Forumda en çok kimlerin atanmasını istiyorsunuz?

Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
İşletme

ozgekon

85.88312
Eğitim
Lisans
Üni
Anadolu Ünv.
Bölüm
Maliye
kambersiz düğün olmaz hemen ben de geldim :)

Başlığı açan @rammstein85 zaten SYİG oldu onun için onun adını saymıyorum :) İnşallah işinde huzurlu, mutlu olur

@Michael Scofield sen atandığın için seni de saymıyorum :)

@elfglts (nickin yazılışını hatırlayamadım :( ) @ecem0633 @Atsız @elyesailyas @hayirlisi olsun @bengisu3425 @Musa Or @bahtsız bedevi @chaborz @ekonometri @ali20 @Mustor @sadeceüye @mehtap19 @c.sereni @anılcan @işletmeci00 @ozgeden.88 @ozgekon @GİZEM819 @Sema A.aslan
forumdan herkes atansın yaa tek tek aklıma gelmiyor :)
Beni cikin listeden :) Insallah en tez zamanda herkes emeginin karsiligini alsin. Ama @ozgeden.88 adasim olmasi sebebiyle accik oncelikli olsun;) tabiki beni unutmayan adimi anan arkadasimda hemencik gidiversin :)

Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Can'larım ya yoğunluk sebebiyle yazamasam da ismimi yazan yazmayan bu yazımı okuyan okumayan herkesin yüzünü güldürsün Rabbim. @forum hesabım @maliye 1345 @ozgekon iyi ki varsınız dostlar. O zor günleri sizin gibi insanlar la paylaşmak (@sadeceüye seni de unutmadım beni çok güldürdün:) ) benim için çok büyük mutluluktu. Şurda az bir süremiz kaldı. Atansak ta bırakmayalım bu platformu. Kötü günleri aşıp güzel günleri hep beraber karşılayalım. İyi ki varsınız.

Eğitim
Lisans
Üni
Çanakkale 18 Mart Ünv.
Bölüm
Maliye
Can'larım ya yoğunluk sebebiyle yazamasam da ismimi yazan yazmayan bu yazımı okuyan okumayan herkesin yüzünü güldürsün Rabbim. @forum hesabım @maliye 1345 @ozgekon iyi ki varsınız dostlar. O zor günleri sizin gibi insanlar la paylaşmak (@sadeceüye seni de unutmadım beni çok güldürdün:) ) benim için çok büyük mutluluktu. Şurda az bir süremiz kaldı. Atansak ta bırakmayalım bu platformu. Kötü günleri aşıp güzel günleri hep beraber karşılayalım. İyi ki varsınız.
Adaş beni es geçmemissin eyvallah :) Allah hep güldürsün yüzunuzu amin :)

rammstein85

T.C Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanlığı
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme