Forumda en çok kimlerin atanmasını istiyorsunuz?

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
forumun neşesi @Kafkaslı ve @Mustor

2012 dönemindenler ve foruma çok emekleri geçti.atanmayı fazlasıyla hak ettiler.

bahtsız bedevi

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Rabbim bu yolda emek veren gonlu guzel tum arkadaslarimin kader ortagi bolumdaslarimin atanmasini, sevinclerini sevinclerimizi birlikte yasamayi paylasmayi nasip etsin.. İssizlikle olan imtihanimizi sonlandirsin o sevinci bizlerede yasatsin.. Bu mubarek cuma gunu dualarimiz kabul olsun insallah..

Eğitim
Lisans
Bölüm
İktisat
2 yıldır umıtsızce bekleyen bu mazlum ııbflilerin bır an önce atanmasını ıstıyorum ve dua ediyorum. 2016 da 15000 memur alımı artacakmış.. bana ne bencılsem ewt bencılım. 2014 te bıze yapılan hakızlık son bulsun artık. bu kadar çok öğrt sağlk ıkçı ataması da haksızlıktır kul hakkıdır. bu mubarek gunde en hayırlı dua kabul eyle ve tez zamanda hayrlı devlet kapıları aç tüm emek verenlere ve bana yarabbım

Muhti

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Oliverkapo'nun atanmasini istiyorum :)

thepunisher

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Üni
Karadeniz Teknik Ünv.
Bölüm
Maliye
kımse de cıkıp dememiş thepunisher okulu 7 yılda bıtırdı yazıktır bı 3 4 yılda atanmayla uğraşmasın atansın bi an önce die .. kımse anlamıyor benı :( :( :(

incir reçelim

.
Kadrolu Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Üni
Diğer
Bölüm
İktisat
forumda çok yüzler geldi geçti ama yüzleri eskimeyenler var.hepsinin atanmasını ama yüzlerinin eskimemesini istiyorum :)