Formasyon

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
arkadaşlar trakya üniversitesi formasyona yerleştim sizce işe yarar mı ? kayıt yaptırıp yaptırmama konusunda kararsız kaldım ayrıca tezli yüksek lisansa başlıyorum bu dönem kafam çok karıştı.

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
teşekkür ederim

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
alım çok azmış öncelik filan bunlar beni biraz kararsız bıraktı açıkçası

silya1984

Site Müdavimi
Kadrolu Üye
Ben yaomn düşğncesindeyim kii normlde işltmeciler formasyonu kazanmıyo koly koly kabul edilmiyo yani kabul edikmişkn devm rt derim :(

iktisat işletme için alıysan boşa almıssın 2. öncelik var bunlarda atamalarda 2. öncelikliler ttk nın kararıyla

arkadaşlar trakya üniversitesi formasyona yerleştim sizce işe yarar mı ? kayıt yaptırıp yaptırmama konusunda kararsız kaldım ayrıca tezli yüksek lisansa başlıyorum bu dönem kafam çok karıştı.
hem y.lisans yapıp hem formasyon için farklı ile nasıl gideceksin seninle aynı durumdayım o yüzden sıruyorum bir de y. lisansn anabilim dalın nedir ben bilim sınavından sonra yedekteyim şu an inglizce bilim sınavı varmıydı sizde

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
yok ingilizce bilim sınavı benim de kafam ondan karışık nasıl yapcam bilmiyorum zaman çok kısa hemen karar vermem lazım bi de hem okulda ücretli öğretmenlik yapıyorum hemde halk eğitimde çalışıyorum zaman fakiriyim yaniii :(

y. lisans ya
yok ingilizce bilim sınavı benim de kafam ondan karışık nasıl yapcam bilmiyorum zaman çok kısa hemen karar vermem lazım bi de hem okulda ücretli öğretmenlik yapıyorum hemde halk eğitimde çalışıyorum zaman fakiriyim yaniii :(
y. lisans yapıp hem halk eğitimde hem ücretli öğretmenlik için nasıl çalışıyorsun onu da ben anlıyamadım ylisans derslerine nasıl giriyordun y. lisans tezliden kastım biz önce ing sınavına gridik ondan 50 yi aşan bilim sınavına girdi onda 50 olacak ama les transkrip punları da önemli ve kontenjan da

yanı oğretmen olursan yırtarsın tatıl ımkanını gectım,maasında ıyı :) sonuna kadar git kardes

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
ben de formasyon almayı duşunuyorum. bunun ıçın sadece ales mı gereklı kaç almak lazım. bı de nette araştırırken sözel 2 puan getrmıyo demış. say1 say2 söz 1 mi çözcez sadece.

Eğitim
Lisans
Üni
Dumlupınar Ünv.
Bölüm
İşletme
eşit ağırlık notuna bakıyolar ales de kaç puan getiriyor bilmiyorum ales gerekli yds 55 di bakalım nolcak bilmiyorum zaman kısa hemen karar vermem lazım derslere gidiyorum akşam