Seçimde bunlara oy falan vereceğimizi sandılar sanırım bizi hesaba katmadıklarına göre.Madem öyle işte böyle deyip dişimizi göstermeliyiz mücadele şart !!!

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Anneme söyledim cevabı aynen yazıyorum:

- onu var diye mi hazirana atmışlar!!

kadın sistemin kurdu oldu

"Betimleme tapatalktan bildiriyor."

Eğitim
Lisans
Üni
Selçuk Ünv.
Bölüm
İşletme
Eğer denilenler doğruysa 6 7 bin(Haziran ) + 3 veya4000 bin kasıma gelebilir

SABASTİAN16

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
21 BİN-15 BİN SAĞLIKÇI=6 BİN ...6-2 BİN(DİN GÖREVLİSİ)=4 BİN (HAZİRAN+KASIM) HAYIRLI OLSUN!