Faruk: "Fazla mesai varsa karşılığı da olacak"

desouza

Üyeliği İptal Edildi
Kamu personeli danışma kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıya fazla mesai ücretleri damgasını vurdu. Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan’ın “Çalışanların emeğinin karşılığı olan fazla mesai ücretleri mutlaka ödenmelidir” demesi üzerine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, “Fazla çalışma varsa ücreti de olacak. Fazla mesaiye kalanlara emeğinin karşılığı ödenecek” dedi.

Detay:
Büro Memur-Sen [Büro Memurları Sendikası]

mesaiyi kaldırdılar şimdi de tekrardan olacak diyorlar..ben faruk çeliğe güvenmiyorum sözleşmelilerin kadroya geçirilmesi dedi 1,5 yıl ne olduğu açıklanmadı.en sonunda açıkladığı şey de belediyedeki torpilli sözleşmelilerin kadroya geçirilmesi oldu.tarihin en başarısız bakanı ödülünü almaya layık biridir kendileri

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
mesai bankalar için knşylr anca ama banklrda sallayan yok bakanı fln yine herkes geç çkyr ve kmse karşlğını almyr ztn devltten kalktı mesai seçim yaklştı diye kuruln oyun

desouza

Üyeliği İptal Edildi
mesai bankalar için knşylr anca ama banklrda sallayan yok bakanı fln yine herkes geç çkyr ve kmse karşlğını almyr ztn devltten kalktı mesai seçim yaklştı diye kuruln oyun

Bankacılar da mesailerden şikayetçi ama bu haberdeki görüşmeler devlet kurumlarında 666 khk ile kaldırılan mesai ücretlerini tekrar devreye sokabilmek için yapılıyor.Bu da konuyla ilgili farklı bir görüşme:

Büro Memur-Sen [Büro Memurları Sendikası]

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
bunlardan bi cacık olmz adamlr şunu desede krtlsalar mesaiyi sadece öğretmenlere vercez ek dersleri iki katına çıkrcaz yazık adamalra diycklr yaknda:D