Fırıldak Şimşek dünkü açıklamalarını yalanlamış !!!

ateş olmayan yerden duman çıkmaz..Aşağı yukarı adamların kafasındaki düşünceler bunlar..Baskıya mucadeleye daha da fazla önem vererek devam etmek gerek.Bu adama bırakırsanız devleti de özelleştirir.

arkadaşa anlattım durumu
şimşek maliye bakanı değilmi ...... küfürlü
zorla günaha sokuyorlar adamı

advanced22

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
yavv korkmayın haziran ataması olacak hatta ileride götürmem gerekirse 18-19 binlik bi alım bekliyorum haziranda bunun 9-9.5 sağlığa gider kafadan kalan 9-9.5 diğerlerine burdanda 3750 önlisans 750 lise 4.5-5000 de bize lisanssa gelir İİBF yede burdan 1500-2000 arası bi kadrogelir herturlüde sıralamada 12000-13000 e kadarki işletmeci ve iktisatçılar atanır inş. olumlu yanılırımda geçen dönemden daha iyisi olur bu yazdıklarımıda not edin maliye bakanınada fazla takmayın sanki iskandinav ülkelerinde yaşıyoruz vergi koymaktan korkan bi iktidar çak benzine içkiye sigaraya bak bakalım bütçede nasıl kaynak olur sanki yapmadıkları işler

ozlm123

Üye
Mücadele Grubu
Okadarrrr bencede sana katiliyorum
yavv korkmayın haziran ataması olacak hatta ileride götürmem gerekirse 18-19 binlik bi alım bekliyorum haziranda bunun 9-9.5 sağlığa gider kafadan kalan 9-9.5 diğerlerine burdanda 3750 önlisans 750 lise 4.5-5000 de bize lisanssa gelir İİBF yede burdan 1500-2000 arası bi kadrogelir herturlüde sıralamada 12000-13000 e kadarki işletmeci ve iktisatçılar atanır inş. olumlu yanılırımda geçen dönemden daha iyisi olur bu yazdıklarımıda not edin maliye bakanınada fazla takmayın sanki iskandinav ülkelerinde yaşıyoruz vergi koymaktan korkan bi iktidar çak benzine içkiye sigaraya bak bakalım bütçede nasıl kaynak olur sanki yapmadıkları işler

bunlara güven olmaz..herşeyi yaparlar..asıl önemli olan bizim birleşip birşeyler yapmamız.yoksa şuanki durumumuzdan daha kötü günler bizi bekliyor.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Forum Yöneticisi
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
bu adamı gördükce kan beynime sıçrıyor çok antipatik ve sinir bozucu... suat kılıçla birlikte... akp de en sevdiğim adam baba hayati YAZICI

advanced22

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
bu adamı gördükce kan beynime sıçrıyor çok antipatik ve sinir bozucu... suat kılıçla birlikte... akp de en sevdiğim adam baba hayati YAZICI
mustor haklısın keltoşa özelde aylık 750 bin dolar vermişler gelmiş türkiyede bakanlık yapıyor şeye benzedi bu kariyerim için asla çoçuk doğuramam diyen karılar gibi ama ben ona fazla takmıyorum konuşur o öyle yapcak bişey yok ama şurasıda gerçek top başbakanda seçimi kaybetmektense ekonomik krize bile razı olurlar bundan eminim

advanced22

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
ama şöylede bi olay var memleket dışında memur olucağına 1800 liraya 500 kirası doğalgazı elek suyu tel faturası kişisel harcamaların 500 lira arttırabilirseiz öpünde başınıza koyun eş durumu olmadıkça çok zor memleketine dönmek