EÜAŞ Hakkında

dengbej

Yeni Üye
Eüaş hakkındaki paylaşımlarımızı buradan yapalım arkadaşlar..

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
Arkadaslar genel olarak bır arkadas calısan olarak normal memurluk ıdarı kısımda görevlı olacak olan IIBF lıler ne ıs yapar maası nedır sartları nedır? Ikramıye var mı _? gıyım yarrdımı tarzında farklı bır ödemesı var mı? Servıs lojman öğle yemegı varmı?

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaslar genel olarak bır arkadas calısan olarak normal memurluk ıdarı kısımda görevlı olacak olan IIBF lıler ne ıs yapar maası nedır sartları nedır? Ikramıye var mı _? gıyım yarrdımı tarzında farklı bır ödemesı var mı? Servıs lojman öğle yemegı varmı?
gümrükteki şartları hiç bir yerde bulamassın.

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme
gumruk muayene yazmadgma pisman oldum hic sanmazdm ama oldum. ptt egtmden 2 arkadasm gumruk muayenede daha dun konstm ikisi ile. 1 i es durumu aydinda 1i kura izmir de ikisininde ilk yerleri cok iyi
ikiside ptt den gecme oldgu icin ohooo diyo rahat hic moralim bozulmuyo gtyoz geliyoz eylul gbi 6 ay egtm 6 ay staj diyolar iksinede sordm ne aliyon 3500 dediler su anlik stajdan sonra artcak dediler

bn smdi gtcem 2250 maasa ilim degl bise degl caliscam 86.12 puanla bleydim bole olcgni izmir olmcagni cokdan gderdm gumrge daha ilk mulakatlara

merkezden tercih hakkin istedgni yaz

kitlerdede hepsi ayni say parasi iviri ziviri il sec
ts diye bagrip dryom git iline calis iste

Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
Herkesın hakkında hayırlısı maas önemlı arkadaslar ama asıl önemlı olan gıdecegımız ıller tercıhlerde yazacagımız yerlerı ıyı arastırmak lazım...Kırası lojmanı mısafırhanesı nedır ne degıldır dıye cunku oyle ılceler bılıyorum kı kıralar 800 den baslıyor ama oyle yerler var kı sehır merkezınde bıle 400 e ev bulursun o yuzden maas durumu maddı ımkanlar sosyal hayat pahalı mı ev kıraları nasıl nerede kalınır bunlar da en az kurum kadar önemlı nacızane fıkrım ve hatırlatmamdır...Herkesın hakkında hayırlısı olsun..ALLAH gönlumuze göre versın....