fikri olan buyursun yazsın en güzel fikri seçelim

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
yaşadığımız o kadar olumsuz şeylere karşı fikri olan yazsın ne yapabiliriz hakkımızı nasıl arayabiliriz topladığımız parayı nasıl kullanabiliriz hem özel hem kamu sektörü olarak neler yapabiliriz binlerce fikir arasından en güzeli seçelim....

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
medya birilerinden emir almışcasına bizi görmezden geliyor bence üniversitelere el ilanı şeklinde iibf nin durumunu yazan yazılarla şu an iibf okuyanların ileride nelerle karşılacaklarını gösterecek yazılar dağıtalım

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
para birikirken geçen sürede köşe yazarlarına da (ali tezel vs.) mağduriyetlerimizi bildiren (örneğin maliye mezunlarının yerine başka bölümler maliyeye atanıyor bu haksızlığa köşenizde değinirmisiniz gibi ) mail, tweet vs. gönderelim ilandan önce az da olsa farkındalık yaratmış oluruz

maliye26

Üyeliği İptal Edildi
yaşadığımız o kadar olumsuz şeylere karşı fikri olan yazsın ne yapabiliriz hakkımızı nasıl arayabiliriz topladığımız parayı nasıl kullanabiliriz hem özel hem kamu sektörü olarak neler yapabiliriz binlerce fikir arasından en güzeli seçelim....
ogretmenlere taban puanlı alım getırtıp bıze kadro verılmesını ıstemelıyız mesela 70 puandan asagıda ogretmen alınmamalı artan kadro bıze verılmelı

bakanlardan hayati yazıcı üzerinde durmalıyız ,ama en önemlisi arkadaşlar ne biliyor musunuz ,bakanla vekille falan değil direkt başbakanla görüşmek çok ısrarcı olunursa illaki kayıtsız kalmayacaktır ,mitinglerde en ön saflara gidip bir şekilde dile getirmeliyiz derdimizi her ilde aynı şey olursa görmezden gelemez bizi başbakan

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
ali tezel çok güzel bir tespit bence tamamen sistem karşıtı birisi bence derdimizi anlatsak bize sonuna kadar destek verecek korkusuz bir insan

samyelialttantire43

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
başbakan dediğin gibi kendisi değil tamamen danışmanlarının doğrultusunda hareket ediyor bir şekil sesimizi duyurmalıyız ona

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Yılmaz Özdil ve Nihat Genç de var da muhalefet ne yazsa ters tepiyor... Hükümetin mntığıyla en hükümet düşmanı köşe yazarlara öğretmenler atanamıyor diye mail atsak.Muhalefet ne derse tersini yapan hükümet kadroları bize geri verebilir mi :D

kpsszede

Bu da mı Gol Değil
Forum Yöneticisi
yılmaz özdil benimde aklıma geldi de o dediğin gibi ters etki yapar nihat gençi hiç söylemiyorum bile ikiside siyasi yazıyor. ama ali tezel sgk uzmanı falan ya o sebepten onun yazdıklarına kulak verirler diye düşünüyorum.

İsvacık

Admin
Forum Yöneticisi
Bence ne yapıp edip dershanelerin kapanmasına engel olmalıyız...
Yoksa 2014'ün bütün kadroları öğretmenlere gidecek.Diğer branşlardan sadece göstermelik alım olur.

LUFFY

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
İşletme
önlisansa çok kadro verilyr onuda gündeme gtrmlyz aski-iski vs önlisans nerdeyse bizle yarşyo o konuyada değnmek gerekir

ozlm123

Üye
Mücadele Grubu
Baskanin yardimcisi vardi adini unuttum hatta tweet atmisdi baskanimiz her sesi duyar diye onun ustune gidilebilir bigun sirf ona tweet atilabilir