Erken Seçim ve İİBF Mücadelesi

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Ülkemizde belirginleşen erken seçim öncesi biz İİBF mezunları bu süreci nasıl değerlendirebiliriz ?

Bu konuda Fikir alışverişinde bulunalım arkadaşlar.

beren27

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İşletme
siyasi belirsizlik,terör vs ortam karışık ama eskiden olduğu gibi twitter etkinlikleri yapsak dikkat çekebilir miyiz?

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Mücadele ile ilgili bir şeyler yapmayı bırakın, başlıklarında "mücadele" kelimesi geçen konuların okunma oranı bile az.

Ondan sonra kadro sayısı açıklandığında bir ton vızzıklayan insan doluşuyor. Hepsine teker teker soracağım:
- Kurumlar kadro isteğinde bulunurken nerdeydin?

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Mücadele ile ilgili bir şeyler yapmayı bırakın, başlıklarında "mücadele" kelimesi geçen konuların okunma oranı bile az.

Ondan sonra kadro sayısı açıklandığında bir ton vızzıklayan insan doluşuyor. Hepsine teker teker soracağım:
- Kurumlar kadro isteğinde bulunurken nerdeydin?
Aslında haklısın kardeş başlığı mücadele olarak yapmasak daha iyi olurdu:) böyle ikircikli bir isim versek başlığa daha çok okuyan olur doğru söylüyorsun:) ben kimseye birşey sormam herkesin kendi vicdanı. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır netice de. Ama şunu merak ediyorum sebebi korku mu yoksa öğrenilmiş çaresizlik mi ben onu merak ediyorum.

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Aslında haklısın kardeş başlığı mücadele olarak yapmasak daha iyi olurdu:) böyle ikircikli bir isim versek başlığa daha çok okuyan olur doğru söylüyorsun:) ben kimseye birşey sormam herkesin kendi vicdanı. Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır netice de. Ama şunu merak ediyorum sebebi korku mu yoksa öğrenilmiş çaresizlik mi ben onu merak ediyorum.
Öğrenilmiş çaresizlik.
Çünkü bu ülkede görüntüde demokrasi var. 4 yılda bir oyumuz var o kadar. Sendikalar, dernekler, partiler hikaye. Halk, toplum kimsenin umrunda değil. Başa geçen padişah oluyor. Verdiğimiz oyların da cidden sayıldığını falan düşünmüyorum. Hal böyle olunca aslında bir tarafımızı da yırtsak kimsenin umrunda olmuyor.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Öğrenilmiş çaresizlik.
Çünkü bu ülkede görüntüde demokrasi var. 4 yılda bir oyumuz var o kadar. Sendikalar, dernekler, partiler hikaye. Halk, toplum kimsenin umrunda değil. Başa geçen padişah oluyor. Verdiğimiz oyların da cidden sayıldığını falan düşünmüyorum. Hal böyle olunca aslında bir tarafımızı da yırtsak kimsenin umrunda olmuyor.

Öğretmenler nasıl örgütlenip hep beraber hareket ediyorlar biz yapamıyoruz. Bir de bu işin okulunu okumuşuz ama onlar bizden koordineli ben anlamıyorum onlardan kalabalığız önlisanlardan kalabalığız ama hepsi bizden başarılı seslerini duyurmak konusunda. Twitter da birşey yazıyorum Önlisansçılar retweet yapıyor:) Gülüyorum hakkaten :) onlarla takılıyorum :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
İİBF nin üzerine ölü toprağı serpilmiş.

Ey İİBF TİTRE VE KENDİNE DÖN, üstte gök delinmedikce, altta yer yarılmadıkça senin kadrolarını kim vermeyecekmiş şaşarım!!!

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Öğretmenler nasıl örgütlenip hep beraber hareket ediyorlar biz yapamıyoruz. Bir de bu işin okulunu okumuşuz ama onlar bizden koordineli ben anlamıyorum onlardan kalabalığız önlisanlardan kalabalığız ama hepsi bizden başarılı seslerini duyurmak konusunda. Twitter da birşey yazıyorum Önlisansçılar retweet yapıyor:) Gülüyorum hakkaten :) onlarla takılıyorum :)
Öğretmenler toplumun manevi yapısını sömürüyor ne yazık ki.

kayzer

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
maneviyat sömürüsü bu sitede olmadı mı en mücadele edilmesi gereken dönemde kendini alime sananlar bu siteyi baltalamadı mı işin garibi hepsi de atandı ama biz buna kısaca kader diyelim pek severiz kadercilik oynamasını:kptmya: