EÜAŞ Tek Başlık

sgzmst

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
Arkadaşlar önemli ve kullanılan başlıkları buraya toplamaya çalışalım...

advanced22

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
kaedeşim eüaş ta tanıdığım bi mühendis arkadaş var tayin hususunda korkuttu benii ömrün boyunca tercih ediceğin yerde çalışıcakmışsın gibi düşün olurda tayin olayını becerebilirsen bahtına dedi bizim açımızdanda masabaşı memurluğununda çok rahat olduğunu söyledi

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İktisat
slm evli olarak atanılması durumda eş durumu tayini varmı?
bu yönde "http://kanunlar.biz/kanunlar/21699.html"
İlk hizmete giriş yerinde veya halen bulunduğu işyerinde 2 yıl çalışmayan personel sağlık, eş ve öğrenim durumu gibi özürlerinin dışında, isteğe bağlı nakil talebinde bulunamaz ifadesi yer alıyor bu konunun güncelliği hakkında bir bilgisi olan var mı?

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İşletme
slm evli olarak atanılması durumda eş durumu tayini varmı?
bu yönde "http://kanunlar.biz/kanunlar/21699.html"
İlk hizmete giriş yerinde veya halen bulunduğu işyerinde 2 yıl çalışmayan personel sağlık, eş ve öğrenim durumu gibi özürlerinin dışında, isteğe bağlı nakil talebinde bulunamaz ifadesi yer alıyor bu konunun güncelliği hakkında bir bilgisi olan var mı?
puanınız kaç?

Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
özelleştirme ilgili ilerde sorun olur mu tercih etsek? havuz tayinlerinden yararlanabiliyor muyuz? teiaş da aynı durumda mı? bilen birisi cevaplandırırsa memnun olurum.

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İşletme
özelleştirme ilgili ilerde sorun olur mu tercih etsek? havuz tayinlerinden yararlanabiliyor muyuz? teiaş da aynı durumda mı? bilen birisi cevaplandırırsa memnun olurum.
Hocam sıralama yapıyoruz tercih edecekler arasında görmüşsünüzdür belki. sizin puanınız kaç?

Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
İktisat
puanım 85,6 iktisat ancak EÜAŞ Nallıhan olduğu için ben başvurularımın arasından çıkardım şimdi kurulu bir düzenim var ve evli olduğum için kendimi tayin vb. gibi riske atamadım bu konuların daha rahat olacağını düşündüklerim üzerinden hareket ettim sizlerin de Allah yardımcınız olsun.

Son düzenleme:
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
EÜAŞ özelleşme durumunda olan yerler neresı kılavuz da bılgı yok dımı arkadaşlar yada var da ben mı bılmıyorum

Eğitim
Lisans
Üni
Süleyman Demirel Ünv.
Bölüm
İşletme
Arkadaşlar eüaş çüngüşün şu an ki durumu hakkında bilgisi olan var mı? burayı yazacak var mı? eskiden 30 sene önce babamın çalıştığı firma diyarbakırdan iş almıştı çüngüşte. babam karakaya yol inşaatında mühendis olarak görev almıştı. ozamanlar teröristler basmışlar şantiyeyi felan yakmışlardı. babam biz zor kurtulduk dedi oradan. oradan bende yazmayı düşünüyordum. ama şimdi tereddüte düştüm.

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
eüaşlarda eş durumu tayin nasıl acaba ?eşim polis teiaşı yazamasam eüaşı yazamasam geriye sgk kalıyo napabilirim .sanırım tercihlerde kolay tayin çıkabilecek yer sgk .bu iş naısl olacak