fenerbahçe takım otobüsüne silahlı saldırı

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Artvin Çoruh Ünv.
Bölüm
Pazarlama
[BCOLOR=rgb(235, 235, 235)]akıl sağlığından şüphe edilen, kin ve nefretini cinayete kadar ilerletecek potansiyele sahip ruh hastalarının düzenlediği saldırıdır.[/BCOLOR]

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Fenerbahçe Spor Kulübüne yapılan bu alçakça ,akıl dışı saldırıyı kınıyorum .Futbolun bir oyun olduğunu unutmamak lazım

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Bir arkadaşımın yazısını paylaşmak istiyorum kendisi hasta bir Beşiktaşlı ve yorumu olayı bana göre tamamen özetliyor.

''Bunun adı holiganlık, kin, nefret falan degil bu bildigin TERÖR.. Bes yıldır Trabzonda yasıyorum kin duyanı, nefret edeni, sayanı, söveni cok gordum yeri geliyor her taraftar yapıyor bunu ben de dahil ama arkadaş bu haddede birsey yapacak bir Trabzonsporlu olduğunu düsünmüyorum. Bu olay tamamen bir törer olayıdır tamamen Trabzon sehrini ve Trabzonsporu kotulemek adına yapılmış bir provakasyondur. Zaten yarım yamalak bütünlüğü kalmıs ulkeyi tam anlamıya kaosa sokmak amacıyla terör örgütü tarafından düzenlendigini dusundugum bu hain saldırıyı siddetle kınıyorum. Fenerbahce camiasına, evine ekmke goturebilmek icin ter doken sporculara, emekcilere ve otobus soforune gecmis olsun diyorum..''

Ceyce

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
Bir arkadaşımın yazısını paylaşmak istiyorum kendisi hasta bir Beşiktaşlı ve yorumu olayı bana göre tamamen özetliyor.

''Bunun adı holiganlık, kin, nefret falan degil bu bildigin TERÖR.. Bes yıldır Trabzonda yasıyorum kin duyanı, nefret edeni, sayanı, söveni cok gordum yeri geliyor her taraftar yapıyor bunu ben de dahil ama arkadaş bu haddede birsey yapacak bir Trabzonsporlu olduğunu düsünmüyorum. Bu olay tamamen bir törer olayıdır tamamen Trabzon sehrini ve Trabzonsporu kotulemek adına yapılmış bir provakasyondur. Zaten yarım yamalak bütünlüğü kalmıs ulkeyi tam anlamıya kaosa sokmak amacıyla terör örgütü tarafından düzenlendigini dusundugum bu hain saldırıyı siddetle kınıyorum. Fenerbahce camiasına, evine ekmke goturebilmek icin ter doken sporculara, emekcilere ve otobus soforune gecmis olsun diyorum..''
Bir Trabzonlu ve tabiki bir TS li olarak altina imzami atiyorum Allah islah etsin kotu zihniyetleri kotu insanlari

İİBF

Admin
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
ÇEKO
Aklım ermiyor şöföre ateş ederek bütün oyuncuları öldürsen ne geçecek eline ? Yakalanıp ibreti alem olarak cezalandırılmalı...

ÇayÇayÇay

Çay Varsa Huzur Var
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Hacıosmanoğlu ve Aziz gibi başkanlar olursa olacağı budur.Verdikleri demeçler hep tahrike yönelik.Kusura bakmayın ama ben sizin gibi iyi niyetli bakmıyorum olaya.Fener taraftarı da Trabzon'u sevmiyor,Trabzon taraftarı da Fener'den nefret ediyor.Herkes neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor.

Valla kardeşim ben şahsen herhangi bir takım tutmuyorum. Futboldan da çok anlamam. Bu holiganlığı yada taraftar sevdasını hele ki hiç anlamadım. Onun taraftarı onu sevmez bunun taraftarı bunu sevmez bana o kadar çok saçma geliyor ki bu durum.

Ya arkadaş neyi paylaşamıyorsunuz. Bir kupa kazanıyor takım, kazandığı paralar onlara size verilen bir şey var mı?
Kardeş kardeşe düşman olmak ne demek. Hele ki silahlı saldırı gerçekleştirmek ne demek. Ya bir kaç kişi ölseydi ya da otobüs devrilip bütün sporcular ölseydi o zaman ne olurdu.

Spordan alınması hedeflenen amaç bu mudur?
Hani nerede sevgi, kardeşlik ve güzellik.

Tamam kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı göstermek zorunda. Cana kast etmek mantıklı mı?

qwert27

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Gaziantep Ünv.
Bölüm
İktisat
önce büyük elektrik kesintisi sonra savcı kirazın vefatı en son ise dün gece fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırıyla kötü bir haftayı geride bıraktık

Ekmaaananye

Başıma buyrukabilir miyim?
Eğitim
Lisans
Üni
Çukurova Ünv.
Bölüm
İktisat
Şahsi fikrim bu saldırı öyle alalade bi saldırı değil yani bi iki kişinin holiganlığa sığınıp bunu yaptığını düşünmüyorum.Ülkenin imajını yerle bir etme furyası başladı savcının şehit edilmesi,emniyete saldırı,fenerbahçeye saldırı...Çok kirli eller kara bulutlar ülkenin üzerinde dolaşıyor,zaten harika sorunsuz bi coğrafyada yaşıyoruz yaa bi bunlar eksikti Allah planlayanların ocağına ateş düşürsün !!

betimlemeツ

şimdi o değil de!
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Katılıyorum @Ahmet2121 ancak topluca bir olay cikarmayi anlarım ancak bu şekilde sanmıyorum bi olay var bence işin içinde. Evet adam gibi taraftar değiliz ancak bunda suphelendim:) birde avrupada holiganlık bence daha fena
:D

sinoplu

Güzel düşün güzel yaşa
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Eğer o sürücü ölürse Allah korusun yada otobüsü durduramasalardı neler olurdu biliyor musunuz
Ben tahmin etmek istemiyorum
Birileri kavga çıkarmak istiyorsa bundan daha iyi plan olamazdı
Neyse daha bişey demiyorum...

Eğitim
Lisans
Üni
Niğde Ünv.
Bölüm
İşletme
bir fenerli olarak aziz başkan sivri dillidir evet olabilir ama hacıosmanoğlu ne yapıyor adam hep racon kesiyor kimse demiyoki bu arkadaş mafya mı ? ama söz konusu fener olunca hemen sallarlar.Ayrıca hacıosmanoğlu hep geriyor ortamı yok aziz yıldırım gitsin askerlik yapsın yoksa adam yerine koymam diyor böyle bir kelimemi olur Allah aşkına, adam çocuk muhabbetine ceviriyor olayı,ben askerliğimi yaptım şükür ama bedelli yada çürük çıkartan adam olmuyormu yani hacıosmanoğlu gibilerin gözünden.ayrıca benim de fırsatım olsaydı bende bedelli yapartım, gidip askerlik yapmıyon 6 ay amelelik yapıyorsun ,çözüm şu ; şu ortamı geren tv programlarını kapatacan ortamı gerene cok ciddi cezalar vercen ,hacıosmanoğlu ve aziz başkan gibileri uzaklaştıracan tabi ünal aysalda az değil bu konularda...ama burada aziz başkan ne kadar bağırsa çağırsa azdır, sen gidip bi kafileyi yok etmeye çalışacan fenerin başkanıda birşey demicek yok yaaaa

kozmonot61

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
İşletme
memlekette ne zaman seçim yaklaşsa dünyada eşine az rastlanır şeyler yaşanmaya başlıyor.sadece bu olay deil memleketin gittiği istikmet hiç hayırlı bir istikamet değil.Allah bizi iç karışıklıklardan korusun.fitne peşinde koşan zalimleride birbirine musallat edip bertaraf etsin.

direniibf

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
Feneri hiç sevmem ve Trabzonsporluyum ama yapılan saldırının rezillikten daha öte olduğunu söyleyerek kınıyorum. Bu bir spordur. Türkiye maçlarında nasıl her türk takımı taraftarları omuz omuza tribünlerde oturup arkadaş gibi memleketini destekliyorsa birbirleri ile yaptıkları müsabakalarda da aynı saygıyı göstermelidirler.

yıldız

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
önce büyük elektrik kesintisi sonra savcı kirazın vefatı en son ise dün gece fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırıyla kötü bir haftayı geride bıraktık
Konuyu özetlemıssın ben bir trabzonlu ve tarftarlık olaylarının ta içinden biri olarak bu olay ts taraftarının yaptıgı bi olay değildir tamamen siyasi,yasa dışı orgutlerının yaptığı bir teror eylemidir.2*2=4 ts lu olarak olayı şiddetle kınıyoruz

Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Artvin Çoruh Ünv.
Bölüm
Pazarlama
Bi şey diyecem ama cemaat olsaydı cemaat yaptı derlerdi..