En İyi Mücadele Katılmama Bahaneleri [ Sizin Bahaneniz Hangisi Paylaşır mısınız ? ]

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
Katılım
29 Kas 2013
Mesajlar
1,576
Beğeniler
407
#1
Bakalım ne gibi sebepler var bi kaç tane ben yazayım sizin olmasada çevrenizden duyduğunuz sebepleri yazabilirseniz çok memnun olurum belki bi işe yarar

Aslında aklımda bi kaç tane daha var ama başlığa katılım olsun diye yazmıyorum buyrun bakalım arkadaşlar.

Not Sebepleri tek tek yazın o sebeb karşı söyleyecek olan alıntılayıp cevap verebilsin güzel bi tartışma ortamı olur belki : (


Mücadele Katılmama Bahanen nedir?


 

slymn.latif

Site Müdavimi
Mücadele Grubu
Katılım
2 Ara 2013
Mesajlar
308
Beğeniler
176
Şehir
Düzce
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
Maliye
#3
Mücadele ettik de ne işe yaradı. gelen kadrolarda gelmez oldu!!!!;)
 
Katılım
25 Kas 2013
Mesajlar
58
Beğeniler
24
#4
forumu düzenli olarak takip ediyorum. eskiden düzenli olarak girip tweet ve mail atıyordum ama artık arada sırada atıyorum/atabiliyorum.

1. Elimde bir puan yok 2014'e hazırlanıyorum ve çok fazla konu eksiğim var şu anda benim için öncelik o.
2. Mücadelenin çok kopuk olduğunu ve herkesin kendi havasında ve kendi davasında olduğunu düşünüyorum bende dahil. bunada iibflilerin kendilerinin sebep olduğunu düşünüyorum.
3. 2014'cülerin 2012 ve 2012'cilerinde 2014 için birşey yapmayacağını adım gibi biliyorum. Örneğin nasıl ki 2014'cüler şimdi mücadele etmiyorsa atandıktan sonra eğer bir tercih daha yapmayacaksa 2012'cilerde burda gelip kendinden sonrası için mücadele etmeyecek. Bazı istisnalar dışında.
4. Bakanların iticisiniz, özel sektöre yönelin, herkesi devlete alamayız, gerekirse sadece öğretmen alırız, personel ihtiyacımız yok gibi görüşlerinin bize söz verip tam tersini yapmalarının;
5. Özellikle iibf alması gereken kurumların atçıdan, itçiye kadar herkesin kodunu koyup özellikle iibf'yi koymamasının;
6. Memurlar.net vb sitelerin ve Dersanelerin diğer bütün fakülte mezunlarının tavrının; apaçık iibf'ye karşı yürütülen art niyetli bir operasyon olduğunu düşünüyorum ve bunun karşısında buna kesin bir cevap vermemiz gerekirken bunun yerine içimizdeki bir kısım iibflilerin sadece kendi menfaatleri doğrultusunda faaliyetlerde bulunduğunu görüyorum.
7. Derneği anlatma gereği bile duymuyorum o malumunuz.
8. Torpiller, mülakatlar, sınavsız ve haksız atamalar, kafaya göre 100 binlerce adama kadro vermeler, canlarının istedikleri kurumu merkezi atamadan çıkarmalar var iken bütün kpsslileri ilgilendiren hayati konularda hiç bir kpss'linin buna ses çıkarmamasından dolayı ne yaparsak yapalım destek görmeyeceğimizi biliyorum.
9. Bütün bunların toplamında bu işin kesinlikle sanal ortamda çözülemeyeceğini biliyorum bu kadar kolay olacağını düşünmek saçmalık. Sonuç olarak battal gazi misali olmuyor bu iş. Ya herkes kahraman gibi mücadele eder ya hiç.
 

Azizshagrath

Tonight is the night
Mücadele Grubu
Katılım
20 Haz 2013
Mesajlar
376
Beğeniler
57
#5
filancaya yere gelemem ama mail , tweet atabilirim

İl dışına çıkamıyorum :d

Hali hazırda bi işte çalişiyorum(benim gibi) izin vermezler.
 

Azizshagrath

Tonight is the night
Mücadele Grubu
Katılım
20 Haz 2013
Mesajlar
376
Beğeniler
57
#6
o degil de ptt yeni alıma çksın atanalım işten çıkalım hayırlısıyla Ankara da takılalım
 
Üst