ERKEN SEÇİM !!!

yuppi26

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Bölüm
İşletme
Ankara kulislerinde, hükümetin kışın hemen bitiminde Nisan ayının sonunda erken seçime gitmeye hazırlandığı konuşuluyor.

YA 19, YA 26 NİSAN

Kulislere göre, seçim tarihi ya 19 Nisan ya da 26 Nisan olacak.

Hükümetin, Kobane için yaşanan sokak olaylarını göz önüne alarak, kış şartlarında benzer toplum hareketler olamayacağını hesapladığı, bu sessizlik sürecinden yararlanarak da Nisan'da seçime gitmeyi planladığı ifade ediliyor.

TBMM KARARI GEREKİYOR

Anayasa uyarınca en geç 7 Haziran 2015'te yapılması gereken genel seçimin Nisan'a alınması için TBMM'den karar çıkması gerekiyor.

TBMM'den erken seçim kararı almasıyla, seçim takvimi belirlenecek.

http://www.memurlar.net/haber/486660/

angara_bebesi

İyi Bilinen Üye
Bölüm
İktisat
Evet Haziran alımını etkileyebilir. Umarım Gümrük,Ptt gibi açıktan alımlar Nisan öncesi olur da İİBF'nin önü açılır

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
bu mevzu cıkalı bır sure oldu ama kobanıden onceydı cıkısı dıye hatırlıyorum ben ayrıca ne alakası var dıcem Hürriyet haberı ne beklenır kı ortalık karıssın baska dertlerı yok. cb secımınde oy vermeyen cok kısı oldu tatıl surecıne gırılınce herkes yer degıstırıyor dıye ıdı degıstırılmek ıstenmesının nedenı dıye lanse edılmıstı ılk.

Tgb06

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Türkiye, 2015 nisan ayının sonu itibari ile yoğun bir sınav maratonuna girecek. TEOG Sınavı, haziran ayının ikinci ve üçüncü haftalarında da LYS sınavları gerçekleştirilecek. 12 Haziran'da okullar kapanacağı için insanların yazlık ya da memleketlerine gitme dönemi başlayacak. Bu gelişmelerin en geç 7 Haziran 2015 pazar günü yapılması planlanan genel seçimleri olumsuz etkileyebileceğini düşünen Hükümet seçimleri nisan ayı sonu ya da mayıs ayının başında yapılabilirmiş.

Bu geçen ay gündemde olan bir konuydu belliki erken seçim kapıda

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat
Türkiye, 2015 nisan ayının sonu itibari ile yoğun bir sınav maratonuna girecek. TEOG Sınavı, haziran ayının ikinci ve üçüncü haftalarında da LYS sınavları gerçekleştirilecek. 12 Haziran'da okullar kapanacağı için insanların yazlık ya da memleketlerine gitme dönemi başlayacak. Bu gelişmelerin en geç 7 Haziran 2015 pazar günü yapılması planlanan genel seçimleri olumsuz etkileyebileceğini düşünen Hükümet seçimleri nisan ayı sonu ya da mayıs ayının başında yapılabilirmiş.

Bu geçen ay gündemde olan bir konuydu belliki erken seçim kapıda
yanı mevzu eskı hürriyet ısıtmış kobanı dıye yedırmeeye calısıyor buna uyuz oluyorum yalanla dolanla muhalefet mı olur bilmeyen sanacak kı yenı mesele yuh yanı bu ınsanlara ne dıyelım

Yelken

Admin
Yönetici
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Afyon Kocatepe Ünv.
Bölüm
İktisat

umutvar

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
12 yıllık dönemde hiç erken seçim olmadı ki şimdi olsun. Sayın Cumhurbaşkanımız erken seçime karşı olduklarını Başbakanlık döneminde dile getirmişlerdi.