forumun sessizliği canımı sıkıyor...

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
öfffffff böyle sessiz oldumu burası çığlık atmak istiyorum son ses !

1985

Firedi'nin Kabusu
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
Herşeye inat bıramıyorum ben de mücdeleyi... Yalnız Ankara'ya giden arkadşaın tek bırakılması kanıma bırakıldı, 8-5 çalışmasam izin alabilsem düşünmeden basar giderdim Ankara'ya jantileri çekip.

BlakeGrifin

Site Müdavimi
twit atarken ahmet hakanla melih gökçek arasındaki arasında ki atışmayı okudum ;) okumaz olaydım bütün konsantre gitti biz neyin derdindeyiz bunlar ne derdinde... ama şok oldum çok komik böyle şeyleri nasıl birbirlerine yazıyorlar şaşırdım :)...

beterböcek

beter1böcek
Mücadele Grubu
Eğitim
Lisans
Bölüm
İşletme
yine aynı durumdayım..bi ben varım heralde forumda...

rngl

HEYHAT!
Forum Yöneticisi
Bölüm
İşletme
bir de ben işte.

20 bine yakın üye var facebookta. 2 bin üye var sitede. ama toplasan yazanda çizende mücadele edende 15 etmez hep aynı insanlar. sitenin online durumu 50'yi geçmiyor zaten çoğuda misafir. adamların ya umrunda değil yada güvendikleri bişey var. yani bu insanları bi şekilde şu mücadelenin içine çekmek lazım. yoksa olmaz. bir kere tt olsak bile kimsenin dikkatini çekmez. bedelliler bir aydır tt, öğretmenler neredeyse 3-5 günde bir, tt olmak da bir etki etmiyor.

Sedat

% 100
Mücadele Grubu
20 bine yakın üye var facebookta. 2 bin üye var sitede. ama toplasan yazanda çizende mücadele edende 15 etmez hep aynı insanlar. sitenin online durumu 50'yi geçmiyor zaten çoğuda misafir. adamların ya umrunda değil yada güvendikleri bişey var. yani bu insanları bi şekilde şu mücadelenin içine çekmek lazım. yoksa olmaz. bir kere tt olsak bile kimsenin dikkatini çekmez. bedelliler bir aydır tt, öğretmenler neredeyse 3-5 günde bir, tt olmak da bir etki etmiyor.
Bedelli daha yeni cikti yanlis hatirlamiyorsam kac sene oldu ki ogretmen alimi 40bin oluyor her sene +10 bin aldilar. alinabilecegin maxini aldilar zaten biz sozde 350 biniz ama bir kere tt olamadik uygulama yapildi uye olan kisi 250 sendika ptt icib sart denildi hadi goruselim dedik kimse cikmadi kurumlarla goruselim kurumlar bos is dendi ne yapalim diye sordum cevap yazan sende bikiyorsun bi kac kisi oldu baslik unutuldu gitti.
81 almakla 85 almak arasinda cokta bi fark yok bence 6 7 yanlis yapmasak o puani alirdik. yapabilecegimiz iki sey var mail ve twitter baska etliye sutluye dokunmak istemeyen kisilerle yapilabilecek bi sey yok.
misal benim sanat tarihi okumus arkadasim vardi 2012 de sinava hazirlanf
digimda ufak bi topluluklari vardi facebookta kac kere 8 9 kisi kultur bskanligindan randevu alip gittiler bize kadro acin diye diye ve atandi.
bende biliyorum. twiiter ya da mail etkinliklerinden daha faydali olur yuz yuze gorusme ama yapan yok ekip yok yapabildigimiz bi twitter var bari bunu yapalimda biraz kamuoyu olussun gazeteciler haber siteleri okiuyan iibfliler farketsin sayimiz artsin ....

GSmart Maya M1 v2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Psir

VİP Üye
Eğitim
Yüksek Lisans
Bölüm
Uluslarası İlişkiler
Keşke bugünleri görebilseydiniz;
Şu dakika itibariyle
Toplam: 238 (üye: 46, misafir: 166, bot: 26)
Sayı arttı ancak mücadele ruhunu kaybettik. Öğrenilmiş çaresizlik mi ne diyorlar işte ondan var bizde artık. :(

carsi34

VİP Üye
Kadrolu Üye
Eğitim
Lisans
Bölüm
Diğer
Keşke bugünleri görebilseydiniz;
Şu dakika itibariyle
Toplam: 238 (üye: 46, misafir: 166, bot: 26)
Sayı arttı ancak mücadele ruhunu kaybettik. Öğrenilmiş çaresizlik mi ne diyorlar işte ondan var bizde artık. :(
Kendini kurtarmaya bak bosver mister inter. Iibf'liden bir şey çıkmaz.