En Güncel İİBF Haberleri Paylaşımı (Sürekli Güncel)

peter keating

VİP Üye
Kadrolu Üye
Katılım
24 Ağu 2014
Mesajlar
469
Beğeniler
481
Bölüm
İşletme
#21
http://www.memurlar.net/haber/483318/

malumlar.net te bizi nasıl kötüleyeceklerini şaşırmışlar arkadaşlar...
Spoiler

İİBF mezunlarının özel sektörde yaptıkları işler oldukça farklılık gösteriyor. Kimisi şuan asgari ücret(yaklaşık 900TL) ile fotokopicilik, garsonluk, sekreterlik, tezgahtarlık gibi mesleklerle uğraşırken kimisi kendisinin geliştirerek(yabancı dil, özel sertifikalar, bazı konularda kendini eğitim gibi) veya şansın-tanıdığın etkisiyle yüksek ücretli işlerde de çalışabilmektedir.

Spoiler

Niye kendinizi geliştirmiyorsunuz arkadaşlar? Sertifikanız varsa yüksek ücretli işler varmış piyasada:bsmagryr:
 

Michael Scofield

Admin
Yönetici
Forum Yöneticisi
Katılım
19 Tem 2014
Mesajlar
1,447
Beğeniler
1,954
Eğitim
Lisans
Bölüm
Maliye
#22
Zaten bu "kendini geliştirmek" nedir ya? Hayır, kime bu isyan? Devlette alınan eğitim yetersiz mi demek istiyorlar yoksa "Pis fakirler! 3-5 milyar paranız yok kurslara, yurt dışına gidemiyorsunuz, dil bile bilmiyorsunuz!" mu diyorlar?
 
Son düzenleme:

abdul

Yeni Üye
Katılım
17 Tem 2014
Mesajlar
13
Beğeniler
0
#24
MemurlarNet'i paylaşacam da tırsıyorum :D Neyse paylaştım gitti.

http://www.memurlar.net/haber/483318/
Sen burada ne yapıyorsun? Amacın ne? Twitter'da 2000 takipçin var ama takip ettiğin kişi sayısı 300. Amacın Twitter'da takipçi bulmak mı, yoksa İİBF için kadro almak mı? Bir arkadaşımı Twitter için davet ettim. Kendisi Twitter kullanmamış hiç. Ben söyleyince hesap açtı ama sonra senin gibi bencil insanlar yüzünden, beni kimse takip etmiyor işte anlamadım diye bahanelerle bıraktı. Niye? Senin gibi insanlar yüzünden. Şimdi mutlu musun 2000 takipçin var? Çok büyüksün. Yakında 1 milyon olur, turşusunu kurarsın.
 
Katılım
7 Eki 2014
Mesajlar
113
Beğeniler
65
Şehir
İzmir
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
#25
Sinava giren 3 kisiden biri (kpssye) iibfli ama atananlar hep ogretmenler o zmn onlarda kendini gelisttirip ozel sektorde calissinlar nie bi taraflarini yirtiolar acaba ogretmenmisin cakalsin tilkisinn abi yani