Etkinlik Önerileri

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar yapılmasını istediğiniz etkinlikleri buraya paylaşabilir yada direk kendiniz kopnu açarak etkinlik yapabilirsiniz... bu etkinlik mail, twit, kurumla görüşme, fax, mektup,telefon, her türlü olabilir. forumun bu bölümü gizlidir sadece mücadele grubu üyesi statüsündeki üyeler görebilir böylece 4001 ve 3001 kodlu arkadaşların bilgi çalmasının önüne geçmiş oluyoruz....

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Arkadaşlar yapılmasını istediğiniz etkinlikleri buraya paylaşabilir yada direk kendiniz kopnu açarak etkinlik yapabilirsiniz... bu etkinlik mail, twit, kurumla görüşme, fax, mektup,telefon, her türlü olabilir. forumun bu bölümü gizlidir sadece mücadele grubu üyesi statüsündeki üyeler görebilir böylece 4001 ve 3001 kodlu arkadaşların bilgi çalmasının önüne geçmiş oluyoruz....
hacı geçen yıl fax çok çektik bi site vardı her yeni uyeye 5 sayfa ucretsiz fax gonderme veriyodu hazır taslak olusturuyoduk word dosyası biri yukluyodu sisteme sonra o taslagı ındirip o site aracılıgla kurumlara yolluyoduk.bence guzel hani sonucta bizim sorunlarımızı anlatan yazılı kagıt ellerinde oluyodu

jilan

Yeni Üye
Mücadele Grubu
akp il temsilcilikleriyle birebir görüşmelerde yapabiliriz öğretmenler bunu hep yapıor sonuçlar gösteriyorki sonuçta alıyorlar

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Belediye seçimleri var aşırı yoğunlar şu sıralar bizi ciddiye alırlar mı bilmiyorum İl temsilcilikleri konusunda

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
ptt mektup sepeti uygulamsı var 1,2 tl ye mektup gönderiliyor bu uygulamayı kullanıp gazete ve kurumlara mektup gönderebiliriz.. yada direk elle mektup yazıp kırmızı mektup zarflarıyla dikkat çekici şekilde göndeririz sosyologlar yapmıştı

jilan

Yeni Üye
Mücadele Grubu
seçim olduğu için diyorum zaten şuan oy toplamak için heryolu deniyorlar bizde bundan faydalanmalıyız aslında

jilan

Yeni Üye
Mücadele Grubu
geçen yıl van akp milletvekilinin kardeşini tanıyordum adamla bağlantıyı kopardım şimdi çok işimize yarayabilirdi ya :(((

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
arkadaşlar en etkili yöntem siteye canlı sohbet bölümü eklemektir. hazır olan (html) kodları mevcut googlede bulunuyor. böyle bir iibf kanalı oluşturulursa bir çok yönden çok iyi olacaktır. şu anda memurlar.nete girenlerin çoğu soru sormak için giriyor ve saatlerce günlerce cevap alamadan bekliyor. burada canlı bölümde soru sorulduğunda online kişiler hemen yardımcı olur dolayısıyla herkesinde iibf'li olduğunu düşünürsek burası daha cazip gelir insanlara. toplu organizasyonlar için daha iyi bir tartışma ortamı olur ve çok daha iyi organize olunabilir ve belirlenen saatlerde etkinliklere katılanların tam sayısı anlaşılabilir. iibf konusunda kader ortağı olduğumuz için burada samimiyet, dostluk çok önemli ve dediğim şekilde bunların ilerleyeceğinede inanıyorum.

BİR arkadaş bunu paylaşmış forumda hem olumlu hem olumsuz yansıması olur sitemize yönelik sizler ne dersiniz. @mustor @Kardinal @İİBF @darkness666 @isletmeci1985

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
arkadaşlar en etkili yöntem siteye canlı sohbet bölümü eklemektir. hazır olan (html) kodları mevcut googlede bulunuyor. böyle bir iibf kanalı oluşturulursa bir çok yönden çok iyi olacaktır. şu anda memurlar.nete girenlerin çoğu soru sormak için giriyor ve saatlerce günlerce cevap alamadan bekliyor. burada canlı bölümde soru sorulduğunda online kişiler hemen yardımcı olur dolayısıyla herkesinde iibf'li olduğunu düşünürsek burası daha cazip gelir insanlara. toplu organizasyonlar için daha iyi bir tartışma ortamı olur ve çok daha iyi organize olunabilir ve belirlenen saatlerde etkinliklere katılanların tam sayısı anlaşılabilir. iibf konusunda kader ortağı olduğumuz için burada samimiyet, dostluk çok önemli ve dediğim şekilde bunların ilerleyeceğinede inanıyorum.

BİR arkadaş bunu paylaşmış forumda hem olumlu hem olumsuz yansıması olur sitemize yönelik sizler ne dersiniz. @mustor @Kardinal @İİBF @darkness666 @isletmeci1985

Bunu Yapabiliriz Talep gelmesi halinde... Forum kullanıcıları sohbet edebilir. Ancak şöyle birşey var bu forumun canlılığını düşürüyor daha test ettik isterseniz deneriz fark etmez.

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
bana sormamışsın ama cevap veriyim :) chatbox açılması siteyi öldürür. foruma yazmalar azalır vs. daha önce uygulandı ve sonuç bu oldu maalesef..

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
İşte bende hem olumlu hem olumsuz yansıması olur derken bunu kastettim bu sefer fazla başlık olmaz forumda oyalanma süreleri azalabilir bu gündemimizde kalabilir lakin daha sonra hayata geçirebiliriz ilk önce forumun HİT potansiyelini artırmamız platformu belirli bir seviyeye getirmemiz şart
@rngl aklıma gelenleri etiketliyorum direk başkan :) alışacağız yavaş yavaş

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme

Sohbet odası/chatbox olmadan da çok ciddi dostluklar kuruldu buralarda. Zaten forumda kültür kısmı aslında sohbet kısmı. Kendi adıma oraları da canlı tutmaya çalışıyorum.

Şahsi görüşüm gerekli olmadığı yönünde ama hangi kararı alırsanız saygı duyarım.

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Sohbet odası/chatbox olmadan da çok ciddi dostluklar kuruldu buralarda. Zaten forumda kültür kısmı aslında sohbet kısmı. Kendi adıma oraları da canlı tutmaya çalışıyorum.

Şahsi görüşüm gerekli olmadığı yönünde ama hangi kararı alırsanız saygı duyarım.
ben de aynı kanaatteyim buralara forum buluşmaları ile geldik ve böyle de daha güzel olur sanki... diğer türlü etkinlik ve katılım söneblir

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
evet sohbet kısmı foruma katılımı 0 yapar bencede

HoRoZ'28

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İktisat
Bu ve Haziran atamasında ki kurumları listeleyip 4001den alanlardan bahsediyorum belediyeler üniversiteler ve diğerleri incik boncuk bir sürü kurum var bence bunlara mail etkinliği arama etkinliği hatta o ilde ki İİBFlilerin gidip birebir görüşme iletişim etkinliği yapabilirsek hazirana kadar en az 100 kadro alırız ufak tefekte olsa misal çaykur memur alıyor ama 4001 neden 4421 4431 ve diğerleri olamasın ki yeter ki derdimizi anlatabilelim.

jilan

Yeni Üye
Mücadele Grubu
şimşeğin son açıklamalarıyla üstümüze yıldırım gibi düşmesinden sonra bence diğer bölümlerle bağlantı kurup ortak bi etkinlik yapılabilir sadece öğretmenlerin atama beklemediği diğerlerinin yani bizlerinde görülmesini sağlayabiliriz öbür sitede lisans bölümüne baktımda orda da tepkili çok insan var