En İyi Mücadele Katılmama Bahaneleri [ Sizin Bahaneniz Hangisi Paylaşır mısınız ? ]

Konu, 'Öneriler' kısmında Sedat tarafından paylaşıldı.

1. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    Bakalım ne gibi sebepler var bi kaç tane ben yazayım sizin olmasada çevrenizden duyduğunuz sebepleri yazabilirseniz çok memnun olurum belki bi işe yarar

Aslında aklımda bi kaç tane daha var ama başlığa katılım olsun diye yazmıyorum buyrun bakalım arkadaşlar.

Not Sebepleri tek tek yazın o sebeb karşı söyleyecek olan alıntılayıp cevap verebilsin güzel bi tartışma ortamı olur belki : (

Mücadele Katılmama Bahanen nedir?

isletmeci1985 bunu beğendi.
  2. Sedat

Sedat % 100 Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    158
    -Zaten 76 almışım mücadele etsem ne olacak benim işime yaramayacak bari ders çalışayım da 2014 ten yüksek alayım sonra yaparız mücadele

nicknick bunu beğendi.
  3. slymn.latif

slymn.latif Aktif Üye Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    Mücadele ettik de ne işe yaradı. gelen kadrolarda gelmez oldu!!!!;)

Nanick bunu beğendi.
  4. meacit

meacit Üye

Ödül Puanları:
    8
    forumu düzenli olarak takip ediyorum. eskiden düzenli olarak girip tweet ve mail atıyordum ama artık arada sırada atıyorum/atabiliyorum.

1. Elimde bir puan yok 2014'e hazırlanıyorum ve çok fazla konu eksiğim var şu anda benim için öncelik o.
    2. Mücadelenin çok kopuk olduğunu ve herkesin kendi havasında ve kendi davasında olduğunu düşünüyorum bende dahil. bunada iibflilerin kendilerinin sebep olduğunu düşünüyorum.
    3. 2014'cülerin 2012 ve 2012'cilerinde 2014 için birşey yapmayacağını adım gibi biliyorum. Örneğin nasıl ki 2014'cüler şimdi mücadele etmiyorsa atandıktan sonra eğer bir tercih daha yapmayacaksa 2012'cilerde burda gelip kendinden sonrası için mücadele etmeyecek. Bazı istisnalar dışında.
    4. Bakanların iticisiniz, özel sektöre yönelin, herkesi devlete alamayız, gerekirse sadece öğretmen alırız, personel ihtiyacımız yok gibi görüşlerinin bize söz verip tam tersini yapmalarının;
    5. Özellikle iibf alması gereken kurumların atçıdan, itçiye kadar herkesin kodunu koyup özellikle iibf'yi koymamasının;
    6. Memurlar.net vb sitelerin ve Dersanelerin diğer bütün fakülte mezunlarının tavrının; apaçık iibf'ye karşı yürütülen art niyetli bir operasyon olduğunu düşünüyorum ve bunun karşısında buna kesin bir cevap vermemiz gerekirken bunun yerine içimizdeki bir kısım iibflilerin sadece kendi menfaatleri doğrultusunda faaliyetlerde bulunduğunu görüyorum.
    7. Derneği anlatma gereği bile duymuyorum o malumunuz.
    8. Torpiller, mülakatlar, sınavsız ve haksız atamalar, kafaya göre 100 binlerce adama kadro vermeler, canlarının istedikleri kurumu merkezi atamadan çıkarmalar var iken bütün kpsslileri ilgilendiren hayati konularda hiç bir kpss'linin buna ses çıkarmamasından dolayı ne yaparsak yapalım destek görmeyeceğimizi biliyorum.
    9. Bütün bunların toplamında bu işin kesinlikle sanal ortamda çözülemeyeceğini biliyorum bu kadar kolay olacağını düşünmek saçmalık. Sonuç olarak battal gazi misali olmuyor bu iş. Ya herkes kahraman gibi mücadele eder ya hiç.

5. Azizshagrath

Azizshagrath Tonight is the night Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    filancaya yere gelemem ama mail , tweet atabilirim

İl dışına çıkamıyorum :d

Hali hazırda bi işte çalişiyorum(benim gibi) izin vermezler.

6. Azizshagrath

Azizshagrath Tonight is the night Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    28
    o degil de ptt yeni alıma çksın atanalım işten çıkalım hayırlısıyla Ankara da takılalım

Sayfayı Paylaş