En Güncel İİBF Haberleri Paylaşımı (Sürekli Güncel)

Konu, 'İİBF Haber Merkezi' kısmında Mustor tarafından paylaşıldı.

1. peter keating

peter keating VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    318
    Bölüm:
    İşletme
    Spoiler

İİBF mezunlarının özel sektörde yaptıkları işler oldukça farklılık gösteriyor. Kimisi şuan asgari ücret(yaklaşık 900TL) ile fotokopicilik, garsonluk, sekreterlik, tezgahtarlık gibi mesleklerle uğraşırken kimisi kendisinin geliştirerek(yabancı dil, özel sertifikalar, bazı konularda kendini eğitim gibi) veya şansın-tanıdığın etkisiyle yüksek ücretli işlerde de çalışabilmektedir.

Spoiler

Niye kendinizi geliştirmiyorsunuz arkadaşlar? Sertifikanız varsa yüksek ücretli işler varmış piyasada:bsmagryr:

k_d_k_l ve Michael Scofield bunu beğendi.
  2. Michael Scofield

Michael Scofield Admin Yetkili Kişi Forum Yöneticisi

Ödül Puanları:
    138
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Maliye
    Zaten bu "kendini geliştirmek" nedir ya? Hayır, kime bu isyan? Devlette alınan eğitim yetersiz mi demek istiyorlar yoksa "Pis fakirler! 3-5 milyar paranız yok kurslara, yurt dışına gidemiyorsunuz, dil bile bilmiyorsunuz!" mu diyorlar?

Son düzenleme: 15 Eylül 2014
    peter keating bunu beğendi.
  3. Mustor

Mustor SMMM/PTT Yetkili Kişi Bölüm Yöneticisi

Ödül Puanları:
    588
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Sakarya Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
  4. abdul

abdul Yeni Üye

Ödül Puanları:
    8
    Sen burada ne yapıyorsun? Amacın ne? Twitter'da 2000 takipçin var ama takip ettiğin kişi sayısı 300. Amacın Twitter'da takipçi bulmak mı, yoksa İİBF için kadro almak mı? Bir arkadaşımı Twitter için davet ettim. Kendisi Twitter kullanmamış hiç. Ben söyleyince hesap açtı ama sonra senin gibi bencil insanlar yüzünden, beni kimse takip etmiyor işte anlamadım diye bahanelerle bıraktı. Niye? Senin gibi insanlar yüzünden. Şimdi mutlu musun 2000 takipçin var? Çok büyüksün. Yakında 1 milyon olur, turşusunu kurarsın.

5. gunay ozturk

gunay ozturk silence 35

Ödül Puanları:
    18
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Anadolu Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Sinava giren 3 kisiden biri (kpssye) iibfli ama atananlar hep ogretmenler o zmn onlarda kendini gelisttirip ozel sektorde calissinlar nie bi taraflarini yirtiolar acaba ogretmenmisin cakalsin tilkisinn abi yani

Sayfayı Paylaş