Formasyon Sonuçları Açıklandı...

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
ben diploma notumu girmemiştim 293 hesaplanmış puanım küsüratla rize muhasebe ve finansmanı kaçırmışım :D

umutvar

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
mustor sadece başvuru mu yapmıştın yoksa sınava mı girdin, ben 80,898 puanla işletme olarak başvuru yapsaydım olur muydu?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
mustor sadece başvuru mu yapmıştın yoksa sınava mı girdin, ben 80,898 puanla işletme olarak başvuru yapsaydım olur muydu?
kpss puanıyla değil ki ales ve dip notu ile başvuruluyor hocam öğretmenlik için formasyon

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
Çok sevdiğim birisi girmeye hak kazanmış farklı bir bölümden. buradan girenler varsa da hayırlı olsun.

umutvar

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
kpss puanıyla değil ki ales ve dip notu ile başvuruluyor hocam öğretmenlik için formasyon
Peki alesteki puanını ve diploma notunu sorabilir miyim özel değilse? İşletmelere sıra gelmez diyorlardı ben o yüzden başvurmadım -ki alese girmemiştim- ama sen az puanla kaçırmışsın, böyle olunca gelecek yıl girsem mi diyorum?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Peki alesteki puanını ve diploma notunu sorabilir miyim özel değilse? İşletmelere sıra gelmez diyorlardı ben o yüzden başvurmadım -ki alese girmemiştim- ama sen az puanla kaçırmışsın, böyle olunca gelecek yıl girsem mi diyorum?
ales puanım 83 dü dip notum: 2.74 ama ben dip notumu girmedim ösym bürosuna gitmem gerekliydi üşendim zamanımda yoktu o hesaba katılmamıştır

yaptımolacak

Site Müdavimi
Ne işe yariyo bu ya bi daha ki sefere bende girim :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

umutvar

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Ne işe yariyo bu ya bi daha ki sefere bende girim :)

Örtmen olabiliyoruz ama her iibf bölümü için geçerli değil diye biliyorum, bilgisi olan bir arkadaş açıklayabilirse iyi olur. mem.nette bilgi kirliliği var, orada tam anlaşılmıyor.

yaptımolacak

Site Müdavimi
Örtmen olabiliyoruz ama her iibf bölümü için geçerli değil diye biliyorum, bilgisi olan bir arkadaş açıklayabilirse iyi olur. mem.nette bilgi kirliliği var, orada tam anlaşılmıyor.
Anladim bilen biri yazar herhalde :)

umutvar

İyi Bilinen Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
meslek liselerinde finans muhasebe pazarlama öğretmeni olabiliyoruz formasyon alırsak
Mustor tekrar rahatsız edeceğim kusura bakma... İşletme ve iktisat mezunları başvurabiliyor mu, sanki her iibf bölümü için geçerli değil diye biliyorum?

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Mustor tekrar rahatsız edeceğim kusura bakma... İşletme ve iktisat mezunları başvurabiliyor mu, sanki her iibf bölümü için geçerli değil diye biliyorum?
hangi bölümler vasrdı tam hatırlamıyorum ama işletme iktisat vardı başvurabilecek bölümler arasında

hangi bölümler vasrdı tam hatırlamıyorum ama işletme iktisat vardı başvurabilecek bölümler arasında
kamu yönetimi mezunuyuz diyelim adalet için formasyon aldık özel okullarda farklı branşlarda öğretmenlik yapabilirmiyiz neticede bu formasyonu alıp boşta kalmak da var sadece adalet için mi kullnabiliriz bu formasyonu