Formasyon Almayı Düşünen Kamu Yönetimi Mezunları

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Bilindiği üzere kamu mezunları formasyon alıp öğretmen olabiliyor adalet öğretmeni düşünen var mı???

ales:%60
diplomanotu:%40 etkili

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Öğretmenliklerin canına oku İİBFli.

Tarihim mükemmeldir, yaş olaydı ah... AÖF'den keyfine okuyacağız şimdi.

Öğretmenliklerin canına oku İİBFli.

Tarihim mükemmeldir, yaş olaydı ah... AÖF'den keyfine okuyacağız şimdi.
kamu yönetimi mezunuyuz diyelim adalet için formasyon aldık özel okullarda farklı branşlarda öğretmenlik yapabilirmiyiz neticede bu formasyonu alıp boşta kalmak da var sadece adalet için mi kullnabiliriz bu formasyonu

serxeldan

Site Müdavimi
Bölüm
Kamu Yönetimi
abi bu formasyon için nereye, ne zamana kadar başvuruyoruz..?
nasıl oluyor bu iş?

vera

Site Müdavimi
formasyon icin de bi ton para taksite de baglamiolar twk seferde verecen parayi offff!!!

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

uludagkamu

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Uludağ Ünv.
Bölüm
Kamu Yönetimi
Ben formasyon almayı düşünmüyorum. Zaten öğretmen olmamak için iibfyi, istedim. Bu saçma öğretmen yığınının içinde olmadığım için sevinçliyim.

sinan46

İyi Bilinen Üye
Mücadele Grubu
Kamu mezunuyum fakat daha bi diplomanin faydasını görmedim. .. Nasıl olacak bu formasyon la öğretmenlik

Kamu mezunuyum fakat daha bi diplomanin faydasını görmedim. .. Nasıl olacak bu formasyon la öğretmenlik
adaletten pedagojik formasyon alacam ama çok bilgim yok duyurular konusunda kimi alesle girdim diyor kimi okul puanıyla haziran alımından mayıs 2014 ten son raki formasyon tercihleri diploma notuyla yapılmış öncesinde ales kullanılıyordu şimdi mezun olan kişilere mi ales şartı getrildi mezun olmayanlar mı diploma notunu kullnıyor ve formasyon duyurularına nerden bakacağız biz önceden memurlar nette bilgilendirilirdik şimdi böyle bişey göremiyorum ünivteler sayfalarında duyuruyo 81 ilin sayfasına nasaıl bakalım güz dönemi için ne zaman başlar başvurular en son adalet için gazi eskişehir konya van ankara gazi açmıştı fırat üniv tunceli üniv öğrencilerine verdi formasyonu merkezi allımdan niye olmuyor bunlar online yapılmıyor mu artık herkes kendi öğrencisine mi veriyor anlıyamadım ben bu işi acil yardım

naz

Yeni Üye
keşke daha net açıklansaydı :( bilgi sahibi olamadım nasıl oluyor ki ?