foruma veda..

Kendinize çok iyi bakın bilmeden kırdığım üzdüğüm kişiler varsa hakkını helal etsin Saglıcakla kalın

Ahmet2121

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Kamu Yönetimi
Nereye arkadaş öyle?

kendimi yıprattım biraz kafa dinlicem artık bu son çıkan öğretmen alımları moralimi bozdu zaten puanımda çok yüksek değil skıldım artık herşeyden bizi tınlamıyorlar

sevda57

VİP Üye
Hem kendi adıma hem de burada atanmak için cabalayanlar adına bugun çok üzüldüm haklisiniz biraz kafa dinlemek bana da lazim ama ben yapamiyorum [emoji20]

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Haklısın dostum ne diyelim. Bu gün fakültemizin bittiğini resmen kafamıza kazıdılar. İibf bitmiştir. Memur olmak daha da zorlaşacaktır. Seçimden önceye alına Nisan atamasında bile taş çatlasa 1000 kadro bekliyorum. Allah sabır versin. Kendine iyi bak. Yine de arada bir gir, arkadaşlarımıza yardımcı ol bilgilerinle.

Eğitim
Lisans
Üni
Ondokuz Mayıs Ünv.
Bölüm
İktisat
16NisandaMemura 40BinMüjdeVerin

kaçmak ne kadar kolay sesınızı cıkarın surda kac gun kaldı
bana sakın bunu deme kaç gündür argo tabirle yardırdım twitterda ki gelen kadroya göre atanma ihtimalim zayıf 80-81 aralığındayım sürekli bi olumlu haber gelcek diye beklerken bugün öğretmenlere çıkan kadro beni mahvetti seçim öncesi olursa bu atamalar ki sanırım olacak 50 puanlara düşecek acayip sinir oldum yılda 1 kez yapılan atamalar 3e çıkıcak

alligator

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
umutsuz olma ne kaldı ki 2,3 hafta daha bekle sonra bakarız çaresine

vesaire86

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye

Meursault

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
Kamu Yönetimi
Arkadaşlar şunun şurasında 20 günden az bir süre kaldı. Kimse umutsuzluğa kapılmasın. Boşuna Haziran'dan Nisan'a alınmadı bu atama. En kötü iki yıl evvelki sayılar gelecek diye düşünüyorum. He gelmedi mi bu da dünyanın sonu değil. Daha gümrük ve ptt alım yapacak. Sabır; inanın bana şu an bize gereken tek şey bu dostlar.

galibaa

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
Maliye
Ben nedense umutsuz degilim 500 kadro vercek olsalar one cekmezlerdi bugun ogretmen alimi bile bizi bu kadar bezdirirken secim oncesi tercihi one alip az kadro vermek aklin alabilcegi bisey degil

incir reçelim

Forbidden Zone
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
şahsi görüşüm senin gibi mücadeleci birisinin veda etmesi atama bekleyenler için üzücü bir durum olmuş.

çok fazla mücadele eden kişilerin olmadığı bir ortamda gitme fikrini bence yeniden gözden geçir.

Hakkında hayırlısı olsun.

reaction35

Aktif Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Muğla Ünv.
Bölüm
İktisat
Mücadele edelim diyoruz şurada kalmis 20 gün diyoruz ama neden insanlar gelip onu duydum bunu duydum deyip olumsuz şeyler yazıyorlar duyumunuzu kendinize saklayın o zaman 500kisi alinacakmis deyince herkes daha mi çok mücadeleye katılıyor yoksa umutsuzluğa kapılıp mücadelesinimi bırakıyor önce bunu bi düşünün

abdi23

Yeni Üye
bitirdiler fakülteyi artık bende mücadeleyi bıraktım olmaz bu iibf denen fakülteden artık. okudugum güne lanet olsun

direniibf

VİP Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Pamukkale Ünv.
Bölüm
İşletme
kendimi yıprattım biraz kafa dinlicem artık bu son çıkan öğretmen alımları moralimi bozdu zaten puanımda çok yüksek değil skıldım artık herşeyden bizi tınlamıyorlar
Gitme birbirimize ihtiyacımız var:aglyrmngaa: