Evet analizciler şuan analiz yapmanın tam zamanı

Bölüm
İktisat
Evet arkadaşlar kadro sayıları(ortada adam akıllı bir sayı olmasa bile) açıklandı.En mantıklı analizler bu durumda yapılır. İİBF kaç puanda kapanır sizce? Fikri olan bizimle de paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler.

EMEK HIRSIZLARINA DUR DE..!

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Bir ironi mi anlamadım... Ama ironi ise analiz yapanlara kızacak bir durum değil... Onlarda insanları bilgilendirmek için tecrübeleri gereği yazıyorlar...

Şu durumu analiz edecek birşey yok 30 tercih hakkı 199 kadro... ne denebilir ki...

Bölüm
İktisat
Hayır ironi değil,gerçekten sordum.Kimseye kızdığım falan yok.Analizciler hakkındaki düşüncelerinize katılıyorum.Sadece şuan daha mantıklı analizler çıkar ve tercihlere 1 hafta kalan bunun tam zamanı diye sordum.

EMEK HIRSIZLARINA DUR DE..!

muhtarrr42

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lİsans Üstü
Üni
ODTÜ
Bölüm
Lojistik Yönetimi
Dusunuom ben isin icinden cikamadim ama..88-89-90+ iibfliler bu kadrolari tercih etmez..hazirani bekler...tamm illaki birileri yerlescek o kadrolara ama asil patlama haziran da olur ve puanlar yukselir..hadi sayiyi gectim kadrolar ii degil..bi 90 puanli iibfli napcak.sehir mi seccek kurummu seccek tam bi muamma...ama su konuda iddaliyim..herkes yerlescegi donemi otelesin...cunku iki de 1000 iibf atamasi bile olsa 85 den asagi dusmicek bence..

yesilelma9

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Maliye
en fazla 89-90 aralığına iner bence puanlar. gerçi analizci değilim de. ben asıl haziran alımlarında da aynı şeyi yapmalarından korkuyorum

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
87-88 puanın altını pek görmez.

yesilelma9

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Maliye
haziran alımı ne olur tahmini olan var mı

oflinekpss

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
ulan se...bunlar ya malıye göç 4001 nedır arkadas !!!

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Ben kadroların içeriğini görmedim ama taşra kadroları çok ise bazı yüksek puanlılar haziranı bekleyebilirler...

Aksi taktdirde 85 i görmez.

yesilelma9

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Maliye
Ben kadroların içeriğini görmedim ama taşra kadroları çok ise bazı yüksek puanlılar haziranı bekleyebilirler...

Aksi taktdirde 85 i görmez.
taşra kadrosu çok fazla. nerdeyse doğru dürüst merkez yok

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
taşra kadrosu çok fazla. nerdeyse doğru dürüst merkez yok
Yani Puanı 86+ olanlar sadece çalışabilecekleri yerleri yazarlar... Öyle ne iş olursa yaparım neresi olursa giderim diyeceklerini sanmıyorum... o yüzden beklemeleri çok yüksek ihtimal... Taban puan düşerse bu yüzden düşer..

yesilelma9

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
İstanbul Ünv.
Bölüm
Maliye
Yani Puanı 86+ olanlar sadece çalışabilecekleri yerleri yazarlar... Öyle ne iş olursa yaparım neresi olursa giderim diyeceklerini sanmıyorum... o yüzden beklemeleri çok yüksek ihtimal... Taban puan düşerse bu yüzden düşer..
olan yine bizi oldu taban puanı düşse de misal 85 e düşmez sonra haziran alımlarında taban puanlar yükselir öyleyse bekleyen olursa.

CANER

VİP Üye
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İktisat
Şu maliye kadroları için daha yoğun bir çaba göstersek... haziranda bi,ze döndürmeliyiz
İnşallah 86 dan düşük puanlarla karşılaşırız, en azından moralimiz biraz düzelir. İlçe alımları çok gibi geldi banada

dpuzede

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
olan yine bizi oldu taban puanı düşse de misal 85 e düşmez sonra haziran alımlarında taban puanlar yükselir öyleyse bekleyen olursa.
Yeşilelma analizlerime göre 85 puanla bizler açıkta kalcaz :D artık zerre kadar da ilgilenmiyorum. Tercih dönemlerinde toto oynar gibi tercih yapcam o kadar.

furkan öz

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
Uls. Tic. ve Finansman
bir olumsuz durum daha var. sgk kadrolarına hukuk mezunları da başvurabiliyor. herkes bitti bi de onları ortak ettiler kadrolarımıza. ki kaldı ki hukuk mezunu yüksek puanlı insan sayısı da fazladır

fernando

Yeni Üye
bir olumsuz durum daha var. sgk kadrolarına hukuk mezunları da başvurabiliyor. herkes bitti bi de onları ortak ettiler kadrolarımıza. ki kaldı ki hukuk mezunu yüksek puanlı insan sayısı da fazladır
Bence çok rağbet etmezler. 87 puanlı bir arkadaşım stajını yapıp askere gidecek mesela kpss tercihi yapmayacağım kendimi denemek için girdim dedi. Bunun gibi vardır daha elbet. Umarım.

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Yeşilelma analizlerime göre 85 puanla bizler açıkta kalcaz :D artık zerre kadar da ilgilenmiyorum. Tercih dönemlerinde toto oynar gibi tercih yapcam o kadar.
85 puanla hiç mi Umudunuz yok? Yoksa sadece kasım ataması için mi Umudunuz yok

Eğitim
Lisans
Bölüm
Ekonometri
Ben 86.6 puan aldım. O kadar pozitif değilim. Ya atanamazsam diye korkuyorum. Dört atama döneminde açıkta kalırsam diye düşünüyorum. Allah yardımcımız olsun.