Forumda Admin Sorunu Var

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Admine kolay ulaşamıyoruz şuan o sorun göze batıyor içimizden 1 tane admin seçelim bu konu bilgisi olan forumu düzenleyecek yeni katagoriler açabilen... aycıa yine küfür vs. için mod seçimi yapalım bu başlık altında konuşalım bu konuyu talip olanlar yazsın buraya.

ben yetki almak istemiyorum tamamen kişisel tercihim ama bu işi güzel yürütecek arkadaşlar vardır

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
valla aga ben pek anlamam o işlerden :D

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Darkness olsun en cok yorumu olan en eskı uyelerden aktıfte su an :)

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
en azından modluk yap hocam o zor değil sen en aktiflerden birisin
benim belli olmuyo bazen hiç olmayabiliyorum ondan dedim kardeşim bi bakalım yarına diğer arkadaşlardan da bi şeyler çıkar belki

jilan

Yeni Üye
Mücadele Grubu
mustor adminler ulaşılmaz olur zaten admin akşam girer forumun işleyişine bakar yazılım sitenin özel işleriyle ilgilenir yani bi kurumdaki müdür gibi düşün siteyi yürütenler ise moderatörlerdir sitenin çalışkan moderatörlere ihtiyacı var :))

admin sitenin bölümlerini düzenlemesi yeterli şuan forumda herşey içiçe ne nerde belli değil

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Mustor bence sen ol abi, gayet yararlı başlıkların var. Teknik kısmından az çok anlarım, yardımcı olurum. Ben istemiyorum, daha önce teklif edilmişti. İnt bağlantım çok kötü, hem de Tk vs. kafa çok dağınık.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Mustor bence sen ol abi, gayet yararlı başlıkların var. Teknik kısmından az çok anlarım, yardımcı olurum. Ben istemiyorum, daha önce teklif edilmişti. İnt bağlantım çok kötü, hem de Tk vs. kafa çok dağınık.
abi teknik ısımdanda anlıyorsan hallersin ya birşekilde bağlantıyı =)

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
aynen mustor sen ol kardeşim sonra luis de olur zaten tek bi mod olmaz bikaç tane olur diye biliyorum

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
aynen mustor sen ol kardeşim sonra luis de olur zaten tek bi mod olmaz bikaç tane olur diye biliyorum
yok abi ben böyle daha yararlı olurum o yüzden beni geçin neyse buna kararlaştırırız ama illaki birileri görev alıcak o yüzden biraz anlayan arkadaşlar söylesin saklanmasın :D

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Benden olmaz ben faceden sonra bıraktım o ıslerı admının teknık altyapıyı bılmesıde fena olmaz hanı :)

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
abi teknik ısımdanda anlıyorsan hallersin ya birşekilde bağlantıyı =)
Ta 5-6 yıl önce sitem vardı ortak, azıcık aşım dertsiz başım abi. Sorumluluk alan kardeşlerime yardımcı olurum ama hele hele şu psikolojiyle yöneticilik yapmam sağlıklı değil. Bağlantıyı çözemiyorum çünkü 3G bildiğin dandik usb modem. Değişmeyi düşünüyor ev, o zaman olur işte :)

luis1907

VİP Üye
Kadrolu Üye
Bölüm
İktisat
Bence yonetıcı en azından sayfayı 2014 temmuza goturmelı ben darkness mustor ısletmecı1985 belkı yarın olmayacaz ıs bulup calısıp vakıt ayıramayacaz onun ıcın ılerıye donuk bır talıp varsa olabılır.

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Bence yonetıcı en azından sayfayı 2014 temmuza goturmelı ben darkness mustor ısletmecı1985 belkı yarın olmayacaz ıs bulup calısıp vakıt ayıramayacaz onun ıcın ılerıye donuk bır talıp varsa olabılır.
Kesinlikle. Eğer eski ekipten birileri alınacaksa 4-5 kişi bir arada alınmazsa zor. Senin ptt (olursa) benim tk yoğun olacak, sen 8-5 çalışırken ben 9-6 çalışacğım, eve gelmeye pestilimiz çıkacak.

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
aynen kardeşim 1 ay içinde kesinlikle işe gircem ben ozman eskisi kadar zaman ayıramam zaten tarım kredi mülakat sonuçlarını beklemden giricem işe

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
benim de yüksek lisans var ve dükkan var babama arada yardıma gidiyorum bazen haddinden fazla yogun oluyorum kafayı kaldıramıyorum

Kafkaslı

Üyeliği İptal Edildi
Ben çalıştığım için işte siteyi takip edemiyorum.Aktif üyeler arasından gönüllü olan varsa ben adminliğimi devredebilirim

Mustor

SMMM/PTT
Yönetici
Bölüm Yöneticisi
Eğitim
Lisans
Üni
Sakarya Ünv.
Bölüm
İşletme
Ben çalıştığım için işte siteyi takip edemiyorum.Aktif üyeler arasından gönüllü olan varsa ben adminliğimi devredebilirim
oo kafkaslı =) nerelerdesin sen ya nerede çılışıyorsun hayırlı olsun

darkness666

İİBF Uzman
Forum Yöneticisi
vaaaay kafkaslı hos geldin ne is kardesim hayırlı olsun