forumdakı iibf liler puanlarımız kac

evet arkadaşlar cogumuz sımdılık ptt yı merak edıyoruz ama bılıyoruz kı asıl onemlı olan genel alım ve açılacak kadro sayısı da meçhul forumdaki arkdslarımız en azından burda puanlarımızı yazarsak bı on bılgı edınmıs oluruz dıye düşünüyorum ne dersınız :((

publec

İyi Bilinen Üye
118 80 bilinmeyen numaraları ara kardeş ozaman

Sent from my Tapatalk

beteriktisat

Site Müdavimi
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Erhan arkadaşim benim 83.16 işletme..

konya alım yapsın haziranda sıra sende. tabi ptt de var :)
ayyy ayy ne guzel dedn ole:) ptt den umudum yok da ınsallah hazıran dedıgın gıbı olur. hep boyle umutlandım bos dondum. Allah ım ınsallah herkesın gonlune gore versın

artık secıcılk kalmadı son tercıhte yakmassın artık puanını benımde 83.080 ınsallah atanrız

Yok ya ben kendimi herşeye hazırladım pttden umudum vardı son alımdaki sayıdan sonra puanım elimde patlayacak 2010 kpss de 76.9 le kalmıştım hele bazı hbaerler duyuyorum arkdaşın biri torpille adalet bakanlığına girmiş icra memuru olarak el altından boşa kürek çekmek isstemiyorum bu senede elimi kolumu sallaya sallaya gircem sınava kitap yuzunu açmadım vile.

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
gönlüne göre olsun inşallah arkadaşım.

puanınız iyiymiş. Bu puan bende olacaktı şimdi çoktan memur olmuştum. Tabi sizin seçicilik var anlaşılan. PTT gelirse tercih yapacak mısınız ?
evet bu puanla atanan arkadaslarım var ama bn kaldım. puanı 83.71 gıbı bıseydı bı arkdasımın ama coook panıktı hep bana gelıp sen atanırsın ayse bn kalırım dıyodu tam bı sene 4.sınıf boyunca ona moral verdım gıdecez dıye ama ne oldu o hazıranda mus unıve atandı bı senedır memur bn evdeyım :)
ptt de bana gelmez dıyorum zaten