EYLEMSIZ OLMAZ!!!

Konu, 'KPSS B Grubu' kısmında oflinekpss tarafından paylaşıldı.

1. oflinekpss

oflinekpss Site Müdavimi Mücadele Grubu

Ödül Puanları:
    93
    Akim başvuru sonucum 08.03.2015
    Maliye Bakanımız Sayın Mehmet ŞİMŞEK ‘in başvurunuza konu hakkındaki açıklamaları şu şekildedir.
    "Kamuya ciddi oranda alım yaptık. 2015’te kamuya personel alımını kısacağız. Örnek olarak polis sayısı Avrupa’nın ilerisinde. 40 bin kişilik kadroda öğretmenler öncelikli olacak. Bazı bakanlıklarda belki de hiç personel alımı olmayacak.” Demiştir.
    Ayrıca başvurunuz değerlendirilmek üzere Bakanlığımızın ilgili birimine iletilmiştir.
    İlginize teşekkür ederiz.
    Maliye Bakanlığı -
    Timde bir uyeden alintidir.

2. iibf kadro

iibf kadro VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    198
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Maliye
    bu yazıdan sonra bütün umut dünyam yıkıldı,,kalan sağlara hayat mücadelesinde başarılar...

3. dpuzede

dpuzede VİP Üye

Ödül Puanları:
    168
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Dumlupınar Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Ezbere konuşuyolar can sıkmaya gerek yok. Bundan aylar önce de aynı cevabı veriyolardı. Eylem falan biz iibfliler yapamayız, örgütlenemiyoruz, paramız yok.

4. direniibf

direniibf VİP Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Pamukkale Ünv.
    Bölüm:
    İşletme
    Eylem parayla olmuyor sokağa çıkmakla oluyor. Bu başlığı açtın ama emin ol kısa süre içerisinde unutulup gidecek. Biz iibf liler ödlek bir topluluktan başka bir şey değiliz sanki sokağa çıksak deşifre olacağız. Hakkımızı almaya çalışmak bizi bu kadar korkutuyorsa biz boş yere okumuşuz ve memurluğu zaten baştan hak etmiyoruz. Adamlar resmen bizimle dalga geçiyorlar biz de izliyoruz. TT etkinliği de boş iş arkadaş hala bunu anlayamıyormuyuz.

Gökhan60 ve ismail9696 bunu beğendi.
  5. oflinekpss

Ödül Puanları:
    93
    Ben eylem yapilmasi kaanatindeyim.Dayak yiceksek yiyelim fislenmeden de kimse korkmasin zaten hepi topu 200 kadro verdiler gecen sefer Allah askina o kadrodan sonra bizi fisleseler nolur fislemeseler nolur ki b kadrodan atanmayi bekleyenin fisleme gbi korkusu olmasn merkezi atamada fisleselerdi eylem yapio diye ogretmenleri fislerlerdi.Acikcasi yolun sonuna geldik ya hakkimizi almak icin eylem yapip gerekirse dayak yicez ya da verilen 200 300 kadroya av gormus sürü gibi salsaldircaz.Birakalim bu pisirikligi veya mazeret aramayi bu son tren.

6. galibaa

galibaa Aktif Üye

Ödül Puanları:
    68
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Diğer
    Bölüm:
    Maliye
    Bu ne zmaanin aciklamasi suan yikildim resmen

7. oflinekpss

Ödül Puanları:
    93
    Arkadaslar gercek anlamda birseyler yapmak lazim ben dahil herkesin elini tasin altina koymasi gerekir 80 puan alti olanlarda yardim etmeli cunku bu donem istedigimizi alabilirsek ardimizdan gelen kardeslerimizinde seslerini duyurmalari istediklerini almalari daha kolay olacak.Bu seferde yapamazsak onumuzdeki 4 yil yani 2019a kadar secim yok! Zaten bizlere ait olan kadrolarin bir cogunu aciktan alimlarla kendi yandaslarina peskes cekiyorlar.Bizler sesimizi cikartmadigimiz hakkimizi aramaktan aciz oldugumuz surece daha da kotu gunler gorebiliriz.Herkes kendine gelmeli artik.

8. Muhti

Muhti VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    448
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Çanakkale 18 Mart Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    Ne yapacaksın? Klavyede böyle günah çıkarmaktan başka? Mart'ın 11'i olmuş. 9 gün sonra kadro bildirimi bitecek. Aklınız nerdeydi diye sorarlar bu zamana kadar diye sorarlar? Yumurta kapıya dayanınca eylem de eylem. Tweeter'dan copy paste daha kolay, böylece devam edin.

yuppi26 bunu beğendi.
  9. oflinekpss

Ödül Puanları:
    93
    Bilader sen beni ne kadar taniyosunda boyle sacma sapan konusuyorsun koc ben timde yoneticilik yaptim o tim ilk ise basladiginda biz vardik orda bugun bu kadarini basariyorsa iibf o tim sayesinde.Benim gunah cikarmama gerek yok.Sen once kendine sonra zirlamaktan baska bir b..kk bilmeyenlere soyle o dahice laflarini.Elestirmekten baska ne b...ka yariyorsunuz?

10. oflinekpss

Ödül Puanları:
    93
    O timde de cok gordum senin gbilerini Aralikta yapilan eyleme kac kisi katildiniz da konusuyorsun lan sen!

11. Muhti

Ödül Puanları:
    448
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Çanakkale 18 Mart Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    Ağza bak ağza? Biladermiş, koçmuş... Azıcık terbiyeni takın. Yönetici olmuş :) egoya bak. Sanki bana sabancı :) Ne başarmış yahu? Ben hiçbir şey görmedim. Ha 199 kadrodan bahsediyosan aferin böyle devam et. Güzel yönetmişsin. O Aralık eyleminize de kardeşimle kuzenimi yolladım. Son cümlene zaten cevap vermiyorum, çünkü seviyesizliğini sonda belli etmişsin.

12. iibf kadro

iibf kadro VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    198
    Eğitim:
    Lisans
    Bölüm:
    Maliye
    Beyler herkes gergin o yüzden karşılıklı susun.kac yaşında adamlariz avratlar gibi laf dalasina girmek yakışmaz bize. Muhabbet iyiye gitmio La Havle çekip uzatmayin

13. oflinekpss

Ödül Puanları:
    93
    Sendeki zekaya hayran kaldim o yazdiklarimdan ego cikarttiysan seni mezun eden unvyi atese versinler senin gbi okumus cahiller mezun ettgine gore bi ise yaramamis.Basaridan kasit iibfnin sesinin duyulmasidir bunu bile anlamaktan acizsin cikip konusuyo msn bide sen ve senin gbiler anca elestir veya oturdugu yerden sizlanir.
    Senin gbi gereksizleri gordukce orda harcadigim zamana yazik ettigimi daha iyi anliyorum.

14. Muhti

Ödül Puanları:
    448
    Eğitim:
    Lisans
    Üni:
    Çanakkale 18 Mart Ünv.
    Bölüm:
    Uluslarası İlişkiler
    Yukardaki arkadaşın dediği gibi. La Havlee...

15. san marinolu forvet

san marinolu forvet VİP Üye Kadrolu Üye

Ödül Puanları:
    68
    arkadaşlar hepimiz kadro derdindeyiz,hepimiz sinir stres içerisindeyiz.kendi aramızda tartışmayalım uzatmayın boşverin.öneri olarak söylüyorum madem eylem yapamıyoruz,twitter bi boka yaramıyor o zaman merkezi atama mücadele grubuna destek verelim.çünkü adamlar her ilde partilere gidip görüşme yapıyorlar,sıkıntıları anlatıyorlar.geleceğimiz için son günler arkadaşlar.bence 40 bine her türlü destek verelim

Sayfayı Paylaş